Ünlü biri nasıl tavlanır?

Belki herkes lincleyecek ama çok boş bir konu.
Bir kadının bir erkeğe kendini bu kadar fark ettirmek yada beğendirmek için uğraşması bana çok basit bir ugras geliyor.Ünlü biri olmasa da bunu yazardım. Ask olsa ortada anlarim." Tavlama'kelimesi gecince bana ask gibi gecmedi. Ha ilk goruste asksa da bilemem, icinizi gormuyorum soncuta. Ama. Düşünülecek, size faydası olabilecek bir sürü şeyle meşgul olmak varken bunun üzerine kafa yormak komik geldi.ama güzel de geldi cunku heyecan verici.
amaan bence o kadar ciddiye alınacak bi durum değil insan bazen hayatının bi tık eylemsiz, aksiyonsuz
dönemlerinde böyle değişik şeylerle uğraşmak isteyebiliyor
keşke bende de böyle bir istek olsa
ama şu an öyle bi durumdayım ki tarkan mesaj atsa görüldü atar kaçarım :KK70:
hayat da sürekli oku araştır faydalı şeyler yap döngüsünde gitmiyor , arada farklı , tuhaf şeyler yapmak lazım
bence bu da bi ihtiyaç :KK200:

Ayy anca 18 yaşımda falan olsam böyle uğraşırdım sanırım :)
Yani madem sizi eklemiş bu kadar uğraşmışsınız bir kahve içelim diyebilirsiniz.
Ama bana sorarsanız ünlü insanlar sevgili olmak için değil de daha çok evde falan takılmak için instadan kız düşürüyor. İfşa olan mesajlara bakarsınız daha çok cinsel içerikli konuşmalar dönüyor instadan.

Bak gene storyme bakıp geçmiş. Akşam dokuzda atmıştım. Şimdi bakmış. Deliricem ya. Adam mesela kayak seviyorsa diye sayfayı kar fotoları kayak videoları ile doldurdum diyelim. Ne kadar misal kayakçı varsa ekliyor yabancı yabancı benı. Üç haftada 600 tane takipçi geldi. Zenciler menciler onlarda aynı hobiyi paylasanlar.
Takipçi sayın güzelse adamın ilgi alanıyla ilgili soru hikayesi at cevap verebilir

Merhaba kızlar,

Konu dert değil aslında ama biraz taktik istiyorum. İsim vermek istemiyorum ama herkesin tanıdığı birinin bana yazmasını nasıl sağlarım? Adam bekar ve magazin olayları pek yok ama hepiniz tanıyorsunuz.

Geçen aylarda bir davete gittim ve orada gördüm. Biraz bakıştık ve ilgimi çekti ama orda öyle kaldı durum. Yani kalabalık bir ortamdı ama ilgisini cektim biraz. Ama fazla değil unutmuştur bile eminim.

Sonrasında ben de insta sayfamı düzenledim. Yani onun istediği bir sayfa haline getirdim hani hobileri falan öğrendim. Mesela kayak seviyorsa kayak yaptığım videolar koydum. Şık ve basit bir sayfa haline geldi çoğu gönderiyi sildim zaten. Bu zaten hazır videolardan olduğu için bir saatimi aldı. Zaten çok gönderi yoktu bazılarını temizledim. Sonra da paylaştığı bir postun altına değişik bir şey yazdım. Tabi bunu yazmadan önce de kendi resmimi olduğu bir hikaye attım gene ortak başka bir ilgi alanı ile alakalı. Mesela pinpon oynama diyelim. Bu arada bunlar benim de yaptığım ama önceliğim olmayan hobiler. Sonra Bingo.. Adam bütün stroylerime bakmış. Sonra ekledi beni. Ben de geri takip ettim. Ondan sonra da öyle kaldı. Aşık falan değilim ergen de değilim ama şey gibi düşünün Mesela kıvanç bekar ve sizi eklemiş üstelik hikayelerinize bakıp one cikanlarinizi beğeniyor. Nasıl biri merak ediyorum aslında. Aşk meşk olmasına da gerek yok. Bir kahve içmeye bile razıyım. Şimdiden belirteyim hayal de kurmuyorum en fazla bir iki hafta yazar Sonra gider ya da belki bir kahve içip kaçar. Beklentim yok ama ilgimi baya çekti. Biraz da izindeyim üç haftadır onun boslugu. Şimdi napsam da adam bana naber yazsa? Ben yazarsam konu tikanacak eminim. Mesela cem yılmaz olsa bu kişi napardiniz? Nasıl ilgisini cekerdiniz? Postlarimi begeniyor geciyor
ya benım birtane vardı sonradan birşeyler oldu ve ben istemedim baya da bilinen bir isim ama bir duydum bir ara evlendi sonra aldattı falan yanı sonuç hep hüsran iyiiki dedimmmm yücee rabbim olmamışşşşş o yuzden kaptırma kendını etrafları kız yığını oluyo o yuzden hemen şıp diye aldatılıyorsun

