Uyku eğitimi

Veremedim 1 yaşında ama şöyle saatleri çok düzenli ve salalyarak uyutuyorum fakat çok uykusu gelince benim yetisemedigim anlarda da kendi uykuya dalabiliyor emzikle biz sallamaya çok bağımlı fegiliz otomobilde uyuyor bebek arabasinda uyuyor illa sallama diye diretmiyor acikcasi
Siz düzenden memnunsaniz gerisi boş👌❣ maşallah size, bakalım bizleri ne maceralar bekliyor 🤦‍♀️😂

Öyle bi denk geldim yorumunuza aman allahım ben yazmışım gibi😄
Bebeğim 3 ayını doldurmak üzere, başlarda kucakta uyutup beşiğine koyuyordum, sonra 2. ayı gibi bi gaz şansımız başladı sallamaya başladık. Iki kişi olunca sorun yok ama gündüz tekim ve feryat figan.ağlıyor sallanmak istiyor, hamak aldim onuda kabul etmiyor. salliycaz uyutucaz dalacak öyle hamaga yada beşiğine geçecek🤦‍♀️
Mesajınızin üzerinden çok geçmiş, nasıl oldu bebeğiniz sallamayı sonlandıracak bi yöntem buldunuz mu? Daha iyi mi uykuya gecisler acaba
merhaba
yatağına koyup müzik açıp yada saçını okşamayı denedinizmi
sallama istememesi için ?

merhaba
yatağına koyup müzik açıp yada saçını okşamayı denedinizmi
sallama istememesi için ?
Bu aralar 4 5 gündür memede uyuyor, dediginizi hiç denemedim uykusu gelince ağlıyor yıkıyor ortalığı. 5. Ayın bitmesini bekliyorum malum atak olayı.. belki bi uzmandan yardim alırım tek başıma sabrederek yapamam destek lazım bana. Çünkü ev halkı malum bidi bidi😂

Bu aralar 4 5 gündür memede uyuyor, dediginizi hiç denemedim uykusu gelince ağlıyor yıkıyor ortalığı. 5. Ayın bitmesini bekliyorum malum atak olayı.. belki bi uzmandan yardim alırım tek başıma sabrederek yapamam destek lazım bana. Çünkü ev halkı malum bidi bidi😂
uzmandan yardım almanız elbet daha iyi olacaktır ama olurki alamazsanız istikrarlı sabırla devam ederseniz gerçekten alışıyorlar

X