Ünlülerin Skandal Tarzları!

reklamın ıyısı kotusu olmaz mı demışş benım her yerım dogal mı demış anlamadık

hele Amy Winehouse tv de gazete nerde görsem beni bitiriyo, aynaya bak yahu:hulya:

gal_wigs_22.jpg

saçındaki çeşitli yaşam formlarını merak ediyorumkaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
nichole kıdman hiç giyinmeseymiş olurmuşşşş

belki kış mevsimi diye böyledir:)

maşallah kürk gibi sıcak tutar o kıllar adamı :)

böğğğğ

Amy sağlığını bile umursamıyo ki tarzını önemsesin ne hallere düşürdü kendini

Nicole Kidman ı oldum olası sevmem fotoğrafına da şaşırmadım :S

kirmizi-hali-skandallari-kirmizi-hali-skandal-kiyafet-1149006.jpg

bu ne ya.. erkek bacağı gibi..ağdadan haberi yok galiba bunun...eyvahedigeldismile ojelerde ne yakışmış kıllı bacaklaraakannehir

Son düzenleme:
ay bu sonkiler çok kötü igrenç ünlü olmayı geç kadın olarak çok kötü biz bile evde oldugumuz halde heran temiziz valla igrendimm

paris hiltona şaşırdım en çok güya dolar milyoneri, lazerli epilasyondan haberi yok herhalde, kaydirigubbakcemile3
şu göğüs arası tüylü olana inanamadım ya, hiç böyle bi kadın görmedim çünkü, belkide gerçek değildir
bilmiyorumkismile

mischa barton.
dalmış burnunun ,derinliklere:roflol:sondaj yapıyor sanırım:))

anaaaaaaaa bunlar ne kız?? bi yaşıma daha girdim??? böhüüü akannehir
kıllı hatunlar hakkında yorum yapamıcam ama nicole kidman ruh gibi çünkü güneşe çıkamıyormuş hiç.. deri kanseri olma riski varmış..
biz öyle duyduk cevahir:))

ayyy o ilk resm neydi öyle ya ay bde utanmadan gösteryo nasıl br iğrençlik be o

Şaka gibiler bu zamanda bu para ve ünle insan bu kadar pis nasıl gezebilir ki aklım almıyor.

topiğin adını değiştirelim, kıllı ünlüler ve burnunu karıştıran ünlüler yapalım:roflol::roflol:

Şaka gibiler bu zamanda bu para ve ünle insan bu kadar pis nasıl gezebilir ki aklım almıyor.

valla kimileride buna entellektüel olmak, aşmış olmak falan diyolar,
yani popüler kültürü benimseyenleri aşağılıyolar bir nevi, ama tabii bunlar o gruba girmiyo:hulya:

hülya avşarın bi demeci geldi aklıma, entellektüel olcam diye kıllı bacaklarla gezemem diye
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X