Vajinimusu psikolojik tedavi ile yenenler!!

Mirabilis_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
58
16
Merhaba, ben 1 yıllık evliyim ve vajinismusum. .bu zamana kadar hep kendim yenerim atlatırım diye diye zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ve 1 yılı doldurduk.nasıl bi durumda olduğumu anlatmama gerek yok sanırım .Bu rahatsızlığı yaşayanlar çok iyi bilirler. Bu parmak egzersizleri falan bana çok itici geliyor vajinismus tedavisi yapan bir psikoloji kliniği ile görüştüm .Daha önce bu şekilde tedavi olan var mı acaba?Lütfen yardım edin .

Merhaba, ben 1 yıllık evliyim ve vajinismusum. .bu zamana kadar hep kendim yenerim atlatırım diye diye zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ve 1 yılı doldurduk.nasıl bi durumda olduğumu anlatmama gerek yok sanırım .Bu rahatsızlığı yaşayanlar çok iyi bilirler. Bu parmak egzersizleri falan bana çok itici geliyor vajinismus tedavisi yapan bir psikoloji kliniği ile görüştüm .Daha önce bu şekilde tedavi olan var mı acaba?Lütfen yardım edin .
Sana yardımcı olabilirim özelden yaz canim

Bende 1 yıllık evliyim ve bende vajinusmusum sen sorununu çözdün mü canım lütfen bana bir dönüş sağla

Burdan genel bi duyuru yapmak istiyorum neden ozelden görüşmek istiyosun neden vajinismus hakkında burdan bilgi vermek istiyosun diyenler icin vajinismus kişinin problemidir ben ortaya sunu yapin dememle herkes bi anda çözemez asama asama ödev ödev konuşarak bire bir çözebilir o sekilde yardımcı olabilirim takdir edersinizki burdan tek tek insanlarla hangisi hangisiydi diye aklım karışıyor isimler akılda kalmıyor

Burdan genel bi duyuru yapmak istiyorum neden ozelden görüşmek istiyosun neden vajinismus hakkında burdan bilgi vermek istiyosun diyenler icin vajinismus kişinin problemidir ben ortaya sunu yapin dememle herkes bi anda çözemez asama asama ödev ödev konuşarak bire bir çözebilir o sekilde yardımcı olabilirim takdir edersinizki burdan tek tek insanlarla hangisi hangisiydi diye aklım karışıyor isimler akılda kalmıyor

Bende bir duyuru yapayım. Sizin bu konuda uzmanlığınız mı var ? Biri bu konuda tedavi edici yöntem öneriyor dese başınız nasıl bir belaya girer hiç aklınıza getirdiniz mi ?

Hala aynı provlemi yasıyor musun bilmiyorun ama bu konuyma ilgili bir baslik actim istersen okuyabilirsin. Vajinismusu nasil yendigimle ilgili uzunca bir yazı.

Url adresini asagida paylasiyorum.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/vajinismusu-kendin-yen.1112732/

Merhaba hala bu sorunu yaşıyorsan özelden yaz lütfen. Yardımcı olmaya çalışayım

Ben yaklaşık 1 hafta önce vajinismusu yendim arkadaşlar. Ankara da Hera klinik diye bir yer var. Didem Kurban ve ekibi çalışıyor. 3 günde yendim ben. Parmak egzersizi falan çalışmadım öyle birşey yoktu. Gayet rahat oldu benim için. Tabi tam olarak herşeyin rayına girmesi biraz zaman istiyor ama asil birleşme sorunu 3-4 günde çözülüyor

Ben yaklaşık 1 hafta önce vajinismusu yendim arkadaşlar. Ankara da Hera klinik diye bir yer var. Didem Kurban ve ekibi çalışıyor. 3 günde yendim ben. Parmak egzersizi falan çalışmadım öyle birşey yoktu. Gayet rahat oldu benim için. Tabi tam olarak herşeyin rayına girmesi biraz zaman istiyor ama asil birleşme sorunu 3-4 günde çözülüyor

Ben 4 yildir ugrasiyorum 3-4 gundr nasil cozduler yaa hera klinigi bende duydum doktor ile konustum ama dunya para istiyolar bi de kalmak gerekiyo ne gibi tedavi yontemi uyguladilar

Ben 4 yildir ugrasiyorum 3-4 gundr nasil cozduler yaa hera klinigi bende duydum doktor ile konustum ama dunya para istiyolar bi de kalmak gerekiyo ne gibi tedavi yontemi uyguladilar
Canım bende tam 4 sene erteledim biraz korkudan biraz ücretinin fazla gelmesinden. En son canıma tak etti ne olacaksa olsun dedim gittim. Normalde bana 4 gün tedavi planı çıkarılmıştı belki daha uzun sürebilir ama 5-6 günde çözülür en geç dediler. Ben 3. Gün klinikten çıktıktan 1 saat sonra sorunu çözmüş haldeydim. 3 gün dedigime de bakma 3 günde toplam 5-6 saat çaba harcadım o kadar. Klinik ve otelde ki toplam çalışma surem bu arada😀 tedaviye gelince hastalığın aşamasına göre farklı hız ve yoldan gidiyorlar o yüzden tam budur dersem yanlış yönlendirmiş olurum seni. Bir takım kremler var ve aparatlar. Onlarla tedavin başlıyor. Benim canım çok tatlidir ama gerçekten acı hissetmedim 10 sn bı yanma o kadar sonra kremler etkisini gösteriyor sonrada alisiyorsun beynin kabullenmeye başlıyor. Ben ilk gittiğim gün çok gergindim korkuyordum orda başka bir hastayla karşılaştım 3. Seansiymis beni birazda o cesaretlendirmisti. Ben ondan önce tedavimi tamamladım geldim düşün benim gibi canı tatlı biri yaptiysa herkes yapar 😀 ben Hera yi 2 sene önce duymuştum ve pahalı diye gitmemiştim durum pek müsait degildi. Keşke gitseymisim hem geçen yillarima yazık oldu hemde zaman geçtikçe fiyatlar arttı. O yüzden sana tavsiyem parayı gözden cikart bı şekilde bul buluştur git. Kim var kim yok tüm vajinismus doktorlariyla görüştüm neredeyse ben. hepsi aşağı yukarı aynı fiyatı söylüyor. Sadece psikiyatrik destek verenler daha uygun ama konuşarak cozebilsek bu zamana kadar cozerdik diye düşünüyorum ben kendi adıma. Yine istersen bak araştır ama Hera gerçekten çok iyi. Sorunu cozene kadar yakani bırakmıyorlar zaten 😀 damdan düşenin halini anca damdan düşen anlar o yüzden bu kadar uzun yazdım ki sende kendini ikna et biran önce kurtar kendini bu pis hastaliktan

X