Usta öğretici olarak çalışan giyimci var mı?

anaksunamoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
516
3
41
Arkadaşlar ben giyim mezunuyum.Bu yıl usta öğreticilik için başvuru yapacağım.Aranızda giyim bölümü mezunu olup usta öğreticilik yapmış olan var mı?

Arkadaşlar ben giyim mezunuyum.Bu yıl usta öğreticilik için başvuru yapacağım.Aranızda giyim bölümü mezunu olup usta öğreticilik yapmış olan var mı?

cnm bende giyim mezunuyum ve bu yıl usta öğretici başvurusu yapmayı düşünüyorum ama daha kesin değil...

Ya eylülde başvuru yapman lazımmış halk eğitimlere dilekçe ile ben dilekçemi hazırladım ama bir türlü gideniyorum. :) Bu arada ne kadar maaş alıyoruz bununla ilgili bir bilgin varmı?

Ya eylülde başvuru yapman lazımmış halk eğitimlere dilekçe ile ben dilekçemi hazırladım ama bir türlü gideniyorum. :) Bu arada ne kadar maaş alıyoruz bununla ilgili bir bilgin varmı?

Belediyenin kurslarınada başvuru yapabilirsin sınavı geçersen usta öğretici olursun İsmek falan gibi...Ben 800-1000tl maaş aldıklarını duymuştum geçen yıl,bu yıl ne kadardır bilemiyorum...

Bizde öyle bir kurs yok sanırım.Ben Erzurumdayım da yani belediyeyi araştırmak hiç aklıma gelmedi. Ona da bakayım olmazsa :) Bende halk eğitimlerde geçen yıl o kadar aldıklarını duymuştum ama birazda referans lazım herhalde halk eğitimde çalışmak için

ben evlenmeden önce 3 yıl usta öğreticilik yaptım.şimdi yapmıyorum

Merak ettiğim bir kaç şey var. Ben hiç yapmadım bu yıl başvuruda bulunacağım.Dilekçe ile başvuru yapılıyor 15 eylül de verecem dilekçemi sıra size gelirse atanır göreve başlarsınız dediler.Hiç bir sınava tabi tutmuyorlar sanırım direk atıyorlar.Birde zormu.Siz nerede yaptınız?

ben en son 1993-1994 sezonunda yaptım.o zaman sınav vardı.sınav sonucuna göre yerin belirleniyordu.ben sakarya geyveliyim.geyvenin köylerinde yaptım

meslek olarak zor.iğneye iplik geçirmesini bile bilmeyenlere a-dan z-ye dikiş öğretiyorsunuz.ama kursun sonu müthiş gurur verici.emeğinizi gördükçe gurulanıyor insan

Bana sınavdan bahsetmediler.Ben Milli Eğitim Müdürüyle görüştüm o da bana Eylül'de gel görevlendirme tarihinde halledelim dedi.Referansda kullanacağım yani ama köyleri istemiyorum.Hiç bilmeyenlere de işi anlatmak çok zordur herhalde

şimdiki sistem hakkında hiç bilgim yok.umarım görevlendirilirsiniz.köyleri tavsiye ederim.inanın bana hiç bilmeyen insan dediklerinizi harfi harfine uyguluyor.onlara bilgiyi vermek daha kolay.

X