Unutamıyorum…

🤣O yüzden onunla imtihan olunmamissiniz. Zaten sınırlari olan biriymissiniz👏
Haklısınız saygısızlık yapmamak gerekiyor sonuçta ciddi emekle büyütülüyor çocuklar hakları çok.

😍💞🌸

Evet bizlerde çocuk yetiştiriyoruz mevlam hakkıyla yetiştirebilmeyi nasip etsin 🤲

Ne yazık ki ettim aslın da şöyle eşim olmadan gitmiyorum misafir gelince gidiyorum bide öyle durdum yerde artık kesinlikle gidiyimde bi
Çay kahve içelim yapmıyorum mesafe koydum araya önceden çaya yemeğe çağırırdım şimdi çağırmıyorum ama kendi geliyor yüzsüz bi şekilde hiç bişey olmamış gibi arada dikkat çekmek için acillik ediyor kendini gidiyoruz doktorlar hiç
Bişeyin yok diyo yine yanında ben bekliyorum eşimin hatırı için eşim konuştu ailesiyle bana tek bir laf etmedi istemiyosan görüşmeyebilirsin sana bu konuda asla baskı yapmam dedi isim konusunda babası koyucak adını dedim ama çok umurlarında olmadı
Hala görüşmeye devam edip, şikayet etmeseniz ?eşiniz görüşmeye bilirsin diyor ve siz hala görüşüyorsunuz. Sebebi eşinizin sizi taktir etmesini istemeniz falan mı ? Ben aynı şeyleri yaşasam evimden içeri sokmam, evlerine de gitmem.
Yapıp yapıp sonra da unutamıyorum falan demek bana saçma geliyor.
Neyse inşallah yavrunuzu kucağınıza sağlıkla alırsınız.

Derdi ne acaba. Ne olsun istiyo 😬
Bilmiyorum inanın
Yani simdiden bunun konusunun gecmesi bile değişik😅 Allah muhafaza kimin önce öleceği belli olmaz. Hee bir de evden çıkma sakın gurur yapıp, kira ödemek kolay değil, bir çocukları var yapmislar evi zaten Allah razi olsun. Onun minneti altına girmeye gerek yok.
Öyle enteresan muhabbetlere giriyoruz maalesef yok zaten ben çıkmak istesem eşim çıkmaz asla

Son düzenleme:
Hala görüşmeye devam edip, şikayet etmeseniz ?eşiniz görüşmeye bilirsin diyor ve siz hala görüşüyorsunuz. Sebebi eşinizin sizi taktir etmesini istemeniz falan mı ? Ben aynı şeyleri yaşasam evimden içeri sokmam, evlerine de gitmem.
Yapıp yapıp sonra da unutamıyorum falan demek bana saçma geliyor.
Neyse inşallah yavrunuzu kucağınıza sağlıkla alırsınız.
Ben sadece içimi döktüm eşimin takdirini almak falan değil gayem ayrıca üslubunuz çok sert saçma geliyosa yazmak zorun da değilsiniz bu bdv de bi kesim var illa sorunu olan insana yüklenmek gibi siz de o gruptansınız sanırım bir daha lütfen benim konularıma dahil olmayın

