Saç Uzatma Yöntemleri uzat ve kes

sevdabuzer

hayat sürprizlerle gelecek inşallah
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
5.180
3.045
Saclarim platin sariydi kendim boyuyordum.saclar bi kuafor gorsun dedim ayni gun icinde 4 defa oryali yedim kafaya... dipler yarildi su topladi ve kanadi zaten plat in olan saclarim 4 defa oryali gorunce lastik ten daha beter hale geldi...birkac parca sacin disinda kokten yandi. bir ay boyunca hic uzamadi diplerin yarikligi su topladi sonra patladi kabuk bagladi

Bense bu 1 ayda surekli yag bakimi yaptim uzasin diye degil birazcik yumusasin diye. islakkken vicik hamur gibi kuruyunca sanki agaca dokunuyormusaun gibi natura keratin free plus me aldim gram etkisi olmadi saclarim her taraftan kopmaya lastik gibi uzamaya kuruyken odunlasmaya ve sanki aylardir yikanmamis bir sac gibi dolasik olmaya devam etti

Site den kilicbaligi arkadasimiz saclarimin keratin dahil hicbirseyle tedavi olamayacagini yaniktan dahada beteri sulfur baglarinin koptugunu tek care min kestirmek oldugunu soyledi hakliydida yaniktan daha beter saclarim var :KK43:

Canm ben de oryal yapmistm basima gelenleri anlatiym sana yardimci olur, sacim siyahti daha doğrusu koyu kestane ombreli bi renk istedim oryal surucez yipranmiycak dediler ki bu iyi bir kuaför.. Tamam dedim 5saat oryalde bekledim agladim en son yikadilar. Tabiki turuncu bir kafa. Boyadilar.. Hürrem saci gibi oldum bir de esmerim. Begenmedim.. İki ton koyu yapin dedim.. Yine parliyodu kafam.. O kafayla eve gidemezdim . markete gittim kömür siyahi aldim. Eve gittim boyadim. Daha ama oryalin zararlarından falan haberim yok asil hikaye simdi basliyo.. İlk dusumu aldiiim. Hamur! Esneyen saçlar.. Şok oldum. Gül gibi saclarim vardi ve zaten omzumdaydi.. Saclarm kurudu tabiki çalı süpürgesi gibi.. Düzleştirmeye calistim duzlestiriciye yapisti! Birkaç gün sok atlattim kafa derimde su toplamalar kabuk bağlamalar siyah siyah.. Hemen kostum eczaneye. Cos-med diye bir şampuan aldim. Abartisiz söylüyorum bir hafta sürmedi geçirdi.. Bu siyah boyam zamanla akti.. Kahverengi ve uclari oryalden kalan sari bir renk oldu.. Ve tabiki tüm yaniklara rağmen uzamisti.. Omzumdan beş santim asagidaydi. Ama ölü sacti uçlari. Bir ay kadar önce gittim yanik yerlerimi de kestirdim. Yüzde doksanlik bir kismindan kurtuldum.. Simdi saclarim saglikli sayilir.. Ve asla duzlestirmiyorum uzasin diye. Canm istedgnde fon cektiriyorum. O cali supurgesi halinden eser kalmadi gibi bir şey. Ama bu süreç çok sabir isteyen bir süreç.. Umarim yardimci olabilmisimdir. Dedigm sampuani al mutlaka . fiyati 35 TL civarindaydi yanilmiyorsam. Mükemmel etki gosterdi

çok geçmiş olsun.. cildiye doktoruna da görünseniz iyi olur.. neyse ki kış ayındayız bere şapka perukla bu süreci atlatabilirsiniz

2aydir saclarimi uzatma derdindeyim yag bakimlariyla uzatip uzatip kesiyorum yamuk yumuk bir tarafi uzun bir tarafi kisa oldu alma olsun onemli olan yanik saclardan kurtulma

