Üzgünüm, ne yapmalıyım sizce, ben mi abartıyorum haklı mıyım bilmiyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir erkek gerçekten hoşlandığı ve ilgi duyduğu kadına her şekilde zaman yaratır, görüşme fırsatı ayarlar, ilgisini açıkça belli eder; sizin durumunuzda bunların hiç biri yok, adam sizin istediğiniz yönde size ilgi duysaydı bir yıl gibi uzun bir zamanda flört hatta sevgililik aşamasına geçerdiniz. Adamın gerçek hayatını bile bilmiyorsunuz, kendini tanıttığı kadar bilgi sahibisiniz, size sevgilim yok demiş ama evli bile olabilir, belli ki adam sadece muhabbetinizi sevmiş ya da belki ona ilginizi görmüş egosu beslenmiş ve bu nedenle görüşmeye devam etmiş ama size karşı büyük hisleri olmadığı için, sizin tavrınıza göre sizin onun hayatında sorun çıkartacağınızı düşündüğü için size yol verip sizi kolayca hayatından çıkarmış. Duygularınızın tek taraflı olduğu o kadar belli ki, adam sizle ikinci kez görüşme çabasına bile girmemiş, bence bunu bir uyarı kabul edip önünüze bakın, zira bu adamın size sizin istediğiniz gibi bir ilgisi yok.

Canı sıkılmış, sizle konuşmuş. Canının sıkıntısı geçmiş. Yol verin ve gerçek ilişkiler kurun.

durum şu flört üzerine başlamadı muhabbet. sahiden arkadaşlık üzerine başladı benim sonradan konuştukça ilgim de oluştu. bana yazması için de asla zorlamadım. benim onda kızdığım nokta mesaj atıp konuşma başlatıyorsa cevapları da seri vermesi. aksine daha çok arar ya da mesaj atardı.
Zorlamamış halin buysa zorlaman nasıl olur düşünmek bile istemedim okurken ben daraldım bu ne ısrar ya ayrıca seri olarak yazmak zorunda değil ki kimse herkesi kendin gibi düşünmesen daha huzurlu bir hayatın olabilirdi adam fragmanı görmüş kaçmış

Sizi onemsemiyor ki aman onu mu çekeceğim ya da tribiyle.mi uğraşacağım dusuncesiyle.cikarmis sizi hesabından
Ben de soyledigimi yaparim bir kez uyarırım ikinci sansi olmaz ki yaptım da adam tamam peki dedi. Ozur vs yok ama sorsan ciddi düşünüyordu! Ben gerçekten konuşmak isteyen elindem geleni yapar diye düşünüyorum
bende öyle düşünüyorum da bir yandan da başka arkadaşların dediği de doğru. yani madem sevgili ya da flört değil. sen tek taraflı ilgi duydun o zaman onu da zorlamak ya da vereceğinden daha fazla ilgi beklemek doğru değil sanırım. ki ben tamamen kayıtsız olmadığını düşünüyordum da böylece sahiden bana ilgisi olmadığını da somut şekilde görmüş oldum.

Samimiyet dereceniz ne olursa olsun insanlara bunu yapmayın. İşi vardır yazmaz, morali bozuktur yazmaz, canı istemez yazmaz.
Şahsen kimseye yapmıyorum bunu, kendime yapılmasına da tahammül edemiyorum.
Karşınızdaki kişi veya kişiler her kim olursa olsun beklentileri minumum tutmak hayal kırıklığı yaşamanızın önüne geçer.
Samimiyetinizin bir karşılığı olması gerektiği düşünceniz de ancak egonuzu besler.
bu durumda benim abartılı tepki vermiş olduğumu düşündünüz. size de katılıyorum. bir yandan da gerçekten değer veren biri olsa kırıldığımı bildiği için gönlümü alırdı diye de düşünüyorum. benim çıkarımım bana sandığım kadar değer vermediği ve benim fazla beklentiye girdiğim ya da bana tamamen kayıtsız olmadığını düşünüyordum belli ki ilgisi de yok.

