Uygun Fiyatlı Meme Büyütme Estetiği 😕

Merhaba tam benim konum olduğu için yazıyorum. 3 hafta önce Afyon devlet Hastanesinde meme büyütme ameliyatı oldum. Doktorum o kadar ilgiliydi ki gecenin 12 sinde ağrım olmasa bile kontrol ediyordu. Afyon'da plastik cerrahi cok yapılmadığı için hemen ertesi hafta bile olabilirsin gerekli tahlilleri yaptiktan sonra. Doktorum Uzman Doktor Alper Geyik. Bendeki hem küçük hem tüberöz hem de asimetri olan memeleri öyle bir duzelttiki ikisine farklı cc koymasina rağmen çok eşit durdu. Silikon parası değişkenlik gosteriyor 6-7-8 bin arasında ama ameliyatın parasi 1500 tl yani totalde 7.5-10 arasi bir fiyat verebilirim.
Hangi marka ve kaç CC konuldu,kas altı mı?Aynı sorun bende de var meme ucuna herhangi bir işlem yapıldı mı

Hangi marka ve kaç CC konuldu,kas altı mı?Aynı sorun bende de var meme ucuna herhangi bir işlem yapıldı mı
Motiva erginomix marka benimkisi, 295 e 335 cc konuldu ancak ikisinin boyutu ayni duruyor. Henüz anne olmadığım için ileride emzirirsem süt kanallarıma zarar gelmesin diye meme ucuna dokunmadı. Kas altına koyuldu

Motiva erginomix marka benimkisi, 295 e 335 cc konuldu ancak ikisinin boyutu ayni duruyor. Henüz anne olmadığım için ileride emzirirsem süt kanallarıma zarar gelmesin diye meme ucuna dokunmadı. Kas altına koyuldu
Meme ucu boyutunuz asimetri varsa farklıdır o zaman ama farklı silikonlar konulunca eşitleniyormu merak ediyorum,bende meme ucundan işlem istemiyorum çünkü

Meme ucu boyutunuz asimetri varsa farklıdır o zaman ama farklı silikonlar konulunca eşitleniyormu merak ediyorum,bende meme ucundan işlem istemiyorum çünkü
Şöyle önemli olan projeksiyonu . İkisi de esit ve ayni projeksiyonda. Göğüs altından yerlestiriliyor protez tek eksi yönü bazen göğüslerim huni gibi sivri sivri duruyor normalde daha oval bir görüntü var ama

Şöyle önemli olan projeksiyonu . İkisi de esit ve ayni projeksiyonda. Göğüs altından yerlestiriliyor protez tek eksi yönü bazen göğüslerim huni gibi sivri sivri duruyor normalde daha oval bir görüntü var ama
Benimde 1 ay kaldı ameliyatıma inşallah bende sizin gibi memnun kalırım tübüler meme sahibi olmak zor gerçekten, teşekkür ediyorum cevaplarınız için

X