nereden başlayacağımı bilemiyorum ama aklıma geldikçe hala olayın yaşandığı gün kadar içim sıkılıyor..
Geçen sene bir hamilelik geçirdim 2. Hamileliğimdi ama ilki de düşük oldu düşük tehlikem olduğu için kayınvalidem ve annem ev işimi yemeğimi herşeyi yaptılar Allah razı olsun sürekli yatıyordum asla kıpırdamadan neyse benim kv herşeye karışmaya başladı git gide eve gelen misafirimden tutunda yiğenimin dahi gelip evde yaramazlık yapmasına laf edicek kadar neyse çok üzerinde durmadım başlarda annem de olur öyle boşver takma sakın dedi her neyse bi gün yiğenim gelmişti çocuk daha 2 buçuk yaşında sürekli eline ne alsa elinden çekip alıyor peşinde dolaşıp gezmesine dahi izin veriyor abimin çocuğu bu arada sonra yengem biraz bozuldu ama ben üzülmiyim diye belli etmeden çocuğunu alıp evine geçti sonrasında kv bigün hastaneye çok önemsiz bi kontrol için gitti saat 11 gibi geldi başladı bana bağırmaya neden beni aramadın işte sormadın hastaneye gittim ilgilenmedin bende dedim anne kusura bakma kafam yerinde değil stresliyim biliyosun derken iyice üzerime gelmeye başladı ya sabır ne değişik bi insansın dedim sonra başladı kendini yerlere atmaya genelde en büyük silahı budur biri bişey dedimi kendini acillik eder işte sen annenden akıl alıyosun sana yazıklar olsun biz sana ev verdik haketmiyosun ben şok oldum her sabah kahvaltımı kendisi verdiği için birde akşam yemeği anne dedim her zaman buyur gel ama dedim ben artık kahvaltımla yemeğimi hazırlarım sağolasın dedim o ara abimin eşi aradı onada demezmi onun Allah belasını versin karıştırdı ortalığı diye sonra ağlaya ağlaya gidip kocasna anlatmış sonra oğlunu aradı tabi ben o stresle kanamam oldu iyice koptum inanın ben o gün ona tek ters bişey söylemedim ama o nasıl anlatmış okuyun ben demişimki çık git evimden bir daha gelmeyin siz ne cins insanlarsınız eşim beni aradı noldu hayırdır anlattım böyle böyle tm dedi sen yat uzan sıkma canını oda arada kaldı haliyle neyse gelelim en canımı yakan kısımlara ben o gün hastaneye gittim ve beni kürtaja aldılar ne kv ne kayınpederim asla gelmediler brn sinir krizi geçirdim hastanede amcamın kızına varana kadar geldiler onlar ne aradılar ne yanıma geldiler bu olaydan bir hafta sonra kayınpederim beni amcama şikayet etmeye gitmiş (babam vefat etti o yüzden aile büyüğüm olarak ona gitmiş güya ) hiç onlara gitmiyormuşum beni şikayet ettiği şeye bakarmısınız düşük tehlikem varken ben onlara nasıl gidebilirdim ve bana bir geçmiş olsun demedin benim evime bana hesap sormaya geldiler inanın beni en zor zamanlarımda öyle şeylerle uğraştırdılarki daha kürtaj olalı 1 haftam dolmadan yine de bişey demedim şimdi yine hamileyim ve bebeğime isim bakıyolar kendilerinde bu hakkı görüyolar inanın çok uzun yazdım ama anlatmadığım öyle çok şey varki siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ?
kendini yerlere atıp acillik etme kısmına aşırı güldüm çünkü babanemi anlatıyosunuz sanki şuan :KK70: annemin babanemi evden kovmuşluğu bile var ama tıpış tıpış geri gelmişti mesela bükemediği bileği öptü diyelim. size de şunu söyliyim şu hayatta seven sayan her zaman el üstünde tutulmuyor ne yazıkki biraz diş göstermek lazım.

Sizin konunuz ozelinde soylemiyorum. Gebel olarak görüşüm boyle. Eşinizin ailesi kendi aileniz degil, asla da olamayacak. Kayinvalideniz melek bile olsa evinize kendi eviymis gibi keyfine gore girme cikma iznini vermemelisiniz. Ha tabi ondan ev isi, yemek beklerseniz o da bu yüzü bulacaktır. Anneniz yardim edebiluyosa ondan, edemiyosa imkaniniz varsa kadin tutun, ama kayinvalideler melek bile olsa onlardna is guc beklemeyin, evinize sınırsız sokmayin. Sonra boyle her seye karismaya yuz buluyorlar, siz üzülüyorsunuz. Ayrica ev mal mulk de kab etmeyin. Ölüm hak miras helal onlar ölünce ev zaten size kalacak, hayattayken kimsenin malına tamah etmeyin. Bisuru insan kira ödüyor, kıt kanaat geçiniyor ama gercekten su laflari duymaktan iyidir.

