Üniversitede Yurt İçin Gerekenler Yanımıza Almamız gerekenler

BerrakHira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2014
65
11
Merhaba arkadaşlar ben bu yıl üniversiteye başlıyorum ve bana devlet yurdu çıktı yarı özel (kyk) çıktı yanıma neler almam gerekiyor? Deneyimli olan arkadaşlar bana yardım ederse sevinirim :KK3:

Merhaba arkadaşlar ben bu yıl üniversiteye başlıyorum ve bana devlet yurdu çıktı yarı özel (kyk) çıktı yanıma neler almam gerekiyor? Deneyimli olan arkadaşlar bana yardım ederse sevinirim :KK3:
Konunu takip deyim benim kardeşim de kyk yurta kalcak hazırlandık ama bakalım eksik var mı:KK49:

Konunu takip deyim benim kardeşim de kyk yurta kalcak hazırlandık ama bakalım eksik var mı

pijama takımı,
pantolon,kazak, hırka, kaban,ceket,şal,şemsiye
iç çamaşırı (kilot-atlet)çorap,uyku bandı
ayakkabı, terlik,çanta
bornoz,havlu,banyo lifi,ayna
tuvalet kağıdı,ıslak mendil,sabun
diş macunu,diş fırçası, el temizleme jeli
tarak,fırça,düzleştirici,maşa
şampuan,duş jeli,krem
makas, iğne-iplik,çengelli iğne
kupa,çatal,bıçak
kulak çöpü,pamuk,aseton,cımbız vb
poşet,bez
tel toka,lastik toka,
parfüm,deodorant,roll on
3'lü priz,şarj aleti,plastik ip,flash bellek
dolap ve valizler için asma kilit
el feneri,masa lambası,seyahat ütüsü
kanguru,küçük hurç,mandal
ilaç,ağrı kesici,boğaz spreyi vb

Şuan için aklıma gelenler ve çevremden duyduklarım bunlar canım sizinde aklınıza gelenler varsa paylaşırsanız sevinirim :KK49:

pijama takımı,
pantolon,kazak, hırka, kaban,ceket,şal,şemsiye
iç çamaşırı (kilot-atlet)çorap,uyku bandı
ayakkabı, terlik,çanta
bornoz,havlu,banyo lifi,ayna
tuvalet kağıdı,ıslak mendil,sabun
diş macunu,diş fırçası, el temizleme jeli
tarak,fırça,düzleştirici,maşa
şampuan,duş jeli,krem
makas, iğne-iplik,çengelli iğne
kupa,çatal,bıçak
kulak çöpü,pamuk,aseton,cımbız vb
poşet,bez
tel toka,lastik toka,
parfüm,deodorant,roll on
3'lü priz,şarj aleti,plastik ip,flash bellek
dolap ve valizler için asma kilit
el feneri,masa lambası,seyahat ütüsü
kanguru,küçük hurç,mandal
ilaç,ağrı kesici,boğaz spreyi vb

Şuan için aklıma gelenler ve çevremden duyduklarım bunlar canım sizinde aklınıza gelenler varsa paylaşırsanız sevinirim :KK49:
Bizde bunları koyduk canım zaten yakın bir saatlik mesafe unutu olursa götürüruz :KK54:kis için battaniye ve sıcak su torbası aldık bugün de aslında şu isitici koymak istedim ama yasak mis :-)kuru gıda atistirmalik koyanda var biz koymadik nevresim takımı yasakmis onu da söylemişler di tel önemli oldu için yedek sarj aleti koyduk sallama çay ıhlamur falanda koycaz epilosyon aleti kanguru bulamadık şu an eksiğimiz o:KK68:

Bizde bunları koyduk canım zaten yakın bir saatlik mesafe unutu olursa götürüruz :KK54:kis için battaniye ve sıcak su torbası aldık bugün de aslında şu isitici koymak istedim ama yasak mis :-)kuru gıda atistirmalik koyanda var biz koymadik nevresim takımı yasakmis onu da söylemişler di tel önemli oldu için yedek sarj aleti koyduk sallama çay ıhlamur falanda koycaz epilosyon aleti kanguru bulamadık şu an eksiğimiz o:KK68:

aslında su ısıtıcı o kadar sorun olmuyormuş teknoloji ilerledikçe yasaklar azalıyor dediler gece çok fazla ders çalışma sohbet falan oluyo ısıtıcı alın yanınıza dediler ama bilemedim yinede
xenforo-smilies-kk68.gif
sınav için gidince yurda da uğrayıp öğrenmeye çalışcam yinede yarında pazara gidip kanguru bakmayı düşünüyorum :KK70:

aslında su ısıtıcı o kadar sorun olmuyormuş teknoloji ilerledikçe yasaklar azalıyor dediler gece çok fazla ders çalışma sohbet falan oluyo ısıtıcı alın yanınıza dediler ama bilemedim yinede
xenforo-smilies-kk68.gif
sınav için gidince yurda da uğrayıp öğrenmeye çalışcam yinede yarında pazara gidip kanguru bakmayı düşünüyorum :KK70:
Bakalim bayram tatiline gelince başka bişeye gerek olursa götürur kanguru bi raz zor bulunuyor kanguru deyince bebek kanguruşu anlayana bile karsilastimtarif ediyorum artık ama çok lazım bişey mis olmasa kendimiz yapcaz :KK70:

Bakalim bayram tatiline gelince başka bişeye gerek olursa götürur kanguru bi raz zor bulunuyor kanguru deyince bebek kanguruşu anlayana bile karsilastimtarif ediyorum artık ama çok lazım bişey mis olmasa kendimiz yapcaz :KK70:

evet herkes lazım oluyor dedi :KK70: annem benim sandıkta vardı sanki okurken bir bakayım dedi ama hala sandığı açamadı bi türlü artık pazardan büyük aynalar falan alırım :KK70:

xenforo-smilies-kk68.gif
Su ısıtıcısı. Ütü vb şeyleri oda arkadasinizla ortak alın derim gittiğiniz yerden daha güzel olur.

X