Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugünkü ov. Testini de atayım. Sıkmıyorumdur insaAllah😁 pik değildir daha dimi ?

Eklentiler

• 20210513_154431.jpg
    20210513_154431.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 15
  • 20210513_154552.jpg
    20210513_154552.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 16
Bende gördüm bir kaç tane 😂 kac bayram geçti kızımla hiç öyle paylaşım yapmadım. Aklıma gelmedi 🤣🤣 ama gerçekten de bayram şekeri değiller miiii 😍😍😍
Evet bayram şekerleri ama evlat sahibi olmayan bi insan için o paylaşımlar eksiklik hissi yaratıyo mutlu günde bile mutlu olamıyosun aileni eksik hissediyosun 🥺

Evet bayram şekerleri ama evlat sahibi olmayan bi insan için o paylaşımlar eksiklik hissi yaratıyo mutlu günde bile mutlu olamıyosun aileni eksik hissediyosun 🥺
Ya şimdi şöyle eğer senin bu durumunu biliyorlarsa ve buna rağmen paylaşıyorlarsa bu çokta hoş değil. Ama durumundan haberdar degillerse normal karşıla kuzum. Biliyorum zor ama yapabileceğimiz başka birşey yok. ❣

Ya şimdi şöyle eğer senin bu durumunu biliyorlarsa ve buna rağmen paylaşıyorlarsa bu çokta hoş değil. Ama durumundan haberdar degillerse normal karşıla kuzum. Biliyorum zor ama yapabileceğimiz başka birşey yok. ❣
Bebeğim ben anormal demiyorum zaten üzülüyorum diyorum çocuğu olmayan herkesin üzüldüğü gibi

Çocuklu anaların bayram şekeri adı altındaki çocuk paylaşımlarını beğenmekten gına geldi 😂 I imtisall
Ahahaa ben çok rahatım görmüyorum mutluyum 😂😂
Bende gördüm bir kaç tane 😂 kac bayram geçti kızımla hiç öyle paylaşım yapmadım. Aklıma gelmedi 🤣🤣 ama gerçekten de bayram şekeri değiller miiii 😍😍😍
Şimdide öylemi akım çıkmıış😂
D E V A D E V A en kısa zamanda kan ver aşkımsu ayyyy heyecanlandım bende bu ay çalışmalara başlıcam ❤️
Pazartesi inşallah bitanemm😍 sende başladın dimi clife😍

X