Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğimm hayırlı olsunn çok sevindim eşinin kullandığı ilaç neydii İnşallah sağlıkla gelsin çok sevindim gerçekten umut doldu içimm

Kızlar bugün adet gecikmemin 6.günü 3.gün kan testi vermiştim negatif çıkmıştı, bu sabahki yaptığım test bakarmısınız

Eklentiler

• 5B27E55E-C2C0-4D94-8DAD-C6623553ABCB.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 38
Bebeğimm hayırlı olsunn çok sevindim eşinin kullandığı ilaç neydii İnşallah sağlıkla gelsin çok sevindim gerçekten umut doldu içimm
Çok teşekkür ederim Allahım isteyen herkese versin inşallah. Eşim combi fertil kullandı canım

Telefona para vermem işimi görsün nete girsin yeter elimde şu an j7 var 5 yıldır kullanıyorum ama arabayı alcam bir yere gitmek için otobüslerde sürünüyorum yaa biktim artık
Arabam var ondan telefona yatırım yapim dedim bende

Kızlar yine dayanamadım. Ne diyosunuz yaa eşime söylesemmi şüphelimi hala. 10. Dk bu

Eklentiler

• 70EAEE92-CDAA-41B3-8627-E17D4FDC8644.jpeg
    211,4 KB · Görüntüleme: 39
Bayramı çifte bayram yaptık Cookiie sayesinde Allah'ım buradaki bütün arkadaşlarıma şu mutluluğu yaşatsın iki bayram arası bayram edelim inşallah

var işte yaaaaaa. Daha çok yenii❣❣❣❣❣
Yaaaa ağlıcammm
Ohaa var ağlıycam galba ağlıyorum kırıldı sonunda şu zincir yaa
Yaaa kuzummm inşallah sağlıklıdır
Bayramı çifte bayram yaptık Cookiie sayesinde Allah'ım buradaki bütün arkadaşlarıma şu mutluluğu yaşatsın iki bayram arası bayram edelim inşallah
Alllahım bu ay burası pozitiflerle dolsun taşsın şu mübarek günde nolur Allahım

Yaaaa ağlıcammm

Yaaa kuzummm inşallah sağlıklıdır

Alllahım bu ay burası pozitiflerle dolsun taşsın şu mübarek günde nolur Allahım
Amin canım benim inşallah konunun veliahtı benim dimi Hepinizi göndercem dedim size demedim mii dedimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…