Vajinal mantar enfeksiyon

Kızlar bos yere ilaç fitil kullanmayın geçmiyosa sarımsak karbonat hepsi yaşan ben 10 yıldır ugrasıyroum.95 doktor gezdim.en sonunda turan uckuna bugün hatta antibiyogram ve vajinal kültür yaptırdım.2 güne ilacını bulurum dedi .bu illet direnç kazanıyo ilaçlara doğru ilacı içmezsen asla geçmez dedi.üroplazma mycoplazma candida klamidya trikomonas gonore gardnella hepsine bakıyo aklınıza ne gelirse ve dirençli olduğu ilaçlarıda cıkarıyo.bosuna moral bozmayın ben artık bu yola baskoydum kurtulursam sizi de kurtaracak yol bu
Mantardan kurtuldunuz mu?
Nedir durumunuz?

Özelinize yazdım umarım faydası dokunur o söylediğim ilaci eczanelere sorarsanız verir uzmanı yok diyorsunuz ama ben kaç doktora gittiysem duzeltemedi bu gittigim doktor hemen sorunumu buldu enfeksiyon yok flora bozulmus dedi inşallah bir fayda dokunur size
hangi doktora gittiniz bana da yazabilir misiniz özelden acaba?

Sana doğal tedavi soyleyim deliriyordum ben kasintidan yanmadan gece uyutmamasindan eczaneden tampon aldim orta boy birde cay agaci yağı vajinayi sirkeli suyla temizledikten sonra cay agaci yagiyla sildim dışını vulvayi falan tampona gece yatarken 3 damla 4 damla damlatip vajina içine sokup sabaha kadar uyuyordum gunduzleride surekli yikayip vulvayi o yag ile siliyordum ve gecti şimdi yok bilgin olsun
merhaba. bu sitedeki yorumları görüp ben de çay ağacı yağına basladim, tampona damlatip iceri yerlestiriyorum gunde 1 kez yapip 3-4 saat sonunda çıkarıyorum. sormak istediğim 4 gündür yaptim azaldı ama geçmedi. siz kac gun yapmıştınız? uzun süre devam edersem zarari olur mu yada tahriş eder mi diye endise ettim o yuzden sormak istedim. mesela 10 gune tamamlasam cok mu olur?

Ben 3 aylık gebeyim 5 gün Dur var 2 gün sadece kaşıntı oldu çok takmadım 3.gun ağrı batma şişlik de olunca ağrı çekilmez hale geldi oturunca kalkamıyorum kalkınca oturamıyorum zelalin diye fitil ve krem verdi doktor ama çok kötüyüm yani afedersin kesilip atılsa kesip atcam o derece geceleri uyuyamıyorum ya npcam Bilmiyorum 😟😟😟

Hayırlı akşamlar benim doktorum bana ilaç vermedi infertilite bölümü enfeksiyona yönlendirdi onlarda idrar testi istedi kültürle beraber ama bir şey çıkacağını sanmıyorum candida krusui üredi direncliymis onun vereceği ilaçlara karşı enfeksiyona yonllendirdi. Jnsallah bir ilaç verir

Kızlar vajinal mantari sadece vajinada olaak dusunmeyin bagirsaklardan da olabiliyor.. Ben 1 yildir cekiyorm gitmediğim kadn dogum jinekolog kalmadi ama careyi buldum candida mantari diyeti diyet 2 haftalik ve sonunda bitiyor sekerin her türlüsu mantari daha da cogaltiyo karbonhidratlarda tek care bunlari tuketmemek ve inanin yok oluyo..Asil mucizevi ilaci buldum propolis gunde 10 damla suya damlatp kullaniyorm ne kasinti ne akinti hic bisey kalmadi ama yannda diyeti uyguluyorm ve sekeri hayatimdan cikardm elma sirkesi ve size tavsiyem PROPOLİS kesinlikle aktarlarda bulabilirsiniz. Goruceksiniz bitiyo mantar sonunda kurtuldm

Kızlar vajinal mantari sadece vajinada olaak dusunmeyin bagirsaklardan da olabiliyor.. Ben 1 yildir cekiyorm gitmediğim kadn dogum jinekolog kalmadi ama careyi buldum candida mantari diyeti diyet 2 haftalik ve sonunda bitiyor sekerin her türlüsu mantari daha da cogaltiyo karbonhidratlarda tek care bunlari tuketmemek ve inanin yok oluyo..Asil mucizevi ilaci buldum propolis gunde 10 damla suya damlatp kullaniyorm ne kasinti ne akinti hic bisey kalmadi ama yannda diyeti uyguluyorm ve sekeri hayatimdan cikardm elma sirkesi ve size tavsiyem PROPOLİS kesinlikle aktarlarda bulabilirsiniz. Goruceksiniz bitiyo mantar sonunda kurtuldm
Merhaba propolisi ne kadar zaman kullandınız aceba. O alerji yapabilen bir şey diye biliyorum böyle bir test yaptırdınız mı kullanmadan önce

Kızlar bos yere ilaç fitil kullanmayın geçmiyosa sarımsak karbonat hepsi yaşan ben 10 yıldır ugrasıyroum.95 doktor gezdim.en sonunda turan uckuna bugün hatta antibiyogram ve vajinal kültür yaptırdım.2 güne ilacını bulurum dedi .bu illet direnç kazanıyo ilaçlara doğru ilacı içmezsen asla geçmez dedi.üroplazma mycoplazma candida klamidya trikomonas gonore gardnella hepsine bakıyo aklınıza ne gelirse ve dirençli olduğu ilaçlarıda cıkarıyo.bosuna moral bozmayın ben artık bu yola baskoydum kurtulursam sizi de kurtaracak yol bu
Merhaba sıkıntınız geçti mi? Doktor ne uyguladı

Bende sırf birilerine faydam olur belki diye üye oldum. Aylardır burda üye olmadan nerdeyse bütün herşeyi denedim. Benim kaşıntılı akıntım vardı bir kere kokulu oldu. Hap ile geçti. Bir daha kokulu yaşamadım şükür ama sürekli akıntım geliyor. Beyaz peynir kesiği gibi. Kaşındığıda oluyordu. Kaşınmadığıda oluyordu. Candida mantar diyeti uyguladım. İntden araştırın çok iyi geldi. Ev yapımı yoğurt fermente turşu vs. Ve hiç şeker kullanmadım şekerli meyvelerden bile yemedim. Geçmişti kokusuz sarı biraz kıvamlı akıntı geliyodu ona bile şükür ediyodum ki diş için antibiyotiğe başladım. 3. Günü kaşıntı geldi ve iç dudaklarda şişme acılı hemde bir kaç kez eskilerdende çok şişmişti. Şişince yürütmüyo bile. Vee arı propolisi vardı. Çok faydalı zaten. Genital bölgeme sürerek hafif masaj yaptım. Şişliğim indi kaşıntım geçti çok iyi geldi. Suya karıştırıp içmekde iyi geliyormuş. Ama ben direk sürdüm çok iyi geldi. Hepimize şifa olsun inşallah bu illetten kurtululalım
Ben anlamadım hem vajinal mantar bağışıklığınızı güçlendirin; ev yapımı yoğurt, probiyotik, fermente şeyler tüketin deniliyor fakat candida diyetinde bunlar yasak mı

X