Uzun Süreli İlişkisi Olupta Evlilik Yolunda Henüz Hiç Adım Atmamış Olanlar Buyrun :)

geçmişte ben de yazmıştım burada..berceste ile benim de muhabbetim oldu..hoş herkesle oluyor zaman zaman..
burada artık tüm bu yaşananlardan sonra ( eksik bilgilerim de olabilir anladığım kadarıyla sadece ) yalanı ,yanlışı, deşifre etmeye çalışmanın,
itiraf beklemenin bir manası yok gibi geliyor..yardım etmeye çalışan ya da inanan herkesin kalbi kırık biraz, biraz hayal kırıklığı, biraz ne olduğunu anlayamama..
her histen var birazcık..onu görüyorum..eğer berceste hastaysa zaten ne önemi var? benim bildiğim ruhsal hastalıklarda kişi kolay kolay ben şu hastayım bile diyemez.
belki yanlış biliyorum.ama bu tür hastalıklar ben grip oldum ,ben kızamık oldum demeye benzemiyor ki..

öte yandan yalan söylüyor ise şayet bu artık onun bileceği iş.( yalan söylüyor gibi bir iddaam yok, dediğim gibi uzaktan takip ediyorum olaya karşı nötrü m).
bir kaç gece önce paylaşılanları ben de gördüm, çok talihsiz olmuş.yersiz olmuş bazı konuşmalar..

her zaman bir hadise oluyor evet.ama sanırım biz iyi niyetli bakmaktan da vazgeçemiyoruz , yargılamaktan da..

canm anladık onu zaten,tek doğru olmayan şey şizofreni olduğundu ve onun da doğru olmadığını söyledin zaten.doktorun da demiş şizofreni değilsin diye sen yanlış anlamışsın diyelim o zaman..

artk açıklama yapma bence.neyse ne,hakkında hayırlısı olsun.

bencede zaten illa sizofreni olmasi gerekmiyor

hasta olmasi icin yani birseyler oldugu belli,

dünkü olaylar degil ki sadece bercestenin yazdiklarini uzun süre okuyanlar bunu görebilir...

ben ona daha öncede dedim bununla iligli ama acik acik hastasin demedim,

artik ne yapilmasi gerekiyorsa onu yap,tabi sen ben girmem daha demenle girmeyecegin anlamina gelmiyor..

sadece bura icin demiyorum,buraya girmezsin baska bir forum bulursun

bir süre artik net olaylarini birak..gercek hayatindaki insanlarla zaman gecir.

geçmişte ben de yazmıştım burada..berceste ile benim de muhabbetim oldu..hoş herkesle oluyor zaman zaman..
burada artık tüm bu yaşananlardan sonra ( eksik bilgilerim de olabilir anladığım kadarıyla sadece ) yalanı ,yanlışı, deşifre etmeye çalışmanın,
itiraf beklemenin bir manası yok gibi geliyor..yardım etmeye çalışan ya da inanan herkesin kalbi kırık biraz, biraz hayal kırıklığı, biraz ne olduğunu anlayamama..
her histen var birazcık..onu görüyorum..eğer berceste hastaysa zaten ne önemi var? benim bildiğim ruhsal hastalıklarda kişi kolay kolay ben şu hastayım bile diyemez.
belki yanlış biliyorum.ama bu tür hastalıklar ben grip oldum ,ben kızamık oldum demeye benzemiyor ki..

öte yandan yalan söylüyor ise şayet bu artık onun bileceği iş.( yalan söylüyor gibi bir iddaam yok, dediğim gibi uzaktan takip ediyorum olaya karşı nötrü m).
bir kaç gece önce paylaşılanları ben de gördüm, çok talihsiz olmuş.yersiz olmuş bazı konuşmalar..

her zaman bir hadise oluyor evet.ama sanırım biz iyi niyetli bakmaktan da vazgeçemiyoruz , yargılamaktan da..

