Vajina Kararması

Koltuk altlarında da var aslında esmerim mi diye bilmiyorum ben hep jilet kullandım.Venüs kullanıyorum kadınlar için kolaylık o gündür elim epilasyona gitmiyor.
Ben acik tenliyim yani sarisinim ve koltuk alttlari yada öbür bölge simsiyah di senelereir jilet kullandigim icin. Gecen sene Lazer e basladim heryerim bembeyaz

Ben acik tenliyim yani sarisinim ve koltuk alttlari yada öbür bölge simsiyah di senelereir jilet kullandigim icin. Gecen sene Lazer e basladim heryerim bembeyaz
Lazer beyazlatıyorsa bende başlayayım ama ücret ne kadar yaklaşık.Şu an öğrenci olduğum için her şeyi erteliyorum maalesef.

O bendede var renk koyuluğu bende beyaz tenliyim 8 sene önce lazer yaptırmıştım onunda biraz etkisi olmuş olabilir neticede yakıyor o bölgeyi... kendimce bulduğum çare loş ışıkta olmak🤭 5 senedir evliyim kocamla hep loş ışıkta oluyoruz dolayısıyla rahatsız olmuyorum😂

O bendede var renk koyuluğu bende beyaz tenliyim 8 sene önce lazer yaptırmıştım onunda biraz etkisi olmuş olabilir neticede yakıyor o bölgeyi... kendimce bulduğum çare loş ışıkta olmak🤭 5 senedir evliyim kocamla hep loş ışıkta oluyoruz dolayısıyla rahatsız olmuyorum😂
Zaten o esnada özellikle oraya bakılıp da olunduğunu sanmıyorum hiç 😆

arkadaşlar ben de kesin çözümbuldum1 ay boyunca denedim gönül rahatlığıyla kullanabilrsiniz. expigmen %2krem. gerçekten asla kararmalarım geçmeyecek sanmıştım fakat şu an çok mutluyum. bugun tam 1. ayım ve sonuç gerçekten mükemmel.tabi bu süreçte genital temizliğe de dikkat etmeniz gerekiyor. kese ve ağda yapabilrsiniz. her gece yatmadan az miktarda sürdüm. siz de rahatsız oluyorsanız kullanın. eczanede 13 tl ye aldım reçetesiz alabilrsiniz.

arkadaşlar ben de kesin çözümbuldum1 ay boyunca denedim gönül rahatlığıyla kullanabilrsiniz. expigmen %2krem. gerçekten asla kararmalarım geçmeyecek sanmıştım fakat şu an çok mutluyum. bugun tam 1. ayım ve sonuç gerçekten mükemmel.tabi bu süreçte genital temizliğe de dikkat etmeniz gerekiyor. kese ve ağda yapabilrsiniz. her gece yatmadan az miktarda sürdüm. siz de rahatsız oluyorsanız kullanın. eczanede 13 tl ye aldım reçetesiz alabilrsiniz.
Dış bölgeye sürüyorsunuz değil mi sadece? Sürüp yatıyor musunuz nasıl yapıyorsunuz biraz bilgi alabilir miyim 😊

Esmer tenliyim jiletle alıyordum küçüklükten beri tüyleri ve bariz kararma var.Şu an evli değilim,cinsel bir hayatım da yok ama rahatsız oluyorum.Şimdiden yardımcı olanlara çok teşekkür ederim.Ağdayı denedim ama batık yaptı bende epilasyonla zaten alamadım.Tüy dökücü denedim ama kararma geçmedi.
Jiletle alınca tüy kökleri kaldığı için kararıyo ağdayla alınca deri sıcaklıktan yanıyo ondan kararıyo iki türlü sıkıtnılı bi durum yani ben bi süredir pirinç suyu deniyorum hafif hafif açılmaya başladı gibi onu bi dene istersen

Esmer tenliyim jiletle alıyordum küçüklükten beri tüyleri ve bariz kararma var.Şu an evli değilim,cinsel bir hayatım da yok ama rahatsız oluyorum.Şimdiden yardımcı olanlara çok teşekkür ederim.Ağdayı denedim ama batık yaptı bende epilasyonla zaten alamadım.Tüy dökücü denedim ama kararma geçmedi.
Merhaba canım bende bekarım aynı durumdan muzdaribim lazere kaydoldum 3 ay önce oradaki çalışana sordum karamanın nasıl geçeceğini tek seansla kalıbı beyazlik sağlanıyor lazerim bittikten sonra yapmayı düşünüyorum kalıcı beyazlık sağlamak istiyorsan kremle karısımla olacak şey değil bir güzellik merkezine git derim 🤗🙃

Limon da diyorlar ama sivilce için bile yüzüme sürdüğümde dehşet kızarıklık yaptı keçi sütü pirinç sabunu diyor arkadaşlar herhalde duşta onu kullanırım.Lazeri de sonra düşünebilirim.Özel bölge olduğu için fazla takmıyorum jilet kolayıma geliyor maalesef.
Limon yaramaz oraya maalesef

Limon ve patates dilimlerini deneyebilirsin rengi açıyo ben koltuk altımda yaptım işe yaradı bende

Bende başka bi krem ismi duymustum ama kullanmadım çünkü bilip bilmeden her şeyi kullanmak ne kadar doğru. Sonuçta hassas ve özel bi bölge.

X