VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Kizlar ilk denemede ustteyken git gel oluyormu yoksa misyonere mi gecmek gerek ilk denemede girdiği halde gel git olmazsa eşim cok sinirlenecek tavsiyeleriniz neler birde yenenler pozisyon değistirmeye ne zaman basladiniz
Evet bende bunu cok merak ediyorum ustte nasil oluyor ben usteyken daha cok geriliyorum sanki daha cok aciyor ama hakimiyet acisinda. Daha kolaymis vajinismus icin

Evet bende bunu cok merak ediyorum ustte nasil oluyor ben usteyken daha cok geriliyorum sanki daha cok aciyor ama hakimiyet acisinda. Daha kolaymis vajinismus icin
Hakimiyet kadında olduğu için daha güvenli geliyor.yani biliyorsun acıdığında duracaksın .kendini koruma iç güdüsü gibi bi şey.
”ben üstteyim ,yönetim bende, ben istediğim yerde durabilirim”

Kizlar ilk denemede ustteyken git gel oluyormu yoksa misyonere mi gecmek gerek ilk denemede girdiği halde gel git olmazsa eşim cok sinirlenecek tavsiyeleriniz neler birde yenenler pozisyon değistirmeye ne zaman basladiniz
Ilk deneme de üstte yap canm eşini düşünme olduğuna dua etsin ...hepimiz emekleyerek düşerek yürümeyi öğrendik ilk sefer de hemen git gel yapılmıyo zaten üstümden yük kalktı sevinciyle o aklıma gelmiyor herşey yavaş yavaş. Inş yenersin

Macundeneyimi

C Ceyhangul01

Kesinlikle dilatör seti kullanın bende çok faydasını gördüm. Şuan en son aparattayim onuda bi gecebilsem benden mutlusu olmayacak tabi ozamanda eşli deneyeceğim.
Bugün denedim şuan en küçük boyu ile çok rahat şekilde yapabildim asla acı ağrı kasılma hissetmedim. Sadece kayganlaştırıcı ve anestezik sprey kullandım. Akşam spreysiz denicem bide bakalım umarım onda da bu kadar rahat olurum

İnşallah sende en büyük boyu alıp bana da örnek olursun hadi bakalım ben inanılmaz motive oldum

Çok sevindim senin adına spreysizde dene bak hiçbirşey hissetmeyeceksin Benimde regl bugün yarin biter başlayacağım inşallah başarır kurtuluruz

Çok sevindim senin adına spreysizde dene bak hiçbirşey hissetmeyeceksin Benimde regl bugün yarin biter başlayacağım inşallah başarır kurtuluruz
Hadi bakalım inşallah bende bu önümüzdeki 4 gün kendime süre verdim her gün bir boyunu denemeye çalışıcam yazarım buraya da

Arkadaşlar merhaba ilişki başinda ve devamında vajinanın alt kısmı yani anüse yakın kısmımda yanma cok fazla oluyor aynı sorunu yaşayan var mi?

G Gulbaharrrrrr

Merhaba,
Ben bu akşam ilk defa apratla çalışayım dedim. Sizin yazdığınız şekilde ilerledim ama ne yaptıysam içeri girmiyor.Çok afedersiniz aynayla vajinama bakıyorum. Ikınıyorum ama ne yaptıysam delik göremiyorum. Sanki kapı duvar. İyice umudum gitti artık ne yapacağımı bilmiyorum

Sakın öyle düşünme bende 1.aparatta çok zorlanmıştım 1 aydan uzun sürdü benim 1.yi almam. Hiç bıkmadan dene. Sert bir zemine uzan. Aparatı bolca yağla. Bi de aparatı en arka ucundan tutarak ittir. Aparatın başka yerinden tutma. O duvar dediğin şeye biraz zorlayınca içeri doğru giriyor. Eğer zorlanıyorsan sprey sıkabilirsin.

Yendimmm hemde 5 günde

Masallah bizede anlatım umut olsun
5 aylık evliyim fakat hala bakireydim. Doktora gittiğimde vajinusmus olduğumu psikiyatriste gitmem gerektiğini söyledi. Sizler gibi bende çok araştırma yaptım. 6 bin fiyat istediler.o kadar veremezdim. İnternette çok yazı okudum fakat bu konu başlığı benim kurtarıcım oldu. Allah Razi olsun yazan anlatan arkadastan. Dilatör seti, bebek yağı birde anestol krem aldım. Cesaretimi topladım, kendime yapabilirsin diyerek morel vermeye çalıştım. Önce sıcak Bi duş aldım, sakinleştiren müzikler açtım. Aynanın karşısında 1. Gün en küçük olanı almaya çalıştım. Anlatıldığı gibi aşama aşama yaptım. Kesinlikle olumlu düşünce ve nefes bütün kapalı kapıları açtı Daha öncesinde sanki orda Bi duvar varmış gibi hissediyordum ne yaparsam yapayım orayı asla aşamıcağımı düşünüyordum. Fakat oyle değilmiş. Dilatörü vajina girişine yerleştirdikten sonra diyaframdan derin bir nefes alıyorsunuz, nefes alırkende hafif ıkınıyır gibi yapınca orası açılıyor ve hooop içerde olmazsa hemen sakın birakmayan olana kadar çalışın...birinciyi yapınca mantığını anladım. Bütün eski düşüncelerim yok oldu nerdeyse. Hiç ara vermeden her gün çalıştım ve yaptıkça her geçen gün bir büyük boya geçtim. En son 4.yüde yaptım. Sakın korkmayın. Kendinize inanın. İnanın doktora Bu kadar para harcıycağınız Bi hastalık değil. Kendiniz de başarabilirsiniz. Daha sonra eşli ye geçtik. 10 dk uğraştım nerdeyse ama en sonunda oldu. O duvar zannettiğimiz yeri geçtikten sonra gerisi boşluk zaten hiç bişey hissetmiyorsunuz. 1 damla kadar da kanamam oldu. Ağrı, acı hiç bir şey hissetmedim Vajinanızı tanıdıkça, nasıl yapıldığı anladıkça beynimizin bize oynadığı bu oyundan kurtuluyorsunuz. Sizde başarabilirsiniz yeterli istekli olun inanın kendinize

Son düzenleme:
Merhabalar 15 gün önce çok sevdiğim adamla evlendim.15 gun olmasına rağmen hala cinsel birliktelik yaşayamadık sanki kapalı bir duvar var denediği zaman aslında canım çok yanmasa bile aşırı korkup bağırıyorum böyle olunca da eşim pek zorlamadı zamanla olur dedi. İki parmağımı sokabildim eşimin de tek parmağı girdi sonrasında regl oldum. Simdi esim görevi gereği il dışında ve bir ay olmayacak bu süreçte bu illet hastalığı yenip esim gelince ona kavuşmak istiyorum.dilator setini aldim bugün en küçük aparati denedim ilk cok korktum titredim girmeyecek diye düşündüm soluklanip dinlenip nefes alinca cok rahat alabildim git gel bile yaptım hiç acı hissetmedim. Bundan sonraki süreçte ne yapacağımı ne sıklıkla çalışacağımı bilmiyorum lutfen bana destek olur musunuz

Merhba , dilatör seti nereden almıştınız , kargo gizlimiydi birde , almak istiyorum ancak bazılarının fiyatları çok uçuk bazılarının çok uygun anlayamadım hangisini alsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…