Vajinal mantar

kızlar nolur okuyup geçmeyin yorumlarınızı bekliyorum

yaklaşık 3 yıldır vajinal mantarım var. kaç kere doktora gittim ne ilaçlar ne kremler kullandım ama bırakınca yeniden tekrarlıyor. dayanılmaz birde kokusu var ağlicam artık çok utanıyorum bıktım yani.temizde insanım yani oranın temizliğinede çok önem veririm ama şu illetten kurtulamıyorum. kına mantarı geçiriyor die af edersiniz ama dış dudaklara fln kına bile yaktım kısa süreli işe yaradı oda. şuan yine var çıldırcam artık yardımlarınızı bekliyorm

Ya bende yaklaşık 3-4 gündür böyle beyaz pullanma var ve mantar diye düşünüyorum bekarım ve henüz bi jinekolog bulamadım gitmek için :KK43: Ne yapmam lazım inanılmaz kaşınma ve batma hissi oluyor,şu travacot diye bi krem kullanın diyorlar eczaneden alıp kullansam çare olur mu? Kullananlar yazabilir mi daha yeni başladı bu neden oldu anlamadım :KK43:

Ya bende yaklaşık 3-4 gündür böyle beyaz pullanma var ve mantar diye düşünüyorum bekarım ve henüz bi jinekolog bulamadım gitmek için :KK43: Ne yapmam lazım inanılmaz kaşınma ve batma hissi oluyor,şu travacot diye bi krem kullanın diyorlar eczaneden alıp kullansam çare olur mu? Kullananlar yazabilir mi daha yeni başladı bu neden oldu anlamadım :KK43:

Mesajını çok geç gördüm canım kusura bakma. Nasıl oldun kaşıntı ve beyaz pullanma devam ediyormu?

O krem sadece kullandığın süre içinde kaşıntını dindirir bıraktığında bir iki güne yine aynısı olacaktır

Bu mantar illeti maalesef ilaçlarla geçmiyor. Ben 4 yıl çektim bunu

Yapman gerekenleri ben sana listelim yapınca rahatladığını görüceksin

Evde iç çamaşırı giyme bol bir etekle dolaş hava alması lazım

Sürekli kuru tut.Gece yatmadan önce güzelce oraya batikon sür sabah yıka

İç çamaşırların pamuklu olsn. Yumuşatıcı kullanma iç çamaşırlarına ve çamaşırlarını mümkünse kaynatarak yıka

Çamaşırını giymeden önce bol buharla ütüle.

GEÇMİŞ OLSUN

X