üzücü olaylar nasıl unutulur?

blankspace1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
404
147
bazen unutuyorum ama tam unuttuğum an aklıma geliveriyor. çok üzülüyorum. narsist bi kızla arkadaşlık yaptığım için kendimi çok yıpranmış hissediyorum. beni 1 sene boyunca salak yerine koydu :KK43: benim arkadaşlarımla ve diğer insanlarla olan samimiyetimi kıskanıyor. bu olanları nasıl unutabilirim? artık ağlamaktan bıktım :110:

Son düzenleme:
intikam almak zayıflık göstergesidir bence hem ne yapabilirim ki? narsist insanlarla baş etmek çok zordur. kendilerini çok güzel haklı çıkarır böyleleri
Kız niye zayıflık göstergesi olsun hiç de bilen öyle değil aksine alınca rahatlama geliyor herkes haddini biliyor :)

bazen unutuyorum ama tam unuttuğum an aklıma geliveriyor. çok üzülüyorum. narsist bi kızla arkadaşlık yaptığım için kendimi çok yıpranmış hissediyorum. beni 1 sene boyunca salak yerine koydu :KK43: benim arkadaşlarımla ve diğer insanlarla olan samimiyetimi kıskanıyor. bu olanları nasıl unutabilirim? artık ağlamaktan bıktım :110:
Ya Allah aşkına tek derdin bir zamanlar bi manyakla dış kapının mandalıyla arkadaşlık yapmış olman olsun, ailenle eşinle sağlığınla derdin olmasın gerisi tırt. Beterin beterin varmış de Allah'a şükret önüne bak anı değerlendir bitti...

çıkarttım ama hala unutamıyorum. beni terslediği gözümün önünden hiç gitmiyor :KK43: bazı insanlar ne kadar nankör
Ne yaptı neyi unutamıyorsun? Eğer rahatlamak istiyorsan otur yaz herşeyi olduğu gibi, duygularınla.Sonra oku. Bazen tüm gerçeği dağınık bir şekilde aklında döndürmek yerine daha toplu düşürsen, gerçekle daha net yüzleşirsen, kabullenip iyileşme aşamasına geçmen daha kolay olur. Oldu ve bitti. Sana daha fazla kötülük edemez. Önüne bak...

çıkarttım ama hala unutamıyorum. beni terslediği gözümün önünden hiç gitmiyor :KK43: bazı insanlar ne kadar nankör
İnsanlar değişmiyor. Kötü niyetliler hep kötü kalıyor. Benimde vardı aynı türden arkadaş sıfatlı biri. O kadar zora soktu ki hayatımı. İnan çok zordu katlanmak zorunda kaldım bir süre. Sonra mecburiyetler bitince yok saydım onu. Arada hala yazıyor, arıyor yüzsüz gibi. İnanmazsın aradığında bile benim üzerimden ego tatmini yapmaya çalışıyor. Ama artık umrumda değil. Güzel, iyi kalpli insanlarla arkadaşlık et. Onu da engelle sil görme uzun süre zaten yok sayıyorsun. Her ne yaptıysa Allaha havale et. Bana kim ne kötülük yaptıysa gördüm bin şükür ödediklerini. Sende asıl adalet sağlayandan emin ol ve içini ferah tut.

Bence de canım :) unutmaya bak ya Allaha havale et öyle daha güzel oluyor inan bana :)

kız aşırı derece de narsist ya bildiğin kendine kraliçe diyor :KK70: arkadaşlarımla beraber yolda yürüyoruz bize dik dik bakıyor :KK70: arkadaşlarımla ve okuldaki öğretmenlerimle falan aramdaki o güçlü bağı kıskanıyor.

İnsanlar değişmiyor. Kötü niyetliler hep kötü kalıyor. Benimde vardı aynı türden arkadaş sıfatlı biri. O kadar zora soktu ki hayatımı. İnan çok zordu katlanmak zorunda kaldım bir süre. Sonra mecburiyetler bitince yok saydım onu. Arada hala yazıyor, arıyor yüzsüz gibi. İnanmazsın aradığında bile benim üzerimden ego tatmini yapmaya çalışıyor. Ama artık umrumda değil. Güzel, iyi kalpli insanlarla arkadaşlık et. Onu da engelle sil görme uzun süre zaten yok sayıyorsun. Her ne yaptıysa Allaha havale et. Bana kim ne kötülük yaptıysa gördüm bin şükür ödediklerini. Sende asıl adalet sağlayandan emin ol ve içini ferah tut.

Allah hesabını soracak elbet, teşekkür ederim :) Beni seven insanlar şuan yanımda ve çok mutluyum

X