Buharlı Ütüler Ütü de Kararsız Kaldım

sevincsari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010
60
25
Ütüm bozuldu ve yenisini alacağım yalnız acayip kararsız kaldım..
Bikere ütüye en fazla verip verebileceğim 200 lira... yorumlardanda philps ve delonghi olumlu yorumları var..
Şimdi; kazanlı ütü alma fikrim yoktuu kendi kişisel düşüncem çok yer kaplar, ağır, işte nebiliim ee çok ütü yapan biride değilim öyle çarşaf perde falan ütülemiyorum.. yalnızz yorumları karıştırınca kazanlıdan bayağı memnun kalanlar var..
Normal buharlı ütülerde de watt olarak en az 2400 w olsun buharı kuvvetli olur işte ütü yapması kolay olur diyorlar.. yalnız buharı çok olur suyu çabuk bitirir de diyorlar..

Ben 4 ütü arasında kaldım:
Philips GC 4410/22 Azur --- 2400 w --- 150 g Şok buhar--Çift Etkili Kireç Önleme Sistemi---
Kablo uzunluğu 2.5 m--Tabanı Steam glide--- Sürekli buhar çıkışı 40 g/ dk --Su Kapasitesi 350 ml
FİYATI:160 lira

Delonghi Fxg-24 AT ---2400 w--Turbo buhar 115 g-- Klaıcı Kireç Koruma Sistem--Kendini temizleme tuşu--
Kablo uzunluğu 3 m--Titanyum ve Seramik taban--- Sürekli buhar çıkışı 35 g/dk-- Su kapasitesi 300 ml
FİYATI: 110 lira

Delonghi Fxg- 26ATS--2600 w--130 g Turbo buhar çıkışı --- Kireç Önleyici Sistem--Kendini Temizleme sistemi-- Kablo uzunluğu 3m--Dual Thermolon taban--Süreki buhar çıkışı 35 g/dk-- Su kapasitesi 300 ml
FİYATI : 140 lira

Bir de önümüzdeki Cuma A101 e Vestel Kazanlı Ütü geliyor
Vestel V-Pres Serisi Kazanlı Ütü-- 2200 w--Basınç performansı 3bar--Kablo Uzunluğu 2 m--
Özel seramik taban-- Su kapasitesi 1100 ml
FİYATI:100 lira

Tavsiyelerinize ihtiyacım var bayanlar...

Philips kullanıyorum ama delonghi ninde iyi olduğunu duymuştum.bide herkes şans işi diyor bu tür şeylere inşallah memnun kalırsın ütüden çünkü ütü zaten zor Bi iş bence.

philips kullanıyoruz ben de annem de çok memnunuz; delonghi de iyi aynı şekilde annemin ilk ütüsüymüş bu kisinden birini seçebilirsin bence... yazdıklarından buhar çıkışı en iyi olan philips gözüküyor

X