Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Gayet ıyı bı dakıne 6 ay sonra artık hep si mir verıceksın
Kendıne ı bak
Vıtamınsız kalma
Korkma
Meyva ye
:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tesadüfen gördüm komsumuzda da vardı kızın hayatı kabusa dönüştü denemediği sey kalmadı yaktırmaktan delık desık oldu vajınası falan sonunda rahîm ağzı kanseri aşısı oldu ve kurtuldu 3 doz vuruldu tanesı 300 milyondu kesınlıkle üzülmeyın aşılar kesın çözüm

arkadaslar merhaba gecen haftalarda smear yaptırdıktan sonra hücresel değişim cıktı ve onunla beraber aynı haftalarda siğillerm cıktı. yarın biopsiyle beraber siğillerimde yakılcak..

şimdi size soracagım seyler siğiller yakıldıktan sonra pamukla elma sirkesiylemi siğillerin üzerini hergün silicem ? her sabah çörek otu balla karıstırıyorum. hergün portakal yiyorum. bahsettiğiniz vitaminlerden alıcam. sigarayı bıraktım morel olarak pek iyi deilm ama iyi olmaya çalışıyorum. aşı pahalımı ücretlerinden bahsederseniz sevinirim.. başka neler yapmam gerekıyor yine yazarsanız cok sevinirim bütün sayfaları okuyamadım şimdiden teşekkür ederim..

LÜTFEN HERKESE GÖNDERİN!...

KANSERİN ÖLÜMÜ / Dr. Serap KIRMIZI

Çocukluğumun yılları hatırladığım bildiğim kadarıyla 1952 yılları ve evveline rastlar. O yıllarda Annem bugday tanelerini,lokum kutularına yada sahan denen tepsilere pamuk içine eker ,çıkan yem yeşil ekini, 10 ya da 15 cm ken keser onu ezer unla karışımına şekerde katar pişirirdi. Adına UHUT denirdi.Tüm hastalıklara ilaçtır diye bizlere yedirilirdi. Yıl 2011 bu gün aynı b
uğday filizleri kansere ilaç olarak gündemde. Bilime inanan biri olarak doğruluyorum. Devaolsun diyorum. V.KARACA

KANSERİN ÖLÜMÜ--MUTLAKA OKUYUN
Arkadaşlar. Yeniköy Mimarlar Sitesinde komşum ve meslekdaşıma 30 yıl evvel doktorlar 6 ay ömrü kaldığını söylediler. Ailesini bu sonuca alıştırdı; evin tüm ihtiyaçlarını gördü, temin etti; kendini ölüme hazırladı. Buğday çimlenmesinin hastalığa iyi geldiğini bir yerde okumuş. Evin bir odasına toprak döşedi; orada buğday yetiştirdi; buğday çimini mikserde öğüterek her gün ve devamlı içti. 30 yıldır yaşıyor. Artık çime de gereksinimi kalmadı. Sağlıklı günler dileğiyle...
Yılmaz Ergüvenç

Kesinlikle zararı yok, sınırlı yararı olabileceği, destek amaçlı kullanılmalarında sakınca olmadığı kanaati bildirildi. Saygılarımla arz ederim. Dr.Vehbi Alpman.KANSERİN ÖLÜMÜ MUTLAKA OKUYUN!
ASRIMIZIN EN KÖTÜ HASTALIĞI İÇİN HER BİLGİNİN ÖNEMİNE İNANDIĞIMDAN ELİME GELEN BU MAİLİ HERKESE GÖNDERİYORUM.

Buğday çimi ekiniz ve yiyiniz, Buğday şırası yapınız ve içiniz.
Kanseri engelleyen besinlerin başında atalarımızın Orta Asya'da içtikleri Buğday şırası geliyor.
Klasik tedavi yöntemlerini reddeden tüm doktorların ortak iddiası, buğday çimi yenilmesi ve buğday şırası içilmesi Pakistan'daki Hunzakut Prensliği'nde kanserden ölüm yok. Ayrıca Hunzakutlular, acı badem ve kayısı çekirdeğini yiyorlar ve kansere yakalanmıyorlar. Türkiye'de acı badem ve kayısı tüketilen bölgelerde kanser vakalarının azlığı dikkat çekiyor.

