Uskudarda eskiden ayna fali bakan Falci Arzu'ya nasil ulasabilirim?

Evet yaklasik 3 sene once falandi galiba, bana dediklerinin hepsi cikti. Konusurken kagida yazar, isim soyler. Belirli bir yeri yok, bu nedenle sadece telefonla randevu alinabiliyor ve belirlenen yere gelip bakiyordu. Bu genelde herhangi bi kafe fln oluyordu. Tefonunu kaybettigim icin bilen birileri olursa diye buraya yazdim.

Evet yaklasik 3 sene once falandi galiba, bana dediklerinin hepsi cikti. Konusurken kagida yazar, isim soyler. Belirli bir yeri yok, bu nedenle sadece telefonla randevu alinabiliyor ve belirlenen yere gelip bakiyordu. Bu genelde herhangi bi kafe fln oluyordu. Tefonunu kaybettigim icin bilen birileri olursa diye buraya yazdim.
Telefondan bakmıyor mu ? Dediğiniz kişi

Merhaba hanımlar iyi geceler 2001 de gitmiştim arzuya yok artık amma salladı dedim söylediklerinin %80 ini bir bir yaşadım sonra telefon numarasını kaybettim bi daha gidemedim. Bulan olursa numarssını bana da mesaj atabilir mi?

Çok merak ettim bu arzuyu
O zamanlar çıktığım benle evlenmek isteyen çocuk için bu evlenip almanyaya gidecek demişti yok artık bu kadar da sallanmaz dedim içimden 2 ay sonra hiçbişey yokken ortadan kayboldu çocuk sonra evlendiğini bi kaç ay sonra almanyaya gideceğini öğrendim
Ona mı üzüleyim falın çıkmasına mı şaşırayım bilemedim

O zamanlar çıktığım benle evlenmek isteyen çocuk için bu evlenip almanyaya gidecek demişti yok artık bu kadar da sallanmaz dedim içimden 2 ay sonra hiçbişey yokken ortadan kayboldu çocuk sonra evlendiğini bi kaç ay sonra almanyaya gideceğini öğrendim
Ona mı üzüleyim falın çıkmasına mı şaşırayım bilemedim
Bende şaşırdım doğrusu umarım telefonu bilen birileri çıkar

medyum arzu diye geçiyor galiba ismi. Google’da aratınca medyum arzu diye bir internet sitesi çıkıyor, o olabilir mi? Telefon numaraları da var.

medyum arzu diye geçiyor galiba ismi. Google’da aratınca medyum arzu diye bir internet sitesi çıkıyor, o olabilir mi? Telefon numaraları da var.
Ben çok eski yıllarda birkaç kez baktırmıştım. Üsküdar'da, annesiyle aynı apartmanda oturuyordu. Evinde veya Üsküdardaki kafelerde, Capitol'de filan buluşup bakıyordu. ,En son 2006'da baktırmıştım. O tarihte ölümcül bir rahatsızlığım vardı ve iyi olacağımı söylemişti. Nitekim iyileştim.
Aslında Üsküdara gidip kendisi araştırılabilir. O evden taşınmış bile olsa komşularına sorulabilir nerde olduğu. Ben o evi biraz hatırlıyorum ama İstanbulda yaşamıyorum artık.
Genç bir kadın. Hafif kilolu, yüzü güzelce bir kadındı. Sesi biraz tiz, nasıl desem biraz cırlakca...Gel-gitli. Hafiften tatlı kaçık:)) Kısa kısa cümlelerle anlatır. Bu arada daldan dala konar. Aslında öğretmen olduğunu, kitaplar yazdığını, kocasının kendisini aldattığını filan ..anlatır, bu arada sürekli annesiyle karşılıklı bir birlerine bağırışırlar. Habire kendisini tekrar fala devam etmesini sağlamaya çabalarsınız. Yani cımbızla Arzunun ağzından laf alabilmek gerek. Kağıda birşeyler çiziktirir. Fal bittiğinde ana merak konunuz ne ise, sadece o konunun kısa cevabını almış olursunuz. Yani ortada etraflı, detaylı, geniş geniş bir fal yoktur ama asıl sorunun cevabı alınmış olur. Benim aldığım bunun gibi cevapların isabet ettiğini hatırlıyorum.
En son 2006'da baktırdığımda ücretlendirme tarzı biraz değişmişti. Bakım esnasında, yeni bir konuya geçmek veya meseleleri detaylandırmak için, ilave paralar istiyordu. Bayağı bi rahatsız olmuştum.
Kendisinin keşfedilmesi de, tam hatırlamıyorum, bir gazete veya bir dergide isminin geçmesiyle olmuştu eski yıllarda.
Soyadını hiç bilmiyorum.
İzini yakalarsanız bana da bildirin lütfen.

Mesajı yazdıktan sonra, internette birazcık bakındım. Birisinin Arzu Çakır diye belirttiği bir şikayeti var. 5 dil bildiğini söylediğini, ünv. öğrencilerini dolandırdığını filan yazmış.
ben de hayal meyal hatırlıyorum; sanki birkaç yabancı dil bildiğini, üniversite bitirdiğini filan anlatıyordu fal bakarken..
Olur da Üsküdarlı falcı Arzu diye birisine denk gelirseniz, dikkatli olasınız diye yazdım bunları.

X