Uzun ama lütfen okuyun ve bir akıl verin. Yasayan varsa yol göstersin lütfen

Annen bosansin. Oturdugu ev kiralik degil, kendi evleri ise oradan da payini alir, bu 5 para etmeyen adsmdan tazminatini, nafakasini da alir. Bosanma devam ederken ilk is yaninizdan ev tutun esyalari oraya tasiyin. Annenizi bu adamdan kurtarin.

Bence biran önce annenizi o adamın elinden kurtarın. Anneniz yeterince çekmiş zaten.

Yaşadıklarınız üzücü ama üzülmedim ben size. Asalak bir adamı yıllarca sırtında taşımak fedakarlık falan olmuyor. O pisliği emekli edeceğinize annenize yatırım yapsaydınız keşke.
Boşanma diye bir seçenek olduğu hangi aşamada aklınıza gelecek?
Eşiniz yeter artık babandan bıktım deyince mi mesela?
Dünyaya gelişinizde olan etkisi dışında hiç bir baba vasfını taşımayan adama acımayın.

Aayyyhhhh yine sinirden kendimi tokatlamak uzere oldugum bir konu. Saf misiniz kuzum?

Bir konu vardı burada Merve12345 gibi bir üye
Babasız büyüdüm, çocuklarım babasız büyümesin diye düşündüm demişti
Baba da çocukları döven, arabada bilerek kaza öldürmeye kalkan bir tip

Gelsin okusun bu konuyu

Ahlaksız da olsa sapık da olsa başımızda bir baba olsun düşüncesi nasıl cahilce bir düşüncedir anlamıyorum

Babanız hırsızlik, sapiklik, dolandırıcılık,aileye şiddet , fuhuş, aldatma ve belki daha bilmedigimiz pekcok suç işlemiş , pek çok insana zarar vermiş ve sizin tarafınızdan yillarca korunmuş hatta destek görmüş.Normal bir ülkede yaşasak sizin de ceza almanız gerekir yardım ve yataklıktan ama bu ülkede devlet size ne yapsin?

Allahaşkına devlet ne yapabilir ki?

Boşanma gibi bir seceneğin varlığından haberdar değil misiniz?

Aldığınız ev kimin üstüne? Umarım o evide o adamın üstüne yapmamışdınızdır?!

aynen katılıyorum. konu sahibine zerre üzülmedim tam tersi sinirlendim

Açık konuşuyorum, senin yaptığını kocam yapsa boşarım. Böyle baba müsveddesine bunca iyilik niye? Eşin iyi bile dayanıyor. Baban yarın yine tonla borç harçla gelse onu da ödersin. Ama anneni bu kadar değersiz görmeni de anlıyorum. Annen kendine değer verip yiyiciyi başından atmamış, sen nasıl değer verecektin?

Okudukca cinlerim tepeme cıkiyor iskele babasi dolu ortalik bu bakis acisi yuzunden

Allahım aklıma mukayyet ol. Pavyonlardan beri gelmez ayyaş dam budalası adamı neden siz rehabilite etmeye çalışıyorsunuz? Hadi annen düşünemiyor sen ve hatta nişanlın “ ya biz ne yapıyoruz?” demiyor musunuz? Zittir edin ne hali varsa görsün gebersin çöplüklerde. Dünyanın derdi azmış gibi bir de bunları dert ediyorsunuz ya. Faydasız herif.

Çok geç kalmışsınız böyle bir babaya kredi çekip borç kapatmak da neyin nesi. Eşinizin yerinde olsam sağlam bir döverdim o adamı ama değmez. Anneniz boşanma davası açıp komşuları sizleri şahit göstererek koruma kararı aldırsın. Siz de babalık reddi davası için ileride borçları size kalmasın. Böyle baba olmaz olsun. Böyle bir yaratıkla büyüyeceğine çocuk babasız büyüsün daha iyi. Bu arada annenizin bütün eşyalarını evini satıp (bir an önce) sizin bulunduğunuz şehire taşınmasını da sağlayabilirsiniz. Ne hali varsa görsün.

Neyi bekliyorsunuz, anneniz acil bir şekilde boşanmalı. Gidin karakola uzaklaştırma kararı çıkarttırın, davanız da açın.
Annenizi yanınıza alın ya da hep birlikte geçiçi de olsa annenizin evinde yaşayın. Babanızı da eve almayın kesinlikle. Tek çözüm bu.
Başka alternatifi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…