Ödemiş'le Salihli arasında, binbir efsaneye konu olmuş Bozdağ'ın eteklerinde cennet gölcük kıyısında kanseri yenen, bu zaferi kazandıktan sonra mücadelesi herkese örnek olsun diyerek bir de kitap yazan Doktor İlhami Güneral ile sohbetimiz sürüyor.
Önemli olan bağışıklık sisteminin güçlendirilmesidir.
Bağışıklık sistemini güçlendirmek çok da zor bir şey değildir.
Buğday müthiş bir kanser ilacıdır.
Buğday şırası kanseri önler ve bu önemli bir bitkisel tedavi aracıdır.
Buğday çimi, bol klorofil maddesi dışında 100 kadar vitamin, mineral ve besin maddesi içerir.

Taze olarak kullanılan Buğday çiminde, aynı ağırlıktaki portakaldan 60 kez daha fazla C vitamini ve aynı ağırlıktaki ıspanaktan 8 kat fazla demir bulunmaktadır.
Buğdayın bir başka özelliği ise kandaki toksinleri nötralize eden maddeler içermesidir.
Sıvı oksijenle dopdolu olan buğday çimi doğanın en güçlü anti kanseri olan 'laetril' içermektedir.

Izgara etler ve füme besinlerin kanserojen maddeler taşıdığı kanıtlanmıştır. (Japon Bilim Adamı Nagivara)
Japon Bilim Adamı Nagivara, taze buğday çiminde bu maddeyi etkisiz hale getiren enzimler ve amino asitler bulmuştur.
- Buğday çimini evde üretebilir miyiz?
- Evde de üretilebilir, küçük bir saksıda bile üretilebilir ve olduğu gibi yenebilir, evde üretemeyenlere tavsiyemiz ise buğday şırası üretmeleri....
- Buğday şırasını herkes üretebilir mi?
- Evet herkes üretebilir.
- İsterseniz tarif edeyim.
Bir bardak aşurelik buğday, önce tertemiz yıkanarak bir litrelik cam kavanoza konur.
Üzerine 3 bardak su klorlu olmamak şartıyla ilave edilir.
Kavanozun ağzı bir tülbentle kapatılarak serin bir yerde 24 saat bekletilir.
Bu ilk su kullanılmaz, dökülür.
Kavanoza yeniden 3 bardak su ilave edilir.
24 saat bekletildikten sonra oluşan yarı gazozlu su içilmek üzere bir kaba aktarılır.
Böylece bir bardak aşurelik buğdaydan kış aylarında günde 5 kez, yazın ise günde 3 kez şıra alınır.
Buğday şırasının lezzeti bazılarına itici gelebilir.
O takdirde her şıra bardağına bir C vitamini tableti eklenirse, nefis bir içecek ortaya çıkar.

- Az önce sözünü ettiğimiz 'laetril' buğday çiminden başka nelerde bulunur?
Çünkü anlaşılıyor ki, 'laetril' kanserin tedavisinde en etkin maddelerden biri...
Elmanın çekirdeğini de yiyin!
- Evet, Türkiye'de en kolay laetril'e ulaşabileceğimiz yer acı badem ve kayısı çekirdeğidir.

Ayrıca laetril elma çekirdeğinde de vardır. Elmanın çekirdeği yenilirse çok da iyi olur. Amerika'daki ilaç sanayinin maşaları bu 'laetril' adlı ilacı yasaklatmayı başarmışlardır ama Meksika'da satılan 'laetril' bu ülkeden alınıp kaçak olarak ABD'ye sokulmaktadır.
Laetril, vitamin ve minerallerle verildiğinde çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.
'Kanserin Ölümü' adlı kitabında Manner, laetril ile yüzde 90 başarı kazandığını söylemişti.
- Acı badem ve kayısı çekirdeği de laetril içeriyor öyle mi?
- Evet öyle. Türkiye'de acı badem ve kayısı çekirdeğinin sıkça tüketildiği yerlerde resmi bir istatistik yok ama kanser vakalarının az olduğuna inanılıyor. Resmi istatistik yapılan bir ülke var...
Pakistan'a komşu küçük bir prenslik olan Hunzakut'ta şimdiye kadar hiç kanser olayına rastlanmadı.
Hanzakut'un özelliği temel besinleri kayısı ve kayısı çekirdeği...

