Ünlü biri nasıl tavlanır?

Arkadaş gibi yaklaş eğer ki hoşlantıyla bir tribe girersen sanmıyorum ki yazsın. Bi de çok güzel olman gerek ortalama güzellikle ilgileneceklerini sanmıyorum.
Aaa ama ben çok güzel değilim ki gerçi eski sevgililerine baktım hep benim gibi normal tipler

Niye lincleyeyim bacım ne güzel emek harcamış uzun uzun açıklamış emek harcamış fikrini soylemissin. Hem saygı duyarım hem dikkate alırım. Teşekkür ederim güzel arkadaşım değerli yorumun için bunu mutlaka dikkate alacağım.
Kalbimden diliyorum o kişiyle karşılaşmanizi❤️❤️ herkes tanıyamazken siz denk gelip dikkat çekmissiniz, üstelik storyler de beğeniliyor🤩

amaan bence o kadar ciddiye alınacak bi durum değil insan bazen hayatının bi tık eylemsiz, aksiyonsuz
dönemlerinde böyle değişik şeylerle uğraşmak isteyebiliyor
keşke bende de böyle bir istek olsa
ama şu an öyle bi durumdayım ki tarkan mesaj atsa görüldü atar kaçarım :KK70:
hayat da sürekli oku araştır faydalı şeyler yap döngüsünde gitmiyor , arada farklı , tuhaf şeyler yapmak lazım
bence bu da bi ihtiyaç :KK200:
Haklısınız, heyecan olmadan hayatın tadı çıkmıyor. Ben de sizin durumunuza benziyorum şuan, aynen tarkan mesaj atsa heyecanlanmayacak gibiyi🤣halbuki eskiden flört etmeden duramazdım istemeden konu sahibinin enerjisini de aşağıya çekmemişimdir ins🙏

Haklısınız, heyecan olmadan hayatın tadı çıkmıyor. Ben de sizin durumunuza benziyorum şuan, aynen tarkan mesaj atsa heyecanlanmayacak gibiyi🤣halbuki eskiden flört etmeden duramazdım istemeden konu sahibinin enerjisini de aşağıya çekmemişimdir ins🙏
ahaha elbet o istek geri gelir ama gelene kadar bu modda devam :KK53:

Keşke bana da Evan Peters,Metin Akdülger yazsa😂 Hayaller,hayatlar... Evan sosyal medya bile kullanmıyor, sosyal medyayı bıraktı. Gerçi bir kere yıllar önce rüyama girmişti, röportaj yapmıştık. Rüyamda bile röportaj yapıyordum, sevgili değildim. Benimki de öyle bir yıkıklık olmuş. 😂 Sizin yine bir şansınız var.

Kızlar storysini beğenelim bari diyorum ama adam story de atmıyor ki bakıyorum yok zaten kaç haftadır bir iki tane attı onlar da böyle afiş tarzı. AA ne güzel afiş mi desem. 15 günde bir story atıyor zalimin oğlu

Kızlar storysini beğenelim bari diyorum ama adam story de atmıyor ki bakıyorum yok zaten kaç haftadır bir iki tane attı onlar da böyle afiş tarzı. AA ne güzel afiş mi desem. 15 günde bir story atıyor zalimin oğlu
Bu olay ne oldu merak ettim?

X