Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Evet sana diyorumda anliyorum bende ayni durumdayim olumsuz düşünce ler beynimi.kemirip duruyor

Evet sana diyorumda anliyorum bende ayni durumdayim olumsuz düşünce ler beynimi.kemirip duruyor
Keşke kesin tedavisi olsa Bu konu bu kadar yaygınken nasıl kesin tedavi oluşturulamadı hala merak içerisindeyim.. Eskiden insanlar napıyordu ? Hele çookkk eski zamanlarda çok eşli evlilikler falan.. Hiçbirinde birşey yoktu da son zamanlarda mı çıktı bu virüs.. İlk nasıl çıktı onu da ayrı merak ediyorum.. Elde ayakta anlarım da genitalde ağızda töbeee yaaa sinir olyorum

Adam anlatmş sadece cinsel yolla bulaşır tabusunu da kırmış Demek ki siğil var ise her anlmda dikkatli olmak gerekiyormuş

Arkadaşlar benim siğillerim lazerle yakılalı 1,5 ay oldu. Hala vajina girişinde yanma var. 2 doktor gördü, ikisi de bir sorun yok diyor ama o yanma devam ediyor.

Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı?

Arkadaşlar benim siğillerim lazerle yakılalı 1,5 ay oldu. Hala vajina girişinde yanma var. 2 doktor gördü, ikisi de bir sorun yok diyor ama o yanma devam ediyor.

Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı?
Bende var canım bende siğil yok Hpv var yanma oluyor vajinit yada mantar olabilir

Aynı sebeple hem diş araştırma fakültesine gittim hem de kbb doktoruna. Onlar tat tomurcukları olduğunu söylediler. Yuvarlak bir cıkıntı. Yumusak ve dilin yan tarafında. Diğer tarafta da var ama daha küçük Ağızda olsa bile rahat temizliyor ağız içi sık yenilendiğinden. Ama sen yine de sabahları ağzını sirkeli suyla gargarala

Yok şey tat tomurcuklarını biliyorum.. Dilin köküne doğru iki taraftan eşit gelen kabartılar onlar... Benim dediğim bitane iğne ucu gibi minik dilin yan tarafında ve altnda kalıyor.. sol tarafta yok sağ tarafta var bitane.. Bastırınca sert gibi bide bastırınca beyazlıyor 5 6 aydr falan farkettem çünkü hpv yi o zaman duydum ama olanak vermedim... Taki ağızda da olabiliceğini duyana kadar Hep var mydı yoksa yeni mii oldu bilmiyorum Her akşam yatmadan önce sirkeli suyla hem gargara yapıyorum hem de içiyorum ama bi değişiklik yok

Sirkeli su ile gargara yaptığında beyazlıyor mu?

Sirkeli su ile gargara yaptığında beyazlıyor mu?
Hayır özellikle dün akşam pamuğa sirke koyup bir müddet beklettim beyazlamadı .. üstüne elimi sürünce beyazlayp hemen normal rengine dönüyor ...

Siğil değil öyleyse boşuna kafana takıp moralini bozma canım☺
Ayyy Allah razı olsun İçim ferahladı gerçekten.. Yaa başta söylemedim sitede konuya dahill olarken.. 1 ay sonra evleniyorum da (görücü usulü oldu ama çok iyi birisi çok sevdim) o yüzden bu kadar takıntıyım daa herşeyden korkuyorum

Canım bozma moralini 1 ay sonra evleniyorsun nikahta keramet vardır. İnşallah her sey daha da güzele gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…