1 yıl kadar önce forumdan bir erkekle tanıştım. Aramızdaki iletişim sadece ilk zamanlar günlük sıradan muhabbet etme üzerineydi. Zamanla benim ilgim oluşmaya başladı. Ondan ilgi namına pek bir şey hissetmedim. Arkadaşlık olarak ilerledi. Bu süreçte flörtleri oldu mu bilmiyorum ama sevgilisi olmadı benimde olmadı. Hislerim bana karşı tamamen kayıtsız olmadığı ama yoğun bir şey hissetmediği üzerineydi. Yalnız benim hoşuma gitmeyen birkaç durum vardı, ilk zamanlar samimi olmadığımız için demedim ama samimi oldukça birkaç ay kadar önce dedim. Bana geç cevap veriyordu bende bunu sevmiyordum hiç. Hatta bu yüzden kendimi ara ara ondan uzak da hissediyordum. Soğuyordum geç yazınca ben de ona ne mesaj atar konuşma başlatır ne de arardım. Bu geç yazma durumu beni iyice sıktı çünkü ona dediğim halde ilk zaman dikkat ediyor bir süre geçince yine eski rutinine dönüyordu. Geçen ay bununla ilgili ciddi ciddi konuştuk bir daha geç dönme olursa iletişimi bitirelim hatta tekrarlanırsa numaranı sileceğim, o halde bu konuyu da açmayalım mesaj atmanı da istemiyorum dedim. O da özür diledi dikkat edeceğini dedi vs. 1 ay geçti geçenlerde işe gitmişti. Mesaisinin başında yazdı sonrasında yazmadı son mesajının üzerinden 12 saat falan geçti. İş çok yoğundu gelip yattım yazdı . Ama ben sahiden çok gıcık oldum muhtemelen o da tahmin ediyordu hoşuma gitmediğinin. İşinin yoğun olduğunu biliyorum ama en azından işten çıkınca "yorgunum uyuyacağım" diyebilirdi bilmiyorum abartıyor muyum? Neyse 2-3 kez aradı, mesaj attı. Sabah görüldü yapıp bıraktım. Diğer gün de adımı yazmış mesaj atmıştı. Benimde kızgınlığım devam ediyordu numarasını sildim. Sonrasında mesaj atmadı hatta bugün merak edip baktım instagramdan beni çıkarmış. Numaramı sildi mi bilmiyorum. Profili herkese açıktı. Be nnazlı mıyım bilmiyorum ama beni kırdığını bildiği halde instagramdan çıkarmış olmasına üzüldüm. Bana istediğim kadar olmasa da değer verdiğini düşünüyordum. Kızmış olduğunu da tahmin ediyorum. Belki de kızdığı için çıkardı bu olay 3 gün önce oldu.
İnstagramdan takibi bıraktığını görünce nedense üzüldüm içime dokundu. İçten içe gönlümü almasını istiyordum. Sizce ben mi abartıyorum benim kırıldığımı biliyor neticede gerçekten değer veren insan farklı mı davranır ya da ben mi abartılı tepki vermişim. Ne düşünüyorsunuz? Bundan sonraki aşamada ne yapmalıyım?
ara ara işi olur yazmaz da her gün geç cevap vermesi çok da sallamıyo anlamına gelirdi benim için hiç yüz yüze görüştünüz mü siz hep yazıştınız mı yoksa

abartmış mıyım sizce

e bi mantıklı düşünün. kimse size anında cevap vermek zorunda değil. sevgiliniz ve hatta anne babanız bile olsa.
herkesin kendi günlük hayatı var, işi gücü var.
hepsini geçtim zaten sevgili dahi değilmişsiniz ki olsanız bile her dakika yazması mümkün değil.
e böyle yaparak ilişki ihtimalini de ortadan kaldırmışsınız. kimse kendisini bu kadar sıkan, böyle bir konuda problem çıkaran birini istemez hayatında.