Ünlüden ünlüye değişir tabii ama gerçekten ilgisini çekmiş olsan muhabbet kurmanın bir yolunu bulur ya da hikayene bir alev atardı en azından 😂 Zamanında bununda en kralı yaşandı ünlü bir adamın pek çekincesi olmaz net hatta en ağırbaşlı duran araştırmacı yazar olarak tvye çıkan tipler bile kadına olan ilgisini gizleyemiyor yani öyle pek

:KK45:Merhaba kızlar,

Konu dert değil aslında ama biraz taktik istiyorum. İsim vermek istemiyorum ama herkesin tanıdığı birinin bana yazmasını nasıl sağlarım? Adam bekar ve magazin olayları pek yok ama hepiniz tanıyorsunuz.

Geçen aylarda bir davete gittim ve orada gördüm. Biraz bakıştık ve ilgimi çekti ama orda öyle kaldı durum. Yani kalabalık bir ortamdı ama ilgisini cektim biraz. Ama fazla değil unutmuştur bile eminim.

Sonrasında ben de insta sayfamı düzenledim. Yani onun istediği bir sayfa haline getirdim hani hobileri falan öğrendim. Mesela kayak seviyorsa kayak yaptığım videolar koydum. Şık ve basit bir sayfa haline geldi çoğu gönderiyi sildim zaten. Bu zaten hazır videolardan olduğu için bir saatimi aldı. Zaten çok gönderi yoktu bazılarını temizledim. Sonra da paylaştığı bir postun altına değişik bir şey yazdım. Tabi bunu yazmadan önce de kendi resmimi olduğu bir hikaye attım gene ortak başka bir ilgi alanı ile alakalı. Mesela pinpon oynama diyelim. Bu arada bunlar benim de yaptığım ama önceliğim olmayan hobiler. Sonra Bingo.. Adam bütün stroylerime bakmış. Sonra ekledi beni. Ben de geri takip ettim. Ondan sonra da öyle kaldı. Aşık falan değilim ergen de değilim ama şey gibi düşünün Mesela kıvanç bekar ve sizi eklemiş üstelik hikayelerinize bakıp one cikanlarinizi beğeniyor. Nasıl biri merak ediyorum aslında. Aşk meşk olmasına da gerek yok. Bir kahve içmeye bile razıyım. Şimdiden belirteyim hayal de kurmuyorum en fazla bir iki hafta yazar Sonra gider ya da belki bir kahve içip kaçar. Beklentim yok ama ilgimi baya çekti. Biraz da izindeyim üç haftadır onun boslugu. Şimdi napsam da adam bana naber yazsa? Ben yazarsam konu tikanacak eminim. Mesela cem yılmaz olsa bu kişi napardiniz? Nasıl ilgisini cekerdiniz? Postlarimi begeniyor geciyor
Bir bakışmayla tüm kişiliğini değiştirmisin ünlü meraklısı seni

Kendini ekletmeyi basarmissin valla bravo .
Bence sen bu işi biliyorsun bize sorma 🤣
Foto paylaş sürekli aktif ol instada.
Aktif bir hayatın olduğu imajı ver .