- Dünyada bugün kullanılmakta olan kemoterapi ve radyoterapi bağışıklık sistemini bozduğunu iddia ediyorsunuz alternatif tedavilerin bir sıralamasını yapsak en öne hangisini koyarsınız?
- Önceliği bağışıklık sistemini güçlendiren tedavilere veririm, daha sonra biyolojik tedaviler ve bitkisel tedaviler gelir.
Bağışıklık sistemi konusunda Alman doktor Issel'in tüm beden tedavisi bugün bu ülkedeki 60/70 klinikte başarı ile uygulanmaktadır.
Başarılı bir yöntem: Tüm beden tedavisi
- Tüm beden tedavisi nedir?

- Joseph Issel de bizim gibi kanseri lokal bir hastalık olarak değil, tüm vücudu ilgilendiren sistemik bir hastalık olarak ele alıyordu.
Ona göre vücutta sürekli olarak kanser hücreleri ürüyor fakat sağlıklı bir bağışıklık sistemi bu hücreleri hemen tahrip ediyordu.
Issel'in bir diğer tedavi yöntemide, ayda bir olmak üzere, özel olarak muamele görmüş bir kolibasil aşısı olan Pyrifer ile ateş şoku tedavisi idi.
Bu yöntemle hastadan bir miktar kan alınıyor, bunu ozon oksijen birleşim ile karıştırarak yeniden hastanın damarından enjekte ediyordu.
Binlerce kanser hastası bu yöntemle iyileşmişti.
Eski Sovyetler'de, şimdiki Rusya'da bu yöntem halen kullanılıyor.

Dr. Serap KIRMIZI
Uludag University
Faculty of Science and Arts
Department of Biology
16059 Gorukle/Bursa TURKİYE

LÜTFEN PAYLAŞALIM !

geçmiş olsun herkeze bunu okuyunca hemen sizlerle paylaşmak istedim :KK49:
herşeyin tedavisi var unutmayın inanın

arkadaşlar vitamin konusunda kararsızım imuneks yoksa bahsettiginiz elevit yada apikobal ? hangisini tercih etmeliyim?

arkadaslar merhaba gecen haftalarda smear yaptırdıktan sonra hücresel değişim cıktı ve onunla beraber aynı haftalarda siğillerm cıktı. yarın biopsiyle beraber siğillerimde yakılcak..

şimdi size soracagım seyler siğiller yakıldıktan sonra pamukla elma sirkesiylemi siğillerin üzerini hergün silicem ? her sabah çörek otu balla karıstırıyorum. hergün portakal yiyorum. bahsettiğiniz vitaminlerden alıcam. sigarayı bıraktım morel olarak pek iyi deilm ama iyi olmaya çalışıyorum. aşı pahalımı ücretlerinden bahsederseniz sevinirim.. başka neler yapmam gerekıyor yine yazarsanız cok sevinirim bütün sayfaları okuyamadım şimdiden teşekkür ederim..

koyter olup yakıldıktan sonra yaraların kuruyacak ıce dokulcek ondan sonra sırke

ası uc doz olucaksın 1. 2. ve 6 ayda tek dozu 240 tl tanıdık bı ezacın ılac repratancı tanıdıgın varsa muhakkak ındırımlı verır sor sorustur 200 alsan kardır !!!

elevıt al ( hamıleler ıcın o hamıelleıkte dırenc cok duusuyor ozelııkle onu al ) 9 tl fılan

koter sonrası akıntın cok olur ada cayı ıc gunde bır

corek otunu balla yeme cıgneyerek yut cunku ballı karısımda propolıs olmadıktan sonra pek ıse yaramaz o yuzden bal yeme

şekerlı ve yaglıdan uzak dur tadımlık bı sure degerlendır

portakalı bırakma
sorun olursa her kosede yorum yapan arkadasın alıntı yap var ona tıkla sorabılırsınız bunybybyby

arkadaşlar vitamin konusunda kararsızım imuneks yoksa bahsettiginiz elevit yada apikobal ? hangisini tercih etmeliyim?

ımunıeks ben pek onermıyorjm gnc vıtamınlerı ya da elevıt degerlendırın, apıkobalda olur

bıde vıtamın bıtırın on gun ara verın

vıtamınle bol sunıcın bobreklerınızı yormayın !