sigimasikk, post: 37960417, member: 607477"]Canm ben de oryal yapmistm basima gelenleri anlatiym sana yardimci olur, sacim siyahti daha doğrusu koyu kestane ombreli bi renk istedim oryal surucez yipranmiycak dediler ki bu iyi bir kuaför.. Tamam dedim 5saat oryalde bekledim agladim en son yikadilar. Tabiki turuncu bir kafa. Boyadilar.. Hürrem saci gibi oldum bir de esmerim. Begenmedim.. İki ton koyu yapin dedim.. Yine parliyodu kafam.. O kafayla eve gidemezdim . markete gittim kömür siyahi aldim. Eve gittim boyadim. Daha ama oryalin zararlarından falan haberim yok asil hikaye simdi basliyo.. İlk dusumu aldiiim. Hamur! Esneyen saçlar.. Şok oldum. Gül gibi saclarim vardi ve zaten omzumdaydi.. Saclarm kurudu tabiki çalı süpürgesi gibi.. Düzleştirmeye calistim duzlestiriciye yapisti! Birkaç gün sok atlattim kafa derimde su toplamalar kabuk bağlamalar siyah siyah.. Hemen kostum eczaneye. Cos-med diye bir şampuan aldim. Abartisiz söylüyorum bir hafta sürmedi geçirdi.. Bu siyah boyam zamanla akti.. Kahverengi ve uclari oryalden kalan sari bir renk oldu.. Ve tabiki tüm yaniklara rağmen uzamisti.. Omzumdan beş santim asagidaydi. Ama ölü sacti uçlari. Bir ay kadar önce gittim yanik yerlerimi de kestirdim. Yüzde doksanlik bir kismindan kurtuldum.. Simdi saclarim saglikli sayilir.. Ve asla duzlestirmiyorum uzasin diye. Canm istedgnde fon cektiriyorum. O cali supurgesi halinden eser kalmadi gibi bir şey. Ama bu süreç çok sabir isteyen bir süreç.. Umarim yardimci olabilmisimdir. Dedigm sampuani al mutlaka . fiyati 35 TL civarindaydi yanilmiyorsam. Mükemmel etki gosterdi[/QUOTE]
Canim cok tsk ederim o derideki zedelenmeler gecti simdi uzatip uzatip kesiyorum taki o platin saclarim gidene kadar
çok geçmiş olsun.. cildiye doktoruna da görünseniz iyi olur.. neyse ki kış ayındayız bere şapka perukla bu süreci atlatabilirsiniz

IMG_20141022_215655.jpg 22 ekimde

Geçmiş olsun kızlar ben de yıllar önce saç uzatma konusuna takılı kalmıştım baya. Her duştan sonra saçıma ceviz kabuğu yağı ve badem yağı karıştırıp sürüyordum ve haftada 1 defa yılan yağı. Sonra bıraktım, yaklaşık 3-4 yıldır belimde saçlarım, umarım işinize yarar..

2aydir saclarimi uzatma derdindeyim yag bakimlariyla uzatip uzatip kesiyorum yamuk yumuk bir tarafi uzun bir tarafi kisa oldu alma olsun onemli olan yanik saclardan kurtulma
sende benim gibisin:) benimde bahar aylarında aynı sey geldi basıma sacımı kendim oryal alıp acım ve yarısı koptu uclar beter haldeydi her taramamda koptu ben kaynak yaptırdım her ne kdr saglıksız deselerde saclarımla cok ugrasmadıgım icin cok iyi geldi 2 ay once cıkardım gayet iyi uzamıstı..ucları keserek devamlı kırıklarım gitti ama ne fon ne duzlestirici degdirmiyorum....

[
sende benim gibisin:) benimde bahar aylarında aynı sey geldi basıma sacımı kendim oryal alıp acım ve yarısı koptu uclar beter haldeydi her taramamda koptu ben kaynak yaptırdım her ne kdr saglıksız deselerde saclarımla cok ugrasmadıgım icin cok iyi geldi 2 ay once cıkardım gayet iyi uzamıstı..ucları keserek devamlı kırıklarım gitti ama ne fon ne duzlestirici degdirmiyorum....
ne guzel benimde tek derdim uzatip kestirmek insallah birkac ay sonra sarilarin tamamindan kurtulcam

E="tolin, post: 37961605, member: 329575"]oy oy oy fena olmus cok gecmıs olsun yaparmısınız bılmem ama ben hındıstancevızı yagı tavsıye ederım saclarınız daha cabuk toparlanır:)[/QUOTE] Cok tsk Ederim yaklasik 250 ml bitirdim bu sure zarfinda hala daha kullaniyorum
Co

E="tolin, post: 37961605, member: 329575"]oy oy oy fena olmus cok gecmıs olsun yaparmısınız bılmem ama ben hındıstancevızı yagı tavsıye ederım saclarınız daha cabuk toparlanır:)
Cok tsk Ederim yaklasik 250 ml bitirdim bu sure zarfinda hala daha kullaniyorum
Co[/QUOTE]
faydasını gordunuzmu?

X