Unutamadim...

Kes
Tam
Tamnidik geldi
Himmm, site üyesi filolog arkadaşlarımı buraya davet ediyorum. Zira çözmemiz gereken bir dil var.🙄
Sözcüklerin birbiriyle bağlantısı olduğunu sanmıyorum. :işsiz: iyileşme belirtisi gibi geldi. Bu yarayı kes at diyor bence kendine.. Tam kesecekken bir tanıdık gelmiş ...:KK14: gelecek zaman mıydı şimdi :confused:
Umaycim çivi çiviyi söker demiş atalarımız. Kendine biraz zaman ver yeni bir aşk bu derdine derman olacaktır. Kendine olan saygını yitireceksin bu şekilde...değmez kızım...

Valla ben zümremden memnunum. 😂 ikinci zümremde okul öncesi. Ama bunun Umay la hiç mi hiç alakası yok. 🤣🤣

Umay pikiyatrislik. O alanda üstün bir uzman lazım. Bayağı yoracak cinsten çünkü. Varsa sıkıntısını gidersin.😜
Ben kendim için demiştim oysa.. Leylufercim branşım TDE :oops:

☝️☝️☝️☝️☝️☝️ogretmeniimmm.Ben kes kapa ceneni, tam tamam , himmm anladim evet demek. Kac verceksiniz bana not ogretmenim😬😳
Ah ah anlayış sen ne güzel. 😁 Valla ben geniş anlamda tahliller yaparak baktım bır anlam çıkaramadım. 21.yy da "Umayca" diye bir dil oluştu. İlk çözen de sen oluyorsun. Ne notu direkt "prof" unvanı aldın 😁🙊🤣👩‍🏫

Allahim ne aci bu. Bilen bilir beni.
Sizi uyardığım halde neden hala aynı konuyu açıyorsunuz?
Şu topiğinizden devam edebilirdiniz: Kizacaksiniz ama
O topikte size yardımcı olacak bir sürü mesaj da yazıldı üstelik.

Birçok konu açıp farklı sonuçlar bekliyorsanız, 19 yaşındaki bir kızın evli çocuklu biriyle mutlu olacağını söyleyebilecek kimse yok maalesef.

Rica ediyorum bu son olsun, artık aynı konuyu açıp durmayın.

Ne adammış arkadaşım:işsiz:
Yaz yaz bitiremedi.

Umay bence psikiyatistten acil randevu al sen.
Bir yabanci film vardı.
Adam iş adamı zengin, karısını tek gecelik aldatıyor aklınca sonra hayatına devam edecek.
Kadın saplantili çıkıyor. bknz:Umay
Sonra adama cehennemi yaşatıyordu.
Çocuğuna kadar zarar vermeye çalışıyordu.
Sen de böyle olmak istemiyorsan tedavi ol.
Ya da beter ol ne diyim.

X