Bence tavlamayın diyerek başlayayım 😁 Yaşadım oradan biliyorum. Uyum sağlamanız çok zor oluyor. davranışları, düşünceleri çok farklı ama illa istiyorsanız üstüne düşmeyin. Ilgi çekme amaçlı davranışlar ve üstüne düşmek çok itici geliyor çünkü bunu yapan yüzlerce kişi var. Kadınların ilgi için neler yaptıklarına inanamazsınız.seneler geçti ben hala şaşkınlığımı atamadım 😃 Farklı olun, ona uymaya çalışmayın.
Sohbet başlatabilecek ortak nokta bulup onun hakkında paylaşım yapıp geri çekilmek yeterli

Kızlar anca girdim. Sayfayı yeniledim derken zaten 10 senelik sayfam. Yani geçmişe yönelik postlari değiştiremem zaten. 60 post vardı saçma sapan paylaştığım şeyleri sildim yaklaşık 15 tanesini falan. Güzel çıktığım fotoları bıraktım böyle afiş gibi olan manzarali. Bir de hobisine yönelik vagon post ve reels attım toplam iki tane bir tanede arşive attığım vardı birkaç sene önceden onu tekrar ekledim sildiklerimden. O da alakaliydi. Yani toplam 3 tane hobisine yonelik sey paylasmis oldum o kadar. Onlarda vardı zaten galerimde oturup baştan çekmedim. Ama profilim baya baya güzel oldu antik kentlerde falan çekilmiş fotolarım kaldı. Cafelerdekini sildim. Kendime ait toplasan 10 tane fotom kaldı kalanı çok güzel manzara fotoları gezdiğim yerler vs. Yazsam mı diyorum ama ilgisi fazla yok olsa o yazardı zaten. Biri şey demiş Mehmet Ali alabora severdim diye o ayarda bir ünlü zaten. Yani tanınan bilinen biri ama magazinde falan adı geçen biri değil. Belki bir tık daha ünlü olabilir. İşte beyaz gibi ama tarkan gibi değil diyeyim. Kadın talihlisi de çok fazla sanırım. Paylaştığım hobiye gelince o baya ilgili ben eskiden severek yapardım ama yaklaşık beş yıldır pek yaptığım bisey değil. Ama sertifikalarim mevcut zamanında ödül de aldığım bir dal diyeyim. Ama üniversite zamanlarinda. Satranç gibi düşünün en olmadı diyeyim açık vermemek adına. Satranc oynarken çekilmiş foto atmış olayım ya da turnuva ile alakalı reels. Bu arada açıklamaya reels ile alakalı tarihi de yazdım zaten yaklaşık 7 yıl önce olduğunu. Ha şu an çok ilgimi çekiyor mu seviyorum ama eskisi gibi günde sekiz saat bu hobime zaman ayırmam. Zaten bu ortak hobi de ilgimi çekti ilkokulda öğrenip devamında uzun seneler yaptığım bir şey. Çello çalmak olsun ata binmek olsun ok atmak olsun bilmem anlatabildim mi?

Bence tavlamayın diyerek başlayayım 😁 Yaşadım oradan biliyorum. Uyum sağlamanız çok zor oluyor. davranışları, düşünceleri çok farklı ama illa istiyorsanız üstüne düşmeyin. Ilgi çekme amaçlı davranışlar ve üstüne düşmek çok itici geliyor çünkü bunu yapan yüzlerce kişi var. Kadınların ilgi için neler yaptıklarına inanamazsınız.seneler geçti ben hala şaşkınlığımı atamadım 😃 Farklı olun, ona uymaya çalışmayın.
Sohbet başlatabilecek ortak nokta bulup onun hakkında paylaşım yapıp geri çekilmek yeterli
Hah işte bunu soruyorum arkadaşlara bende. Yani normalde bende uğraşmam ama isim versem hani baya kişi der ulan ben de uğraşırım diye bu adam için. Çok sevilen biri. Ama işte yazsam olmaz o yazmıyor

