Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım benim inşallah konunun veliahtı benim dimi 😂😂 Hepinizi göndercem dedim size demedim mii dedimmmm :halay:
Yok sizi almadan gitmiyorum hiçbiyere dedim ama gitmicem😂
Ben sana demedim mi bayramda alacaksın müjdeni diye çok sevindim 😘😘😘😘
Ay evet kız sen dedin zaten dün aklıma geldi 😍 sağolasın canım benim inşallah sağlıklıdır rabbim inşallah senden de bu ay görücez 😍
İyi bayramlar canım söylemek için daha ne bekliyorsun aaaa var işte baya baya var hemde 5den yüksek muhtemelen 10 15 arası sanırım
Yaaa kuzum 10 15 se eğer 2 gün önceki test kaçtı acaba. Onda da cıktı ya. 2 günde 2 kat artış oldumu acaba 🙄
Pazartesi vermeyi düşünüyorum kuzum yaa korkuyorum 2 günde bir kan vermekten 🙄

Ay evet kız sen dedin zaten dün aklıma geldi 😍 sağolasın canım benim inşallah sağlıklıdır rabbim inşallah senden de bu ay görücez 😍

Yaaa kuzum 10 15 se eğer 2 gün önceki test kaçtı acaba. Onda da cıktı ya. 2 günde 2 kat artış oldumu acaba 🙄

Tamam canım misafir hamiş olursun topiğimizde 😂😂

He beni beklersen anca ikinci çocuğa felan yetişirim heralde balım 😂😂
Kız deme böyle pozitif çağıralım bu ay hepimiz hamileyiz inşallah 🤗
Tamam canım. Sabrederiz bir kaç gün artık 😂 başka testin varsa 2 gün sonra tekrarla koyulasacaktır 😍
2 testim var canım birini cumartesi birini pazartesi yapar kana giderim dedim nasipse koyulaşırsa inşallah😍
Kuzu birak karamsarlığı. Hepimiz o mutlu haberi en yakın zamanda alacağız. 😁
Yaa evett sev pozitif ol. Kızlar eğer varsa clife herkese önericem bir ayda 🤗

2 testim var canım birini cumartesi birini pazartesi yapar kana giderim dedim nasipse koyulaşırsa inşallah😍

Yaa evett sev pozitif ol. Kızlar eğer varsa clife herkese önericem bir ayda 🤗
Hadi bakalimm koyulasacak o daha. Kendimmiş gibi heyecanlaniyorum 😂

Çok kişi fayda görmüş clife dan😍

Ay inşallah tatlım yaa

Hadi bakalimm koyulasacak o daha. Kendimmiş gibi heyecanlaniyorum 😂

Çok kişi fayda görmüş clife dan😍
Canım benim yüreğini seviyim yaa inşallah Allahım sana da nasip etsin sağlıklıca 😍🤗
Eğer olursa canım valla çok faydalıymış 😍
Hala erkek seninki öyle düşünüyorum D E V A D E V A ninde kız olcak bu yıl erkek yılı ama onun kız olcak 2.5 ay sonra öğrenicez cinsiyetini
Kız dur şaşırtma beni 2.5 ay sonra cinsiyet falan dur hele ben oraları hayal edemiyorum 😂😂

Canım benim yüreğini seviyim yaa inşallah Allahım sana da nasip etsin sağlıklıca 😍🤗
Eğer olursa canım valla çok faydalıymış 😍

Kız dur şaşırtma beni 2.5 ay sonra cinsiyet falan dur hele ben oraları hayal edemiyorum 😂😂
Tatlım gelcek o günler insaalah kurban bayramidA olabilir 15 gün sonrasıda olabilir inşallah allahım sağlıkla gelsin o günler

X