Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahaa ben çok rahatım görmüyorum mutluyum 😂😂

Şimdide öylemi akım çıkmıış😂

Pazartesi inşallah bitanemm😍 sende başladın dimi clife😍
Dün yedim bugün unuttum yarın ice başlıcam kuzu. Bi yandanda Ebru Ceylan’ın yumurta geliştirici masajını yapıyorum

Ben geri kalmışım baya 😂😂

Aksatmadan kullan canım o masajta çok faydalı evet 😍
Denicem gün aşırıda yapıcam bakalım 😊 kaynanam normalde çok benek istediğini belli etmez zayıflamışsın yavrum nolur bu defa bozma hasretiyle yanıyorum her duamda sen ve bebek var dedi her namazımda dedi üzüldüm bi alınmadım ama onu çok iyi anlıyorum benim annemden çok kaynanam destekçidir bana

Eklentiler

• 53DA6D3C-A09B-4478-9A2F-EA1EDD45DE69.jpeg
    53DA6D3C-A09B-4478-9A2F-EA1EDD45DE69.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 13
Denicem gün aşırıda yapıcam bakalım 😊 kaynanam normalde çok benek istediğini belli etmez zayıflamışsın yavrum nolur bu defa bozma hasretiyle yanıyorum her duamda sen ve bebek var dedi her namazımda dedi üzüldüm bi alınmadım ama onu çok iyi anlıyorum benim annemden çok kaynanam destekçidir bana
Allah torun hasreti çeken annelerimizi torunlarına kavuştursun inşallah 😂

Amin kuzum inşallah bu ay denicem olmazsa bidaki adetimde doktorum gel dedi o zaman gidicem yine olmazsa Zeynep kamile tüp bebek için başvuracam
Ah be şu olmazsa lar çıksın hayatımızdan Kurban Bayramı'nda ellerimiz karnımızda fotolarımız dolsun taşsın aminn 😍

Evet çok zor doktor bulmak iyi bir doktor çok zor uğraşmak yorucu ama rabbim geç veriyorsa iyisini veriyordur kuzum ❤️
Haklısın bebeğim doktor işi acaip zor bizde sorun eşimde gibi gözüküyor ama ben yine de bi ay tedavi gördüm şubatta ve doktordan memnun kalmadım çok. Güven vermemişti bana

Haklısın bebeğim doktor işi acaip zor bizde sorun eşimde gibi gözüküyor ama ben yine de bi ay tedavi gördüm şubatta ve doktordan memnun kalmadım çok. Güven vermemişti bana
Eşinde ne problem var kuzum özel değilse banada sürekli kilo diyorlar eşimde 2 kere test yaptırdı sorun yok

Eşinde ne problem var kuzum özel değilse banada sürekli kilo diyorlar eşimde 2 kere test yaptırdı sorun yok
Sayı ve hız düşük kuzucum ilaç kullanıyoruz iki aydır. İlaç kullananlar hep 2-3 ay arası hamile kalıyomuş heyecanla bekliyorum adeti 😂 Bu ay maşallah 13.günde yumurta çatladı sanki vücut hazırdı bu ay çok hamileliğe. Adetim bile kısacık sürdü direk yumurtaya odaklandı 😂 Ama işte bakalım eşim hazır mı 😂

Sayı ve hız düşük kuzucum ilaç kullanıyoruz iki aydır. İlaç kullananlar hep 2-3 ay arası hamile kalıyomuş heyecanla bekliyorum adeti 😂 Bu ay maşallah 13.günde yumurta çatladı sanki vücut hazırdı bu ay çok hamileliğe. Adetim bile kısacık sürdü direk yumurtaya odaklandı 😂 Ama işte bakalım eşim hazır mı 😂
İnşallah olur kuzum yaaaa inanıyorum burda birer birer haber vericez ilk haber D E V A D E V A den gelcek 😊

X