Uygun Fiyatlı Meme Büyütme Estetiği 😕

Tulay35_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
25
-4
24
Merhaba kızlaar , bu konu hakkında en iyi yorumları kadınlar kulübünde bulurum diye düşündüm 😋 kızlar (şehir hiç farketmez ) meme protez ameliyatı olmak istiyorum hatta burun da düşünüyorum fakat önceliğim meme estetiği ... bana tavsiye edebileceğiniz diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlar veren ve işinde başarılı olduğunu düşündüğünüz devlet özel vb farketmez doktor tavsiyesi verebilirmisiniz 🙏 bir sorum daha var kızlar mesela devlet hastanesinde ameliyat olacağım diyelimli aşağı yukarı kaç hafta sonrasına ameliyat sırası verilir yani yıllarca ya da aylarca beklermiyim ? Devlette ameliyat olan bilgilendirirse sevinirim şimdiden çok çok teşekkürler 🥰

Merhaba tam benim konum olduğu için yazıyorum. 3 hafta önce Afyon devlet Hastanesinde meme büyütme ameliyatı oldum. Doktorum o kadar ilgiliydi ki gecenin 12 sinde ağrım olmasa bile kontrol ediyordu. Afyon'da plastik cerrahi cok yapılmadığı için hemen ertesi hafta bile olabilirsin gerekli tahlilleri yaptiktan sonra. Doktorum Uzman Doktor Alper Geyik. Bendeki hem küçük hem tüberöz hem de asimetri olan memeleri öyle bir duzelttiki ikisine farklı cc koymasina rağmen çok eşit durdu. Silikon parası değişkenlik gosteriyor 6-7-8 bin arasında ama ameliyatın parasi 1500 tl yani totalde 7.5-10 arasi bir fiyat verebilirim.

Merhaba kızlaar , bu konu hakkında en iyi yorumları kadınlar kulübünde bulurum diye düşündüm 😋 kızlar (şehir hiç farketmez ) meme protez ameliyatı olmak istiyorum hatta burun da düşünüyorum fakat önceliğim meme estetiği ... bana tavsiye edebileceğiniz diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlar veren ve işinde başarılı olduğunu düşündüğünüz devlet özel vb farketmez doktor tavsiyesi verebilirmisiniz 🙏 bir sorum daha var kızlar mesela devlet hastanesinde ameliyat olacağım diyelimli aşağı yukarı kaç hafta sonrasına ameliyat sırası verilir yani yıllarca ya da aylarca beklermiyim ? Devlette ameliyat olan bilgilendirirse sevinirim şimdiden çok çok teşekkürler 🥰
Kuzum merhaba 💜 Kocaeli'de geçen hafta oldum, fiyatlar 18 bin TL. Üniversite Hastanesi'nde bu ameliyatı yapiyorlar, geçen yaz sormuştum. 10 bin TL demişlerdi, fakat koronadan ötürü yapmiyorlarmis ne yazık ki

Ben naci karacaoğlana ameliyat olacağım bir hafta sonra meme büyütme fiyatda gayt iyi

Merhaba tam benim konum olduğu için yazıyorum. 3 hafta önce Afyon devlet Hastanesinde meme büyütme ameliyatı oldum. Doktorum o kadar ilgiliydi ki gecenin 12 sinde ağrım olmasa bile kontrol ediyordu. Afyon'da plastik cerrahi cok yapılmadığı için hemen ertesi hafta bile olabilirsin gerekli tahlilleri yaptiktan sonra. Doktorum Uzman Doktor Alper Geyik. Bendeki hem küçük hem tüberöz hem de asimetri olan memeleri öyle bir duzelttiki ikisine farklı cc koymasina rağmen çok eşit durdu. Silikon parası değişkenlik gosteriyor 6-7-8 bin arasında ama ameliyatın parasi 1500 tl yani totalde 7.5-10 arasi bir fiyat verebilirim.
Aynı benim durum,sizinde şu an memeler iman tahtasında mı duruyor? Baya yukarıdalar,omzumda memem var sanki😂

Benim hala inmedi,ödemim çokmuş. Dün ameliyat sütyenini çıkarıp sporcu sütyenine geçip elastik bant taktı doktorum,bakalım:)

Benim hala inmedi,ödemim çokmuş. Dün ameliyat sütyenini çıkarıp sporcu sütyenine geçip elastik bant taktı doktorum,bakalım:)
Canım sen ne kadar sonra sporcu sutyenıne gectın benım alttan yara acıldı yaglarım gozuktu doktor kapanıcak dedı rif ampu uyguluyorum hergun cok canım yanım yanıyor benım diklestirme ve ımplant takıldı

Canım sen ne kadar sonra sporcu sutyenıne gectın benım alttan yara acıldı yaglarım gozuktu doktor kapanıcak dedı rif ampu uyguluyorum hergun cok canım yanım yanıyor benım diklestirme ve ımplant takıldı
2 hafta. O bende de oldu,baticon ve bactroban sürdüm sadece mikrop kapmasın diye şimdi kapandı:) korkmayın