ben seneler önce tv'de o dönem bi anda inanılmaz popülerleşen birinin dikkatini çekmiştim :KK70:
adına fan sayfası açarak :KK53: aşırı ergence tabii ama kendisiyle de çok fazla yaş farkımız vardı zaten
hakkında o dönem çok fan sayfası açıldı ama en doğru düzgün , kaliteli ve düzenli paylaşım yapan benimkiydi
ben ilk etapta menajerinin dikkatini çektim, sonra kendisinin dikkatini çektim
bi gün şehrime geldiği bi etkinlikte fotoğraf çekilme sırasına girdim. sıra bana geldiğinde, fan sayfamın adını verip kendimi tanıttım
çok hoşuna gitti, çok memnun oldu tanıştığına
kendisi de menajeri de benle çok güzel ilgilendi
sonra 2-3 etkinlikte daha bir araya geldik, en sonuncusunda kuliste kahve içmiştik ahaha
bana hayatında olan bitenleri falan anlatıyordu bildiğin samimiyet kurduk
etkinlik sonrasında onların aracıyla havalimanına geldik falan hatta yemek yemek istedi,
ben eve çok gecikeceğim için kabul edemedim

bunu neden anlattım, konuyu şuraya bağlayacağım
sosyal medyadan ilgisini hiç çekmemiş değilsin ama sonuçta yazmasını istiyorsun ve yazmıyor
bu kişiyle tekrar aynı ortamda bulunma şansın var mı ? varsa bu durumu değerlendir bence
çünkü benimki de instagramda fan sayfamdaki resmi beğenip geçiyordu
ama gerçek etkileşimi yüz yüze yakaladık mesela
Malesef çok az bir ihtimal tekrar aynı ortam. Yani uğraşsam belki olur da gelir mi bilmem bile. Ortak bir arkadaş yok. Arkadaşımın arkadaşının arkadasi var öyle denk geldik. Ama instada ortak üç arkadaş var onlar da samimi olduğum kişiler değil hiç.

ben seneler önce tv'de o dönem bi anda inanılmaz popülerleşen birinin dikkatini çekmiştim :KK70:
adına fan sayfası açarak :KK53: aşırı ergence tabii ama kendisiyle de çok fazla yaş farkımız vardı zaten
hakkında o dönem çok fan sayfası açıldı ama en doğru düzgün , kaliteli ve düzenli paylaşım yapan benimkiydi
ben ilk etapta menajerinin dikkatini çektim, sonra kendisinin dikkatini çektim
bi gün şehrime geldiği bi etkinlikte fotoğraf çekilme sırasına girdim. sıra bana geldiğinde, fan sayfamın adını verip kendimi tanıttım
çok hoşuna gitti, çok memnun oldu tanıştığına
kendisi de menajeri de benle çok güzel ilgilendi
sonra 2-3 etkinlikte daha bir araya geldik, en sonuncusunda kuliste kahve içmiştik ahaha
bana hayatında olan bitenleri falan anlatıyordu bildiğin samimiyet kurduk
etkinlik sonrasında onların aracıyla havalimanına geldik falan hatta yemek yemek istedi,
ben eve çok gecikeceğim için kabul edemedim

bunu neden anlattım, konuyu şuraya bağlayacağım
sosyal medyadan ilgisini hiç çekmemiş değilsin ama sonuçta yazmasını istiyorsun ve yazmıyor
bu kişiyle tekrar aynı ortamda bulunma şansın var mı ? varsa bu durumu değerlendir bence
çünkü benimki de instagramda fan sayfamdaki resmi beğenip geçiyordu
ama gerçek etkileşimi yüz yüze yakaladık mesela
Ayy Sino ciddi mi? Sana ss aticam dur