İnsanlar psikolojik tedavi goruyorum diye kolay kolay soylemezler evet

Ama ben brada hep bastan beri psikolog tedavi gorduumu soyledim

Hatta braya yaZdim "arkadaslar psikologa gitmeyi dusumuyorum" dedim

"Snra psikolog psikiyatr buldum kari kocalarmis seansi 300 lira dedim"

"Sonra ya ben gidiyorum ama ise yaramiyo sanki" dedim

berceste konuna son msjım,hakkında hayırlısı olsun,Allah yardmcın olsun..

ayrıca şizofren olmadığına sevindim sen de sevin bence.bu iyi birşey.

$image.jpg

Kizlar bu topige daha once yazdigim bisey

Berceste... Burada öyle veya böyle bir sürü arkadaş sana yorum yaptı.
Bir çoğuyla da arkadaşsın konuşuyorsun ama aldığın 5 üyelik...
Gördüğünü iddia ettiğin halisülasyonlar...
Hasta mısın değil misin bilemiyorum. Ama şimdiki amacın ne onu anlamıyorum...
Hastasın veya değilsin. Allah yardımcın olsun her iki şekilde de...
Bunca yalana ne gerek vardı anlamıyorum. Hastalığını bir site aracılığıyla takip eden psikiyatrın varsa onları hiç anlamıyorum. :26:

Burada da yarin randevum var diyorum bi de seansi cok pahali diyorum

Eki Görüntüle 621441

kardesim su ispati birak artik

olayin ana kaynagi senin hasta olup olmaman degil ki,

bir önceki acilan konudan dolayi tasiyici anne olaydan buraya geldi

sonuc sizofrenim vardi olayindan senin saglik sorunlarin konusuluyor

ana kaynagi o degildi..

sen simdi hastayim diye ispati birak

diger konuda da ikna olanlar (arkadaslarim dedigin kisiler) hastaligina takilmazlar

yani sürekli hastayim diye ispat etme..zaten birsey oldugunu biliyoruz ama sizofreni gecici bir durum olmadigi icin konu buraya geldi..

sende artik önemseme kimseyi inanan inanasin,inanmaya inanmasin.
hasta olduguna ben inaniyorum eger konu buysa..artik eski yazdiklarini didikleme..

berceste geçmiş olsun öncelikle o ya da bu şekilde üzüldük kızdık şok olduk. tedavini aksatma ve birazcık sanal dünyadan uzak dur. keşke kimliğini bu kadar deşifre etmeseydin sonuçta burdaki her şey ilerleyen zamanlarda o ya da bu şekilde karşına çıkabilir. bir işin bi ailen olacak ve bunların ortalıkta olması belki zararına dokunacak. hakkında herşeyin hayırlısı olsun umarım düzelir her şey

kardesim su ispati birak artik

olayin ana kaynagi senin hasta olup olmaman degil ki,

bir önceki acilan konudan dolayi tasiyici anne olaydan buraya geldi

sonuc sizofrenim vardi olayindan senin saglik sorunlarin konusuluyor

ana kaynagi o degildi..

sen simdi hastayim diye ispati birak

diger konuda da ikna olanlar (arkadaslarim dedigin kisiler) hastaligina takilmazlar

yani sürekli hastayim diye ispat etme..zaten birsey oldugunu biliyoruz ama sizofreni gecici bir durum olmadigi icin konu buraya geldi..

sende artik önemseme kimseyi inanan inanasin,inanmaya inanmasin.
hasta olduguna ben inaniyorum eger konu buysa..artik eski yazdiklarini didikleme..

Beni taniyanlar kafamin kirik oldugunu biliyorlardi aslinda

Bunlari simdi soylemiyorum onceden de hep soylemisim yani

O yuzden ispat etmeye calisiyorum..

berceste geçmiş olsun öncelikle o ya da bu şekilde üzüldük kızdık şok olduk. tedavini aksatma ve birazcık sanal dünyadan uzak dur. keşke kimliğini bu kadar deşifre etmeseydin sonuçta burdaki her şey ilerleyen zamanlarda o ya da bu şekilde karşına çıkabilir. bir işin bi ailen olacak ve bunların ortalıkta olması belki zararına dokunacak. hakkında herşeyin hayırlısı olsun umarım düzelir her şey

Aman canim dur bir de buna uzulmeyim, her seyi kafaya takiyorum zaten

Sen bize snradan katildin o yuzden tedavi gordugumu bilmiyordun

Bak ogrendin iste onceden yazmisim her seyi

X