Enfla-c kullanmayı deneyin,ödeme süper geliyor👌🏻 Allah hepimize şifa versin,üzülmeyin o açılan dikişe kapanıyor bi süre sonra,az sabır:)
Onu da kullandım bıttı o canım bır dahakı sefere tekrar onu alıcam hıxlı ıyılessın dıye solgarı aldım😊enfla c odem cok ıyı attırıyor cok fazla sıgara kullandıgım ıcın de onceden oyuzden de gec ıyıledıuor sankı canım. Tabı amelıyata girmeden bır once bıraktım😊

Merhaba tam benim konum olduğu için yazıyorum. 3 hafta önce Afyon devlet Hastanesinde meme büyütme ameliyatı oldum. Doktorum o kadar ilgiliydi ki gecenin 12 sinde ağrım olmasa bile kontrol ediyordu. Afyon'da plastik cerrahi cok yapılmadığı için hemen ertesi hafta bile olabilirsin gerekli tahlilleri yaptiktan sonra. Doktorum Uzman Doktor Alper Geyik. Bendeki hem küçük hem tüberöz hem de asimetri olan memeleri öyle bir duzelttiki ikisine farklı cc koymasina rağmen çok eşit durdu. Silikon parası değişkenlik gosteriyor 6-7-8 bin arasında ama ameliyatın parasi 1500 tl yani totalde 7.5-10 arasi bir fiyat verebili

merhaba ameliyat oldunuz mu acaba memnun kaldınız mı
Evet 1 inci ayımdayım lipsaksın belve karın oldum ama hiçbir fark yok hemde hiç mememde tübülerdi dik istedim ve büyük sadece şişirilmiş ama sarkık tuhaf duruyo hiç memnun değilim bekle düzelir diyor doktor bey ama bir ay geçti ve cok berbat hiç beğenmedim ne kadar düzelebilirki

Evet 1 inci ayımdayım lipsaksın belve karın oldum ama hiçbir fark yok hemde hiç mememde tübülerdi dik istedim ve büyük sadece şişirilmiş ama sarkık tuhaf duruyo hiç memnun değilim bekle düzelir diyor doktor bey ama bir ay geçti ve cok berbat hiç beğenmedim ne kadar düzelebilirki
Canım fotolarını atarmısın bı bakayım sen canını sıkma bende ılk doktoruma dedım benım karnım boyle şiş mı kalıcak bel bolgem hıc liposuction olmamıs gıbı mıdem cok şiş dedım gecıcek 6 ay ı bulucak dedı sabır cok onemlı gogsume gelınce soş gogsum bıraz daha buyuk benım gogus uclarım kesildı kenarlarından diklestırme yapıldı bırı bıraz buyuk bıraz kucuk cok dıkkatlı bakarsan bellı oncekk gogsume gore cok cok ıyı bırde karın germede ben hıc mutlu olmadım dokum olmadıgı ıcın tam karın germebyapılmadı aslında tamyapıldı ama gobek delıgıne mudahale olmadı catlaklar ım kaldıgı ıcın uzuldum cok ona bır care bulucam artık sıslıklerım ınıyor cok sukur boyls daha ıyı oldugunu dusunuyorum artık

Evet 1 inci ayımdayım lipsaksın belve karın oldum ama hiçbir fark yok hemde hiç mememde tübülerdi dik istedim ve büyük sadece şişirilmiş ama sarkık tuhaf duruyo hiç memnun değilim bekle düzelir diyor doktor bey ama bir ay geçti ve cok berbat hiç beğenmedim ne kadar düzelebilirki1.
Canım fotolarını atarmısın bı bakayım sen canını sıkma bende ılk doktoruma dedım benım karnım boyle şiş mı kalıcak bel bolgem hıc liposuction olmamıs gıbı mıdem cok şiş dedım gecıcek 6 ay ı bulucak dedı sabır cok onemlı gogsume gelınce soş gogsum bıraz daha buyuk benım gogus uclarım kesildı kenarlarından diklestırme yapıldı bırı bıraz buyuk bıraz kucuk cok dıkkatlı bakarsan bellı oncekk gogsume gore cok cok ıyı bırde karın germede ben hıc mutlu olmadım dokum olmadıgı ıcın tam karın germebyapılmadı aslında tamyapıldı ama gobek delıgıne mudahale olmadı catlaklar ım kaldıgı ıcın uzuldum cok ona bır care bulucam artık sıslıklerım ınıyor cok sukur boyls daha ıyı oldugunu dusunuyorum artık
1.ayda şişlıkler o puturlukler gıtmeye basladı belım ıncelmeye basladı onceden kot pantalon yada elbıse gıyınce cok cırkın gobek cıkıyordu ve oturunca katlanıyordh sımdı cok sukur o problemde kalktı emın ol 3.aya kendını cok daba ıyı hıssedersın canım

Bende senin doktoruna gitmek istiyorum bana yardımcı olursan eğer özelden yazdım size ama görmedini.ayni durumdan muzdaribim kararımı verdim ama kesin olacağım hiç yok vallahi göğsüm.31 yasindaym aynı ergen yeni büyüyor gibi 🤣 özel günlerde südyen çift giyiyorum 4 kız kardeş olup hepsinin göğüs varken benim neden yok anlamıyorum 😓🥴 bana eğer yardım edersen gelip o doktorda olacağım çok aşırı uzak degilsin bana gelirim yani 😥

X