Hah işte bunu soruyorum arkadaşlara bende. Yani normalde bende uğraşmam ama isim versem hani baya kişi der ulan ben de uğraşırım diye bu adam için. Çok sevilen biri. Ama işte yazsam olmaz o yazmıyor

tanıdıktan sonra o hayranlık kalmıyor. adamın ev halini günlük hayatını görünce çok zor 😁 dört senelik iliskinin basinda ve flört esnasında adama bayılan ben ilişki içinde cinnet geciriyordum bu adam bu muymus diye ama kadinlar paylasimlarla ilgi cekme yarisindaydi. baslarina gelecegi bilmiyorlardi cunku😂

soru cevap paylasimi yapabilirsiniz o yazsin istiyorsaniz ama bana kalirsa siz onun bir storysine filan yazin gitsin. mesafenizi koruyun o zaman ilgilerini cekiyor.

Ayy Sino ciddi mi? Sana ss aticam dur
evet 2017-2018 arası yaşandı bunlar :KK53:
sonra ben çalışma hayatına başlayınca eskisi gibi ilgilenemedim öyle işlerle
zaten kendisiyle aramda aşırı fazla bi yaş farkı olduğu için de hevesim geçti gitti
gördüm, az çok vakit geçirdim, iki normal insan gibi
anılarını, yaşamına dair bazı şeyleri dinledim . özeldi , güzeldi anı olarak kaldı :)

evet 2017-2018 arası yaşandı bunlar :KK53:
sonra ben çalışma hayatına başlayınca eskisi gibi ilgilenemedim öyle işlerle
zaten kendisiyle aramda aşırı fazla bi yaş farkı olduğu için de hevesim geçti gitti
gördüm, az çok vakit geçirdim, iki normal insan gibi
anılarını, yaşamına dair bazı şeyleri dinledim . özeldi , güzeldi anı olarak kaldı :)
Ya ne güzel anı olmuş işte. Şimdi hikaye attım bakmış yine heme ikisine de sana ss attım bakmış kişiler kısmını ismi gorunuyor

Belki herkes lincleyecek ama çok boş bir konu.
Bir kadının bir erkeğe kendini bu kadar fark ettirmek yada beğendirmek için uğraşması bana çok basit bir ugras geliyor.Ünlü biri olmasa da bunu yazardım. Ask olsa ortada anlarim." Tavlama'kelimesi gecince bana ask gibi gecmedi. Ha ilk goruste asksa da bilemem, icinizi gormuyorum soncuta. Ama. Düşünülecek, size faydası olabilecek bir sürü şeyle meşgul olmak varken bunun üzerine kafa yormak komik geldi.ama güzel de geldi cunku heyecan verici.

Her zaman kaçan kovalanır.unlu de olsa fark etmez.bu kural hiç değişmez. İlgiyi belli etmek en azından denk gelmeye çalışmak gerekebilir.bunu hiç tercih etmedim, ama bu da güzel bir yol. Ama sonrasında karşıdan adım gelmemesine rağmen, karşı tarafa ilgiyi belli etmek ,sizi degersizlestiriyor.tam tersi de olabilir ama genel de böyle oluyor. Belki sevgili olunur ama sizden kolayca vazgeçebilir de.

Bu kadar çok hoşlandıysaniz, karşılaştığınız yere gidin denk gelmeye çalışın.isterseniz storylerine yanıt verin.ama normal sohbet, ilgi alanlarinizla ilgili.ve bunu her zaman yapmayın.
Aklında yoksaniz akla girmek için uğraşmayın.
Aşkın ne zaman karşınıza çıkacağı belli değil.bu konu üzerine bu kadar düşünmek yerine yarını düşleyin sadece. Gerçek aşka açın kendinizi.
Eğer evrendeki eşiniz oysa, yani kaderinizde varsa siz hicbirsey yapmasanız da o ünlü kişi sizi bulur zaten .hatta o sizle denk gelmek için bir yolunu bulur.❤️
Niye lincleyeyim bacım ne güzel emek harcamış uzun uzun açıklamış emek harcamış fikrini soylemissin. Hem saygı duyarım hem dikkate alırım. Teşekkür ederim güzel arkadaşım değerli yorumun için bunu mutlaka dikkate alacağım.

X