VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

ben 3. boyda kaldim tedavim yarim kaldi 4. boy icin gitmeye cok korkuyorum korkularim gecmiyor malesef...
Merhaba . Ben bugün 2.ve 3. Boyu denedim. Benim ilk gecemde kanamam olmuştu ama bugün 2. Boyu tam ittikten sonra 3. Boyu ta tamamen soktum ve bildiğiniz kanamam oldu, eşime de gösterdim. Aslında biz ilk günlerde az da olsa birleşme yaptık sanıyorduk ama hiç yol alamamışız. Bugün burada bıraktım yarın öbür gün son boya da geçip eşli yapacağız inşallah. Gece gündüz dua ediyorum bitsin bu süreç artık

ben 4. boyu da yaptim ama hic kanama yasamadim

Bende yendim ama acı ve yanma hissi hala gitmiyor acaba hala kasıyor muyum kendimi? Acı cekiyorum

M Mia97

Merhaba 2,5 yıllık evliyim başından beri sorunumun bu olduğunu bilmeme rağmen erteledim ve daha da kötüleşti bendeki durum. İlişki esnasında korkmuyorum olsun diye çaba bile sarfediyorum ama istemsizce inanılmaz kasıyorum kendimi hatta sanıyorum kasmaktan kasıklarım ağrıyor. Buradaki bir çok şeyi denedim bir tek dilatör kaldı onu da siparişini vericem ve son çare denicem. Aklımın ucundan geçmeyen şey başıma geldim 2,5 yılım kendimi kandırmakla geçti oluyodur sen hissetmiyorsundur dedim kendime. Parmak eğzersizi yapamıyorum bi kaç kez denedim olmadı. Rabbim bu sıkıntısı olan herkese cesaret versin inşallah bende yendim yazmayı çok istiyorum

Parmak egzersizi çok rahatsız edici bir şey. Ben vajinismusu yenmeme rağmen hala parmak egzersizi yapamıyorum. Dilatör öyle değil. Kliniklerde dilatörle tedavi uyguluyor. Rabır dilatör yazıp bir an önce sipariş etmeye bak canım

Canım eski bir vajinismuslu olarak diyebilirim ki her şeyi denedim dilatör hariç demişsin ya hiçbi şey denememişsin demek oluyor bu. Dilatörle çalışma yapmadan yenmek çok çok çok zor bunu anca yüz kadından biri yapabilir ve inan kalıcı da olmayabilir başarıları. Oysa ki dilatörle çalışsan bir daha böyle bir derdin olmayacak. Burdaki arkadaşımız başlığı çok güzel yazmış o siparişi ver bebe yağıdır ultrason jelidir ne varsa al ve uygula. Anestola bulaşma derim çünkü penis denemesinde penisin uyuşup ereksiyon kaybetmesine neden olabilirsin ve bu yüzden eşin giremez yine ilişki olmaz. İhtiyacın olan şey dilatör seti, kayganlaştırıcı bi şeyler ve motivasyon. İnan bana yapacaksın

Keske dilatoru cok onceden alsaydiniz . Ben hic parmak egzersizi yapmadim sadece dilatörle oldu bu iş baska care de yok bence zaten. Simdiden kolayliklar diliyorum ertelemeyi birakin ve dilatorü elinizden düsürmeyin olsun bu is

Keske dilatoru cok onceden alsaydiniz . Ben hic parmak egzersizi yapmadim sadece dilatörle oldu bu iş baska care de yok bence zaten. Simdiden kolayliklar diliyorum ertelemeyi birakin ve dilatorü elinizden düsürmeyin olsun bu is
Bende şimdi keşke diyorum ama olsun artık geç olsun güç olmasın. Dilatörüm geldi bugün siz hangi marka almıştınız ben rabır marka aldım baya sert bi ürün

Bende şimdi keşke diyorum ama olsun artık geç olsun güç olmasın. Dilatörüm geldi bugün siz hangi marka almıştınız ben rabır marka aldım baya sert bi ürün
Benimki de ayni. Kremrengiydi. sert zaten. Calismalara baslayin 1 ay sonra yendim diye konu açın da kutlayalim insallah .

Benimki de ayni. Kremrengiydi. sert zaten. Calismalara baslayin 1 ay sonra yendim diye konu açın da kutlayalim insallah .
Ayyy inşallah ya o kadar çok istiyorum ki artık gerçekten bıktım benim doktor korkum da var bunu burası sayesinde yenersem çok mutlu olucam

Kesinlikle dilatör seti kullanın bende çok faydasını gördüm. Şuan en son aparattayim onuda bi gecebilsem benden mutlusu olmayacak tabi ozamanda eşli deneyeceğim.

Şükürler olsun ki Ben Başardım ve sizlere de ışık olmak istedim
Paylasiminiz cok guzeldi,bende uygulamak istiuorum aparat siparisimi verdim lakin beim soyle bir sorunum var ben kismi iliskiye girebiliyorum sadece penis basini alabiliyorum hatta bu sekilde hamile bile kaldim,ama tam bir sekilde olmuyor bir turlu basinadan sonraki kisimda aci hissediyorum ve olmuyor haliyle varmidir benim sorunumun bir cozumu

Kizlar 4. Aparat penisten biraz daha ince gibi geliyo bana 4.aparati biraz penis kalinligi kadar kalinlastirip deneyen var mi

Kizlar ilk denemede ustteyken git gel oluyormu yoksa misyonere mi gecmek gerek ilk denemede girdiği halde gel git olmazsa eşim cok sinirlenecek tavsiyeleriniz neler birde yenenler pozisyon değistirmeye ne zaman basladiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…