Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Yahu rahim nerde, rahim ağzı nerede yapmayın Allah aşkına, Allah korusun rahim ağzında k.. olup, rahime sıçramış bir şey olsa, ablanızı anlayacağım da

Yanıldığınız yada atladığınız bir konu var Süleyman beye muayene olsanız anlayacağım sonuçlara göre yorum yapmış ve mail yoluyla yardımcı olmamış dediğiniz şey çok fazla yardımcı olmuş ben kendisinin hastasıyım 25 yıldır bu meslekteyim binlerce Dr ile çalıştım kimse maile dönmez ama sizi rahatlatmak adına yazmış cevap vermiş ve hpv ile ilgili yazan herkese ön bilgi mutlaka verir.Mail yoluyla tedavi sunmaz size sadece yol gösterir karşılıklı bir yazışma beklentiniz olması yada muayene olmadan size tedavi sunması garip olmazmıydı. Başka bir hekime muayene durumunuz veya fırsatınız yoksa kendi doktorunuza güvenip onunla yol almanız en doğrusu. Benim söylediğimle yada burda başka birinin söylemi size yol göstermesin sonuçta hekimle görüşüp kafanızdaki soruları ona sorup ona göre kendinize yol çizeceksiniz tekrar geçmiş olsun

Ben demek istediğimi anlatamadım sanırım, tabiiki kendisi çok değerli bir hoca bu işin duayeni vede hastası olmayanla ilgilenmesi gerekmiyor sağolsun yine geri dönüş yaptı ama sonuçlarınızda anlamlı bişey yok demesini anlayamadım bende. Temiz çıkmış veya eksik yazılmış anlaşılmıyor dese tamam diyecektim. Yani beni rahatlatmadı ne demek istediğini anlayamadım zaten. Teşekkür ederim ilginiz için yardımlarınız için herkese çok geçmiş olsun bian önce hepimiz temizleniriz inşallah.

Canım sen sakın kimseye bakma, doktora da bunu söyleme rahmimi alın diye, 50 yaşından önce rahim yumurtalık falan asla alınmaz, erken menepoza girersin sonra, doktorunu gördüm Mehmet Bey sanırım, iyi bir doktora benziyor gibi ama gidip doktorunla tekrar konuş netleştir durumu, teşhis nedir cın3 mü değil mi? Neden leep konizasyon yapmak istedi?
Bunları iyice sor hocaya, bir de operasyonu kendisi mi yapacakmış o da çok önemli?

Aradan falan gir bir şey yap ama iyice konuş bilgi al mutlaka. D duygusalkaktus

Son düzenleme:

5 ay önce İstanbula gelmiş, yarın anestezi doktorundan sonra jinekoloji onkoloji bölümüne leep randevu kayıt açtırma için gideceğim doktorun yanına gitmeye çalışacağım tekrardan.

Eklentiler

• Screenshot_20240521_221403_Samsung Internet.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba, benim daha önce vajinal ve makat ın kesiştiği yerde sivilce gibi birşey çıkmıştı acıyordu, bunun için doktora gitmiştim baktı ve siğil değil dedi o geçti
Bugün de sağ dış dudakta birşey acıyordu aynadan baktım görülen birşey yok ama hafif şişlik var gibi sinek ısırmış ve şişmiş gibi
Ona bakarken makatıma baktım sok tarafta siyahlık var sağ tarafta da kırmızılık var ama ne olduğunu anlayamadım. Siyahlık daha öncede vardı geçmedi öyle kaldı ama ne olduğunu anlayamadım fotoğraf ekledim inşallah yorum yazan olur zaten hastalık hastalığım var, tam düzeldim diyordum yine kafama takmaya başladım

Eklentiler

• IMG_20240529_193450.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 45
Geçmiş olsun, bu görüntüden bir şey anlayamadım ancak, şüpheniz varsa hpv testi vermenizi öneririm.

merhaba kızlar ben 2.5 yıldır evliyim öncesinde hiç ilişkim olmadı bundan 6 ay kadar once dış dudakların cevresinde ya da makata doğru olan bolgelerde agrılı sivilcelenme yasadım bazılarını sıktım kocaman siyah leke olarak kaldılar. ara ara cıkmaya devam etti. dış dudagın yanında et beni gibi bir şey oluştugunu fark ettim büzüşük gibi biraz. 5 aylık hamileyim tüp bebek tedavisi ile oldu. hpv miyim acaba cok korkuyorum. sivilcelenmeler de devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…