Eşiniz sizin yanınızda onlarin isim aramasını dert etmeyin bence siz eşinizle ortak güzel bir isim bulun. Oralara da sinir olduğunuzu belli etmeyin. Hatta buldukları isime aaa ne kadar güzelmiş deyin sevinsinler bizim bulduğumuz isimi koyacaklar diye 🤣🤣🤣 hastanede kapı süsünden anlasınlar 🤣🤣🤣

kendini yerlere atıp acillik etme kısmına aşırı güldüm çünkü babanemi anlatıyosunuz sanki şuan :KK70: annemin babanemi evden kovmuşluğu bile var ama tıpış tıpış geri gelmişti mesela bükemediği bileği öptü diyelim. size de şunu söyliyim şu hayatta seven sayan her zaman el üstünde tutulmuyor ne yazıkki biraz diş göstermek lazım.
Gerçekten öyle ama karakter olarak asla sert mizaçlı biri olamadım ama artık çabalıyorum bunun için
Sizin konunuz ozelinde soylemiyorum. Gebel olarak görüşüm boyle. Eşinizin ailesi kendi aileniz degil, asla da olamayacak. Kayinvalideniz melek bile olsa evinize kendi eviymis gibi keyfine gore girme cikma iznini vermemelisiniz. Ha tabi ondan ev isi, yemek beklerseniz o da bu yüzü bulacaktır. Anneniz yardim edebiluyosa ondan, edemiyosa imkaniniz varsa kadin tutun, ama kayinvalideler melek bile olsa onlardna is guc beklemeyin, evinize sınırsız sokmayin. Sonra boyle her seye karismaya yuz buluyorlar, siz üzülüyorsunuz. Ayrica ev mal mulk de kab etmeyin. Ölüm hak miras helal onlar ölünce ev zaten size kalacak, hayattayken kimsenin malına tamah etmeyin. Bisuru insan kira ödüyor, kıt kanaat geçiniyor ama gercekten su laflari duymaktan iyidir.
Çok çok haklısınız ama bu olayları yaşayana kadar öyle biri olduğunu bilmiyodum inanın asla tek bir çöplerini kabul etmiyorum ev konusunda zaten biz bu evde oturuyosak eşim de onlara ev yapıp verdi içini dışını tüm masrafları karşıladı onun dışında da gerekiyosa görüyorum maalesef
Eşiniz sizin yanınızda onlarin isim aramasını dert etmeyin bence siz eşinizle ortak güzel bir isim bulun. Oralara da sinir olduğunuzu belli etmeyin. Hatta buldukları isime aaa ne kadar güzelmiş deyin sevinsinler bizim bulduğumuz isimi koyacaklar diye 🤣🤣🤣 hastanede kapı süsünden anlasınlar 🤣🤣🤣
Biz bulduk zaten bunu dedikte aslında ama buda mantıklıymış bi şok olsalardı dimi neyse daha zamanımız var durun bakalım 😄

Eşiniz de istemiyorsan görüşme dedikten ve
o yaşananlardan sonra adım atmayacaktiniz evlerine. Onların evinden de çıkacaktiniz.

Ayrıca neden babası koyacak diyorsunuz ki? Biz koyacağız deseydiniz direkt.
Bence de.
Konu sahibi siz böyle alttan aldıkça daha çok cekersiniz.
Bebek kaybetmissiniz geçmiş olsun belki o olayla bağlantılı değildi kader böyleydi ama o gün olması bile burunlarindan fitil fitil getirmenizi gerektirirdi. Daha büyük ne olay olabilir ki.
Bugünden koyun ağırlığınızı. Bir isim seçin. Ismi bu olacak koydum bitti deyin. Çenelerini kapatın.
Yok yapamam diyorsanız...size böyle davranilmasina siz musade ediyorsunuz demektir.

Bence de.
Konu sahibi siz böyle alttan aldıkça daha çok cekersiniz.
Bebek kaybetmissiniz geçmiş olsun belki o olayla bağlantılı değildi kader böyleydi ama o gün olması bile burunlarindan fitil fitil getirmenizi gerektirirdi. Daha büyük ne olay olabilir ki.
Bugünden koyun ağırlığınızı. Bir isim seçin. Ismi bu olacak koydum bitti deyin. Çenelerini kapatın.
Yok yapamam diyorsanız...size böyle davranilmasina siz musade ediyorsunuz demektir.
Her insanın bildiğiniz üzere bi yapısı var burada defalarca yazdım yapım gereği kavgacı tartışmayı seven biri olamadım ha bu kötü bişeymi yer yer böyle konularda evet şuan zaten dediğiniz gibiyim burayada o gece aklıma gelince içimi döktüm öylesine.. bana yapılanları elbette unutmadım

X