Saç Bakım Ürünleri uzun saclarin kirik uclari

Badem yagi sac diplerimi kurutuyor saclarimi kuru ince telli badem yagi yerine baska bir yag kullansam olurmu!

Diplere sürme uçlarına sür yağları genelde kepek varsa diplere öneriyorlar. Badem yağından başka hiç bilmiyorum cnm ya. Bi de maden suyu iyi geliyormuş diye duydum internetten bi bak istersen.

Sadece öneri bekliyor konu sahibi eleştiri değil bence öyle seviyorsa uzatsın kısa seven kazıtsın kimene sonuçta :) üzmeyelim.. canım ben yumurrta ve zeytinyağı maskesi yapıp komple saçıma yayıyorum streçliyip 1-2 saat bekletiyrm haftada 2 kez dene istersen hem güçleçti hemde gürleşti saçlarım :KK70: birde şu at kuyruğu şampuanı var gerçekten çok iyi uzatiyor ..gratislerde var :) şu saç yapmama meselesine nasıl alıştın ya ben her duştan sonra fön çekiyorum :KK43: ama hindistan cevizi yağını her iki günde bir maske yapıp o gece yatıyorum kırıklarım düzeldi sanki :KK66:

Saclar onuz hisazinda oldugu icin ister istemez uclari kiyafete vs degiyor ve yipraniyor. Bundan dolayi kirilmasi daha cabuk oluyor.
Yatarken sacini ör. Saclarin saglikli kalmasini sagliyor

Valla ben de hiç o kadae uzun saç kullanan görmedim, merak ettim doğrusu. Yoğun olduğum dönemler yıkamaya çok vakit ayıramıyorum diye kısacık kestirdiğimden o kadar uzun saça ayırdığınız vakti, emeği tahmin bile edemiyorum. Bakım önerisi olarak Hindistan cevizi yağını söyleyebilirim. Hem doğal hem de saç diplerini besler. Bu serumdur, saç kremidir ürünleri alırken mutlaka ayrıntılı içerik araştırması yapın. Çünkü saçların kırılmasında kimyasalların büyük bir rolü var.

Sadece öneri bekliyor konu sahibi eleştiri değil bence öyle seviyorsa uzatsın kısa seven kazıtsın kimene sonuçta :) üzmeyelim.. canım ben yumurrta ve zeytinyağı maskesi yapıp komple saçıma yayıyorum streçliyip 1-2 saat bekletiyrm haftada 2 kez dene istersen hem güçleçti hemde gürleşti saçlarım :KK70: birde şu at kuyruğu şampuanı var gerçekten çok iyi uzatiyor ..gratislerde var :) şu saç yapmama meselesine nasıl alıştın ya ben her duştan sonra fön çekiyorum :KK43: ama hindistan cevizi yağını her iki günde bir maske yapıp o gece yatıyorum kırıklarım düzeldi sanki :KK66:
Yumurta maskesini yapiyorum tabi zeytin yagi ve corek otu yagi katiyorum at kuyrugu sampuanini hic duymadim. Ama gdenemekten zarar cikmaz ben sac yipratacak islemleri yapmayi biraktim sac yapmak fon maşa demek degil bir cokfarkli sac orgu, topuz sekilleri farkli sac modelleri ogrenip yapiyorum hindistan cevizi yagi. Nasil kullaniyorsunuz dipden ucana kadarmi surmeliyim yoksa sadece uclarinami kac saat kalacak tesekur ediyorum

B 12 vitamin eksikligim var. Uzun sac seviyorum tercih meselesi
b12 eksikliğiniz varsa zaten doktor tavsiyesi ile vitamin takviyesi kullanmanız gerekir.b12 ve biotin eksikliği saç,kaş,kirpik vs üzerinde olumsuz etkili. doktorunuza danışarak kullanacağınız b12, biotin karışımı vitaminler saçlarınızı içten besleyeceği için fayda sağlayacaktır.

Ben zeytinyağına bolca sarımsak atıyorum 3 hafta bekletttiktrn sonra yumurtayla birlikte saatlerce bekletiyorum çok iyi geliyor

Yumurta maskesini yapiyorum tabi zeytin yagi ve corek otu yagi katiyorum at kuyrugu sampuanini hic duymadim. Ama gdenemekten zarar cikmaz ben sac yipratacak islemleri yapmayi biraktim sac yapmak fon maşa demek degil bir cokfarkli sac orgu, topuz sekilleri farkli sac modelleri ogrenip yapiyorum hindistan cevizi yagi. Nasil kullaniyorsunuz dipden ucana kadarmi surmeliyim yoksa sadece uclarinami kac saat kalacak tesekur ediyorum
Dipten uca kadar sürüyorum sonra topluyrm saçımı ertesi gün yıkıyrm

Hayatimda omuz hizasini gectigi cok azdir saclarimin. Denemedigim bakim kalmadi beslenmeme de dikkat ederim ama uclarim hep kirilir. Sacin cinsinden herhalde. Konuyu takipteyim.

X