Unutamadim...

Ask degil sizinkisi hastalik.
Bir iki yil sonra neden bukadar aci cekmisim, neden üzülmüsüm bu kadar deyip kendi davranislariniza sasiracaksiniz.
En büyük zarariniz kendinize ve kaybolan zamaniniza.
Bu adami düsüneceginize kendize mesgale bulun, sosyal aktivitelere katilin.

A

adina ne koyuyorsaniz koyun insan yasadigi seyi cekmeden anlamaz.
Bir siz aşık olmuyorsunuz. Apaçık şımarıklık. Adam evlenmiş barklanmış. Yani sizi İSTEMEMİŞ SEVMEMİŞ. sevse zaten siz eşi olurdunuz. İnsanlar canlarından öte sevdikleri eşlerini, çocuklarının babalarını kaybediyor. Gene bir yerlerden hayata tutunuyorlar. Sizinkisi devede kulak bile kalmaz yanı.

takıntılı mısın sen? obsesif misin?
cahil misin ya da?
bütün konularını ne yazık ki görüyorum ve inanılmaz baydın artık
ayol adamın da hiç umrunda değilsin?
hala gelmiş burda gün aşırı, yok ben unutamadım bilmem ne bik bik konu açıyosun
adam şu an karısının yanında ve asla da onu bırakmıcak.
seni kaybetmemek isteseydi boşanırdı seninle olurdu
al sana acı gerçekler cınım.
dan dan dan

Eyvah yine sardik basa..Yani ne dese burdaki insanlar bos.Bak aci cekmeni anliyorum.Bu okey.Acini cek hem de dibine kadar.Cunku bunu yasaman gerek.Sadece yapman gereken malum sahsi aramaman ,gorusmemen ve her seyi bicak gibi kesmen.Cunku bir yanilsama yasiyorsun.Beynin sana onun hala seni sevdiginini soyler.Sakin dinleme.Arkana bakma.Bir zaman sonra her sey duzelecek.Hicbir aci sonsuza kadar degildir.Sonsuza kadar suren bence takintidir..Cunku olacak olsaydi olurdu ve o zaten evli olmazdi,

takıntılı mısın sen? obsesif misin?
cahil misin ya da?
bütün konularını ne yazık ki görüyorum ve inanılmaz baydın artık
ayol adamın da hiç umrunda değilsin?
hala gelmiş burda gün aşırı, yok ben unutamadım bilmem ne bik bik konu açıyosun
adam şu an karısının yanında ve asla da onu bırakmıcak.
seni kaybetmemek isteseydi boşanırdı seninle olurdu
al sana acı gerçekler cınım.
dan dan dan
Hayir cubku hemen bosanmaz bir insan uzun sure tanimadik birbirmizi

Ah ah anlayış sen ne güzel. 😁 Valla ben geniş anlamda tahliller yaparak baktım bır anlam çıkaramadım. 21.yy da "Umayca" diye bir dil oluştu. İlk çözen de sen oluyorsun. Ne notu direkt "prof" unvanı aldın 😁🙊🤣👩‍🏫
Hocam, cok sagolun, Valla bugun burda benim okul tatile girdi.Schriitte plus A1/1sida basariyla bitirdim.Birgunde 2ödül , bunye tasirmi bilmem?😁😁😁😁😁

Belki uzerine fazla vardiysam en sonda ondan oyle oldu die suc duygusu var icimde
Boswer, ewli erkekle iliski cok igrenc.Mesela ,soyle dusun bak.Baban annenden cok daha gencecik bir kiza asik oluyo , ona sarkilar, dinletiyo ,annneni ,Seni gozu gormuyo. Yada ,ilerde sen ewleniyosun ,Senin esin baska ssina asik oluyo.

Eyvah yine sardik basa..Yani ne dese burdaki insanlar bos.Bak aci cekmeni anliyorum.Bu okey.Acini cek hem de dibine kadar.Cunku bunu yasaman gerek.Sadece yapman gereken malum sahsi aramaman ,gorusmemen ve her seyi bicak gibi kesmen.Cunku bir yanilsama yasiyorsun.Beynin sana onun hala seni sevdiginini soyler.Sakin dinleme.Arkana bakma.Bir zaman sonra her sey duzelecek.Hicbir aci sonsuza kadar degildir.Sonsuza kadar suren bence takintidir..Cunku olacak olsaydi olurdu ve o zaten evli olmazdi,
Bunlar hepsi hikaye , bos laf ablam. Kendi kizi olsa istermiydi acaba evli erkek ile birlikte olmasini?serefsiz, 19yasinda bir genc kizin hayatiyla oynuyo.
:KK43: benim dunyami yakti abla :KK43:

:KK43: benim dunyami yakti abla :KK43:
Hepsi gececek unutulacak ama biraz zaman alacak ablacim.Ve bunu cevrendeki hic kimseye anlatma , kendine bile .Ilerde ewlensen bile bunu anlattigin kisiyi gordukce eksikli kalirsin .Sakin tekrar ararsa yada yolda izde denk gelirsen duygularina yenik dusme bebegim.Sen daha cok kucukksun.😘herseyin ilkini yasamis ,ozencini almis bi erkegin oyuncagi degilsin olamazsin .Tertemiz bi hayat , es , yuvan , bebeklerin olacak daha. 😉🤗

😂😂 Almanya da mı yaşıyorsun? Ve öğrenci misin ? 🙃
Bu arada ablam da Almanca öğretmeni 😁
Ewet Almanya da yasiyorum 1 yildir.Biliyosunuz dil kursuna gitmek zorundayiz burda. Ama zaten cok sewerek gidiyorum.😍AMA tek sorun, Dilini bilmedigimiz ogretmenden dil ogrenmeye calismak.🤷🏻‍♀️Ablanizada sizede saygilarimi gonderiyorum.Keske ogretmenim bir Turk olsaydi.

X