Fazla beklenti ortada iliski bile yok iliskimin olmadigi biri bana gec cevap verme verirsen silerim falan dese coktan yol verirdim yanlis davranmissiniz insan arkadas olarak takildigi birinden sizin gibi sacma beklentilere girmez heleki gercek bir arkadaslik bile diyemeyiz buna

Dengesiz... elbette bir sebebi vardır. İstese anında cevap yazar hatta telefonun başında bekler merak etme. Umrunda bile olmasın bence yol ver önüne bak, biz kadınlar çok takıntılı yaratıklarız 🙄

1 yıl kadar önce forumdan bir erkekle tanıştım. Aramızdaki iletişim sadece ilk zamanlar günlük sıradan muhabbet etme üzerineydi. Zamanla benim ilgim oluşmaya başladı. Ondan ilgi namına pek bir şey hissetmedim. Arkadaşlık olarak ilerledi. Bu süreçte flörtleri oldu mu bilmiyorum ama sevgilisi olmadı benimde olmadı. Hislerim bana karşı tamamen kayıtsız olmadığı ama yoğun bir şey hissetmediği üzerineydi. Yalnız benim hoşuma gitmeyen birkaç durum vardı, ilk zamanlar samimi olmadığımız için demedim ama samimi oldukça birkaç ay kadar önce dedim. Bana geç cevap veriyordu bende bunu sevmiyordum hiç. Hatta bu yüzden kendimi ara ara ondan uzak da hissediyordum. Soğuyordum geç yazınca ben de ona ne mesaj atar konuşma başlatır ne de arardım. Bu geç yazma durumu beni iyice sıktı çünkü ona dediğim halde ilk zaman dikkat ediyor bir süre geçince yine eski rutinine dönüyordu. Geçen ay bununla ilgili ciddi ciddi konuştuk bir daha geç dönme olursa iletişimi bitirelim hatta tekrarlanırsa numaranı sileceğim, o halde bu konuyu da açmayalım mesaj atmanı da istemiyorum dedim. O da özür diledi dikkat edeceğini dedi vs. 1 ay geçti geçenlerde işe gitmişti. Mesaisinin başında yazdı sonrasında yazmadı son mesajının üzerinden 12 saat falan geçti. İş çok yoğundu gelip yattım yazdı . Ama ben sahiden çok gıcık oldum muhtemelen o da tahmin ediyordu hoşuma gitmediğinin. İşinin yoğun olduğunu biliyorum ama en azından işten çıkınca "yorgunum uyuyacağım" diyebilirdi bilmiyorum abartıyor muyum? Neyse 2-3 kez aradı, mesaj attı. Sabah görüldü yapıp bıraktım. Diğer gün de adımı yazmış mesaj atmıştı. Benimde kızgınlığım devam ediyordu numarasını sildim. Sonrasında mesaj atmadı hatta bugün merak edip baktım instagramdan beni çıkarmış. Numaramı sildi mi bilmiyorum. Profili herkese açıktı. Be nnazlı mıyım bilmiyorum ama beni kırdığını bildiği halde instagramdan çıkarmış olmasına üzüldüm. Bana istediğim kadar olmasa da değer verdiğini düşünüyordum. Kızmış olduğunu da tahmin ediyorum. Belki de kızdığı için çıkardı bu olay 3 gün önce oldu.
İnstagramdan takibi bıraktığını görünce nedense üzüldüm içime dokundu. İçten içe gönlümü almasını istiyordum. Sizce ben mi abartıyorum benim kırıldığımı biliyor neticede gerçekten değer veren insan farklı mı davranır ya da ben mi abartılı tepki vermişim. Ne düşünüyorsunuz? Bundan sonraki aşamada ne yapmalıyım?
Birincisi evet sen abartmışsın. İkincisi de nazını neden çeksin sanal alemde bir flört neticede.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X