Saç Bakım Ürünleri uzun saclarin kirik uclari

samelin evren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2018
33
13
31
Arkadaslar ben uzun sac hastasiyim, uc yil once maşa,duzleştirici işlemden dolayi dizlerimin üstünde olan saclarimi umuz hizama kestirdim saç kesiminden sonra maşa, duzleştirici koafüre boya sac yipratan agir işlemleri bıraktim tamamen doğal yağ doğal bakimlara yöneldim cok araştirdım uzatmak icin sabah,akşam ve haftalik kür uyguladim 4 haftada bir santim kestirdim buna rağmen sac kirikları kurtulamıyorum şimdilik uçlarinda var saç tellerinde oluşmasını istemiyorum saç serumu kullaniyorum cok iyidi artik etki etmiyor gibi bunun icin ne yapmalıyım bi bakim yaği yada kür varmi! Fotograf yükleyecektim ama olmadı yukleyemedim Onerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Schwarzkopf bonacure un acil kurtarma serisinde kırık uçlar için bi krem var. Accık pahalı ama bayağı işe yarıyor

Nashi argan yagi
Davines nourishing maske

Kirik olmasa bile o derece uzun sac hos degil ama siz bilirsiniz

Kan testi yaptırın büyük özellikle vitamin eksikliği var .
Sac uçları icin keratin bakımı yaptırın ve düzenli olarak kestirin.

Bende uzun saç severim biara benim saçlarım çok yıpranmıştı aktarda çalışan önermişti çörek otu yağı+ badem yağı+ zeytin yağı karıştır haftada 3 kere saçına uygula dedi. Uyguladım hem saçım uzadı hem parladı hem güzel besledi kırıklarım bile kalmadı öneririm.

Bende uzun saç severim biara benim saçlarım çok yıpranmıştı aktarda çalışan önermişti çörek otu yağı+ badem yağı+ zeytin yağı karıştır haftada 3 kere saçına uygula dedi. Uyguladım hem saçım uzadı hem parladı hem güzel besledi kırıklarım bile kalmadı öneririm.
Badem yagi sac diplerimi kurutuyor saclarimi kuru ince telli badem yagi yerine baska bir yag kullansam olurmu!

Saclarim dizlerimine arasinda 3 santim vardi yani dizlerin usteydi neyi tuhaf anlamadim

Tuhaf değil de alışılmadık. O kadar uzun olması alışılmadık tabii, başka ne olacak?

Mesela arama motorunda görsellerde aramaya “diz üstü saç” yazıp aratın. Bir tane bile diz üstü saç çıkmıyor. Niye? Çünkü alışılmış bir şey değil.

X