Vajina mantarı

zehragebesoglu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
1
0
19
Daha 17 yaşındayım hiç ilişkiye girmedim ve yaklaşık 3 senedir vajinal mantarım var ve hep tekrarlıyor şuanda o kadar çok canım acıyor ki napmem gerek bilmiyorum kaşımaktan kanamaya başladı aşırı şişti ve bacaklarımı kapatmıyorum su değiştiremiyorum tuvaletimi yaparken bile canım çok açıyor ne yapabilirim lütfen yazın

Dr. A gittin mi?
Gitmediysen once dr.A git.
Yeme duzenini degistir, asitli, sekerli, paketli gidalari sifirlaman lazim. Surekli tükettigin gidalari gozden gecir, eliminasyon yap.
Cranberry takviyesi kullan, kullananlarda olumlu sonuc aliniyor.
Ic camasirini duzenli degistir, mumkunse pamuklu olsun ve cok dar kiyafetler giyme.

Bence hemen doktora git doktora gidene kadar da yıkarken sirke kullan canım su ile sirkeyi karıştr yıka mikrobu kırıyor bende yeni atlattım bu şekil doktor fitil bir de krem verdi bol su içmeyi de unutma

Daha 17 yaşındayım hiç ilişkiye girmedim ve yaklaşık 3 senedir vajinal mantarım var ve hep tekrarlıyor şuanda o kadar çok canım acıyor ki napmem gerek bilmiyorum kaşımaktan kanamaya başladı aşırı şişti ve bacaklarımı kapatmıyorum su değiştiremiyorum tuvaletimi yaparken bile canım çok açıyor ne yapabilirim lütfen yazın
Doktora gittinizmi ilaç falan veriyorlar. Evde bir bardak turşuluk tuz bir bardak elma sirkesini sıcak suya katın 20 dk o sirkeli tuzlu suda oturun haftada 2-3kez yapın ilk yaptığınızda rahatlama oluyor.

X