Son düzenleme:
Tesadüfen gördüm komsumuzda da vardı kızın hayatı kabusa dönüştü denemediği sey kalmadı yaktırmaktan delık desık oldu vajınası falan sonunda rahîm ağzı kanseri aşısı oldu ve kurtuldu 3 doz vuruldu tanesı 300 milyondu kesınlıkle üzülmeyın aşılar kesın çözüm

komsunuza sogleyın bu tekrar cıkıyosa bılınkı vıtamın eksıklıgınden cıkar ,bıde ıkı sene cıkmazsa vucut atıyor bu surede ek vıtamın ve vıtamını bırakmamamlı
ası cok onemlı

eger bı ıhtımal cıkarsa emın dıgelım ondada hamılelıkte cıkma olasılıgı dırenc dusuklugunden cıkabılır ondada emın degılım ben doktorum dedı

slm
bu yukarıda paylaştığım buğday çimi bağışıklık sistemine çok iyi geliyor ben henüz yapmadım ama bu hafta dikmeyi planlıyorum.

Taze olarak kullanılan Buğday çiminde, aynı ağırlıktaki portakaldan 60 kez daha fazla C VİTAMİNİ ve aynı ağırlıktaki ıspanaktan 8 kat fazla DEMİR bulunmaktadır.
Buğdayın bir başka özelliği ise kandaki toksinleri nötralize eden maddeler içermesidir.
Sıvı oksijenle dopdolu olan buğday çimi doğanın en güçlü ANTİ KANSERİ olan 'laetril' içermektedir.

BİZİMDE İHTİYACIMIZ OLAN ÇOĞUNLUKTA BU BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ AYAKTA TUTMAK BU HERŞEYE GÖRE ÇOK FAZLA VİTAMİN İÇERİYOR MUTLAKA YUKARIDAKİ PAYLAŞTIĞIMI ÇİMİ UYGULAYIN

bu arada bende 6 ay dan sonra bir tane siğil çıktı tam bitti herşey derken yine bi moral bozukluğu allah hepimize yardımcı olsun:2:

slm
bu yukarıda paylaştığım buğday çimi bağışıklık sistemine çok iyi geliyor ben henüz yapmadım ama bu hafta dikmeyi planlıyorum.

Taze olarak kullanılan Buğday çiminde, aynı ağırlıktaki portakaldan 60 kez daha fazla C VİTAMİNİ ve aynı ağırlıktaki ıspanaktan 8 kat fazla DEMİR bulunmaktadır.
Sıvı oksijenle dopdolu olan buğday çimi doğanın en güçlü ANTİ KANSERİ olan 'laetril' içermektedir.

BİZİMDE İHTİYACIMIZ OLAN ÇOĞUNLUKTA BU BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ AYAKTA TUTMAK BU HERŞEYE GÖRE ÇOK FAZLA VİTAMİN İÇERİYOR MUTLAKA YUKARIDAKİ PAYLAŞTIĞIMI ÇİMİ UYGULAYIN

bu arada bende 6 ay dan sonra bir tane siğil çıktı tam bitti herşey derken yine bi moral bozukluğu allah hepimize yardımcı olsun:2:

vıtamın ve bahsettıgım macunu kullanmıyomusunuz

sırke bıde oraya beyazlastırıp kurutur döker

Son düzenleme:
sabah portakal suyu ıcın sıkıp
gunduze dogru evevıt vıtamın
aksamda sıze onerım

pahalı degıl ıkı ay gıdıyor bu tarıfı sıtede verdım gecmıse bakarsanız bır cok bayanda bır hafta ııcnde gectı 150 tl mıktarı bır sy

100 gr propolıs 50 gr corek otu 50 gr arı sutu 50 grm polem tozu alın buyuk hazır bal kavonozunda hepsını karıstırıp sabah aksam yıyın sonucu goruceksınız

120 tl tutuyor ıkı ay gıdıyor
yanlız tahta kasıkla yıyın metal deymemsı lazım propolıse
Eki Görüntüle 945136

daha sonra da hepsını karıstırıp gunes gormeyen yere koyun folyolayıp
ben lavoba altına koydum

