Uyluk - Bacak Germe Ameliyatı

Selam arkadaslar. Burada yeniyim ama sizi bu konuda bilgilendirmek isterim. Thigh lift denilen bacak germe ameliyatini yaklasik 40 kg verdikten sonra oldum. Ama ergenligimden dolayi surekli kilo alip verdigim icin ne kadar kilo versemde uyruk ve bacak kismindaki "deri parcasindan" kurtulamiyordum. ben 2018 yilinin son haftasi bu ameliyati olmaya 2 gun icinde karar verdim, daha dogrusu cesaret ettim diyelim. Ama sik kilo alip verdigim icin karin kismimda da sarkma var cok olmasada. Oncelikle liposaksininda yardimiyla ve bacak germe ile 15 cm uyruk bolgemdeki deri alindi. Ameliyata 69 kilo ile girdim ve 68 kg dum eve geldiginde. Doktorun dedigi 4 kg yag alinmis benden ama kiloya yansimadi tabii ki. 1 gece hastanede kaldim. Elimde direnle 2 gun evde gezdim. 10 gun sonra disari cikmaya basladim ama bacaklarim surekli sis oldugu icin tuvalete va giderken hep yanmda biri oldu 1 aya yakin. Bu arada 30 lu yasimin basindayim, cocugum yok. Isten izin almistim. Bunu belirteyim. Cunku ben bacak gerdirdim cocuguma bakayim durumu asla asla ama asla yok. Kasiktan dize kadar bende iz mevcut. Yaklasik 1,5 sene olacak. Hala bacaklarim ara ara 2-3 cm cok spor yapinca sisiyor. Uzerine 7-8 kg da kendim verdim ona ragmen dusunun. Bu ameliyat asla kolay degil. Eger sizi cok rahatsiz etmiyorsa bu durum yapmayin. Ben cok zor
Karar verdim ama asiri mennunum o ayri. Bacagim bedenime uydu. Ust 36 beden alt 42 beden olmuyordu esitlendi. Hayatimdan suan cok memnunum. Ama lutfen cok ameliyat yapmamis bir doktor secmeyin. Cerrahinizin eli iyi olsun. Ben 40 yillik bir cerrahin ilk bacak germe ameliyati oldum israrla. Birkac dikis hatasi disinda sikayetim yok. Sizinle bunu paylasmak istedim. Umarim bir faydasi dokunur size :)
Doktorunuz kimdi? Cok tesekkurler paylastiginiz icin. Cok zor doktor secmek.

MERHABA BEN BUNDAN 13 YIL ÖNCE LİPOSUCTİON AMELİYATI OLMUŞTUM.10 YIL ÖNCE İSE DOĞUM YAPTIM.İKİZ BEBEKLERE HAMİLE KALDIGIM İÇİN HAMİLELİĞİMDE 30 KG ALDIM.SONRASINDA O KİLOLARI VERDİM.BACAKLARIMDA FAZLASIYLA SARKMA VAR.SARKMALAR YER ÇEKİMİ ETKİSİYLE DİZ KAPAĞI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞIYOR.BACAK-UYLUK GERME AMELİYATI YAPTIRMAK İSTİYORUM.İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.2021 YILINDA BU AMELİYATI ÖZEL YADA DEVLETTE YAPTIRAN VAR İSE AMELİYAT FİYATINI YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

MERHABA BEN BUNDAN 13 YIL ÖNCE LİPOSUCTİON AMELİYATI OLMUŞTUM.10 YIL ÖNCE İSE DOĞUM YAPTIM.İKİZ BEBEKLERE HAMİLE KALDIGIM İÇİN HAMİLELİĞİMDE 30 KG ALDIM.SONRASINDA O KİLOLARI VERDİM.BACAKLARIMDA FAZLASIYLA SARKMA VAR.SARKMALAR YER ÇEKİMİ ETKİSİYLE DİZ KAPAĞI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞIYOR.BACAK-UYLUK GERME AMELİYATI YAPTIRMAK İSTİYORUM.İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.2021 YILINDA BU AMELİYATI ÖZEL YADA DEVLETTE YAPTIRAN VAR İSE AMELİYAT FİYATINI YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

merhaba dikis izi gorseli rica etsem atabilirmisiniz bende olmak istiyorum ama hangi doktora gitsem onermiyor cok iz kalır diyor ve ucret hakkindada bilgi verebilirmisiniz

Ben 6 gün önce uyluk germe meme toparlama ve meme silikon ameliyatı oldum aynı anda 2 gündür evimdeyim süreçle ilgili bilgi verebilirim istediğinizi sorabilirsiniz.
Ben Sizden bilgi alabilirmiyim lütfen..
Memnun musunuz, Dr kim 🙏🙏🙏
Lütfen cvp layın. Ben uyluk germe yaptıricam Çok korkuyorum. Siz nasıldı zormuy di
🙏🙏🌸

Ben de karın germe olmuştum 2 sene önce onu da anlamadım nasıl oldu nasıl geçti karnımdan da cok memnunum sporcu karnı yaptı doktorum iz de yok denecek kadar az diyebilirim ben doktorlardan yana şanslıyım sanırım :)
Merhabalar. Dr.unuz kim lütfen memnun kaldıysanız önerebilirmisiniz🙏🙏🌸🌸

X