Unutulmayan Film Replikleri

banu alkan tökezlemiş ve son anda ümit besene tutunmuştur.
ümit besen: çek ellerini üzerimden!
banu alkan: düşüyordum o yüzden sana tutundum.
ümit besen: insan iki kere düşmez!
nikah masası

:roflol::roflol:

EŞKıYA

Korkma! Sadece toprağa gideceksin
sonra toprak olacaksın
sonra sularla birlikte
bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin
oradan özüne ulaşacaksın
çiçeğin özüne bir arı konacak
belki, belki o arı ben olacağım...

Issız Adam

Alper: Seni tanıdığımdan beri, her gün bayram sabahı sevincinde geçiyor.

Ada: Sarhoş olmadan önce mi aldın çiçekleri sonra mı?
Alper: Ne farkeder ki?
Ada: Bir kadın için çok şey farkeder!

İç Ses: Yalan söylüyorum. Kimse yok. Çok yalnızım.
İç Ses: Biliyorum sevgilim.

Ada : Karda donmak üzeresin uyumak tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsin

Ada : ben sadece ben olmamalıyım $imdi.sanki bana baktığında kendi hayatından bi an yakalamalısın.bi hikaye olmalı.sevdiğin herkes,her $ey ,o an ben olmalıyım..
Alper :biliyo musun ? bunların olucağını hiç dü$ünmemi$tim.çok mutluyum...

İç ses Alper : Hiç iyi değilim Ada. Seni hiç unutmadım, bunların olacağını hiç düşünmemiştim. Yarım yamalağım herşey bom bok! Sen atlattın mı yoksa benden intikammı alıyorsun ? Gülümsüyorsun ,qerçek mi ? Hiç böyle olucağını düşünmemiştim ..Senden ayrıldığım ilk qünler kuş qibi hissetmiştim kendimi. Sanada kendimede iyilik yaptığımı düşünmüştüm.. ta ki ufacık bir şey beni darmadağın edene kadar.. Sana ait ufacık bir toka alay etti benimle o qün.işte o sabah seni ve neleri kaybettiğimi anladım.Bir daha sen olmayacaktın bir daha bunu yaşayamıycaktım ben bi başkasıyla.. Hayat alay etmeye devam etti benimle..yüzüne benzeyen yüzler, kokuna benzeyen kokular, sesine benzer sesler çıkarttı karşıma yada bana mı öyle qeldi ne ? bilmem ! Biliyormusun bir qün nerde kaybettiğini bilmediğin o küçücük saç tokası hala cebimde durur...

Ben zaman zaman qidip bakıyorum o sokağa ve her şeyin eskisi qibi olduğunu düşünüyorum.orda öylece duruyorum. Senin içerde oturduğunu ve hala küçük kahramanlar yaptığını düşünüyorum.kendimi aldatıyorum, avunuyorum Ada!!

İçses Ada : Büyüdüğün evi,uyuduğun yatağı qördüm sevqilim.Seni ,çocukluğunu düşündüm.Sen ordaydın ve bi qün benimle tanışacağını henüz bilmiyordun..Sen dizime yattın ben bir hikaye anlattım sana .Büyüdün! Kafamda bir hikaye ,bilirsin bunu çok severdim.İkimize bi mutlu son yazdım sonra..o evde seninle birlikte oturduk,sustuk.. yanımda durdun sessizce.Burası sondu ,başka bir yaşamdı. Sadece biz vardık. Bana baktın mavi ve telaşsız ..Sustuk! Başka bir yaşamda başka bi mutlu son. Biz bunu haketmiştik..

%C4%B1ss%C4%B1z+adam.jpg

bende rahmetli Kemal sunal dan yazayım..
zemuszemus
müfettiş:adın ne?

şaban:hz ebubekir

müfettiş:adın ne olum?

şaban:1453

müfettiş:adın ne olum adın

şaban:haa adım hz şaban
yerimseniben

Şaban - Bihteer?

B - Efendim Şaban Bey

Ş - aaa gonuşuyoo...

yerimseniben
buda hababam sınıfından

Zühtü hoca :süzme çeşmün gelmesün müjgan müjgan üstüne. (necmi sen tekrar et der)
Güdük Necmi:kış geliyor ört hocam yorgan yorgan üstüne

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Klasik afro amerikan repliği;

Hey dostum senin sorunun ne biliyo musun?
O lanet olası beyaz kıçının kafandan büyük olması :roflol:

ve repliklerin repliği....herkesin aklındadır mutlaka...bunun önünde akan sular durur bende...şener şenden...
ziya:
en iyi cilet budur.dünyanın bütün meşhurları bununla traş olur. ingiltere kralı,rahmetli başkan kennedy, taçsızkral pele, beckenbauer, kaleci mayer, nadia komanachi, bridget bardot, fenerbahçeli cemil..

ve repliklerin repliği....herkesin aklındadır mutlaka...bunun önünde akan sular durur bende...şener şenden...
ziya:
en iyi cilet budur.dünyanın bütün meşhurları bununla traş olur. ingiltere kralı,rahmetli başkan kennedy, taçsızkral pele, beckenbauer, kaleci mayer, nadia komanachi, bridget bardot, fenerbahçeli cemil..

kesinlikle .. :))) şener şen bir numara..

"Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz!"
Cesur Yürek..

"Kötü adama iyi geceler dileyin."
Yaralı Yüz..

Önce pes etmelisin, önce bilmeli, korkmalı değil. bilmelisin ki bir gün öleceksin.
Fight Club

"Bazen iyi insanlar da kötü şeyler yapabilir"
A simple plan

"Ya yaşamakla uğraşacaksın ya da ölmekle"
Esaretin Bedeli

X