Eki Görüntüle 945139

bunu her gun cıgneyerek sabah aksam yıyın sebze agırlıklı beslenın gunde bır ada cayı bıtkı cayı tuketın ama bır bardak
aksam mandalın yıyın

zor degıl bakın sabah portakl suyu tok karnına macun sonrası vıtamın aksama doru bıtkı cayı bır bardak aksam tok karınan macun ve meyva

asınınızı da olun ha bır de her sabah aksam sırkeyle sıgılın uzerıne ıkı uc dk bekletın pamukla

bahsettınız cım agcıyla ugrasmayın bence :)))) propolıs kanser dusmanıdır !!! ve ben kullandıgım uc senede bır kere bıle hasta olmadım kısın

koyter olup yakıldıktan sonra yaraların kuruyacak ıce dokulcek ondan sonra sırke

ası uc doz olucaksın 1. 2. ve 6 ayda tek dozu 240 tl tanıdık bı ezacın ılac repratancı tanıdıgın varsa muhakkak ındırımlı verır sor sorustur 200 alsan kardır !!!

elevıt al ( hamıleler ıcın o hamıelleıkte dırenc cok duusuyor ozelııkle onu al ) 9 tl fılan

koter sonrası akıntın cok olur ada cayı ıc gunde bır

corek otunu balla yeme cıgneyerek yut cunku ballı karısımda propolıs olmadıktan sonra pek ıse yaramaz o yuzden bal yeme

şekerlı ve yaglıdan uzak dur tadımlık bı sure degerlendır

portakalı bırakma
sorun olursa her kosede yorum yapan arkadasın alıntı yap var ona tıkla sorabılırsınız bunybybyby

öncelikle cevapların icin tesekkur ederim. ben çörek otunu öğüttüm balla karıstırıyodum artık karıstırmıyım şimdi öğütülmüş sekılde tek basınamı suyla falanmı alayım?

öncelikle cevapların icin tesekkur ederim. ben çörek otunu öğüttüm balla karıstırıyodum artık karıstırmıyım şimdi öğütülmüş sekılde tek basınamı suyla falanmı alayım?

evet cunku propolıs yok corek otunu ole tuketbıkırsın

propolıs olsaydı balla karıstır derdım ama bosuna seker almanın mantıgı yok

arkadaşlar bu aşılar hakkında pekte iyi şeyler söylemiyorlar netten biraz araştırınca ölümlere bile sebebiyet verdiğini okudum.. yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızlık yaşıyorum doktorum gardesili önerdi bilemıyorum yinede..

kusura bakmayın direk soruyorum ama internetten bakıyorum benzatemiyorum şüpheden çok bunaldım vajinamın iç dudak kısımında iğne gibi ince kısa küçük uzantı var yaklaşık 3 tane ve o kısım pütürlü acaba siğil o şekilde mi olur birde dudakların dış kısmında beyaz çok küçük dilimizdekiler gibi oluşumlar var doktora gideceğim ama o güne kadar sorularma cevap bulamıyorum beyazlıklar kaşıntı yapıyor cevap verirseniz sevinirim

Nasil birsey bu sigil ? Internetten bakiyorum cok buyuk sekilde ordakiler.benide buyuk korku sardi vajina sag ic dudagin ust ic kisminda kasinmayla beraber bi deri cikintisi farkettim. Yuvarlak gorunumlu degil kucuk ve hafif dik kucuk deri parcasi gibi ama elleyince cok hassas geliyor yardimci olun Dr gitmeye cekiniyorum evli degilim gidememde:KK43:

Durumuna bir cevap bulabildin mi yada doktora gittin mi?

Durumuna bir cevap bulabildin mi yada doktora gittin mi?

arkadasım aynı olay bendede oldu yalnız bende mantar vardı akabınde bu oldu yanı sol iç dudak ust kısımda bı cıkıntı doktor gecmezse gel dedı bıraz da cekınıyorum bekarım zaten cok sıkıla sıkıla gıttım sıgıl olabılırmı dedım dırek cınsell yolla olur dedı ama ben suphelenıyorum sadec cınsel yolla olması sacma olmalı

arkadasım aynı olay bendede oldu yalnız bende mantar vardı akabınde bu oldu yanı sol iç dudak ust kısımda bı cıkıntı doktor gecmezse gel dedı bıraz da cekınıyorum bekarım zaten cok sıkıla sıkıla gıttım sıgıl olabılırmı dedım dırek cınsell yolla olur dedı ama ben suphelenıyorum sadec cınsel yolla olması sacma olmalı

galıba gene doktora gıdecegım senın sorunla benım sorun aynı gıbı kafayı yemek uzereyım umarım basıt bıseydır

bende mantar için gidicektim zaten sonradan bende sol iç dudakta farkettim inşallah kötü bişi değildir. bence de başka bir yolu olmalı yoksa zaten öyle bir ihtimal yok.

X