VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Acaaba aynu seylermi yapildi sadece aparat kullanidi dimi canim sizdede
Evet ama zaten burdaki tedavi olan herkezde ayni bu iş aparatla ben birakin aparat sokmayi oraya bakamiyordum aynaya elimi dehdiremiyordum ama ayten hanim ciktim masaya sirayla 3. Aparati bile ilk gün yapti ben melike hemsirenin elini kirdim sanirim sıkmaktan ama baktimki aci yok esliyede bi cesaret edemedim

Valla kızlar ben iki güne bir deniyorum eşliyi bazı doktorlar reklam amaçlı canımama bu bir süreç dediğin gibi bende dokunamıyodum bile şidi eşliye kadar geçtim

Lotus sen neden geçmiyosun eşliye canım dilatör çalışıyomusun Bu arada bu sprey wemcaine kullandınmı canım

Lotus sen neden geçmiyosun eşliye canım dilatör çalışıyomusun❤ Bu arada bu sprey wemcaine kullandınmı canım
1 hafta once falan dilator calismaya basladim. Regl agrim basladi regl olucam diye bıraktım. 3.ye gelmistim 2 günlük 20 dk calismayla. 3.yü alamayınca birakmistim. 4. yü yaparsam eşlide zorlanmicam biliyorum. Bi de o zamanlar esimin calisma sistemi farklıydı. Simdi her gun çalışıyor. Yemek icmek tatli falan derken uyku saati geliyor onun.

Ayy bende ona gidecektim sonradan vazgeçmiştim
Iyi ki de gitmemissin. Hastalari musteri gibi görüyor. Onceki hesaptaki yorumlari gormeliydin. Hasta vajinismus icin gitmiş. Kadinin üzüne bakmamis muayene koltuguna yatmis kadin. Bakmis muayene etmis gitmis sekreter gelmis. Şu kadar tl onayliyorsaniz gelip baslayacak demis. Herkes beş karis suratli telefonu elinden düşmüyormuş. Muayene ederken bile telefona bakıyormuş. Kadin ağlayarak ciktim diyor. Özgüvenim zaten yoktu bu muameleden sonra tamamen bitti diyor. O kadar üzülmüştüm ki bu kadinin deneyimine. Sonra uzaklardan bana yasattiklarini da esim ve ben biliyorum. Onun paylasimlari yuzunden bu hale geldim. Muayenehanede mektuo yazdıriyor ebru hocam sayesinde iyilestim allah ondan razi olsun falan yazıyorlar. Eve gectuklerinde iliski olup olmadigi meçhul. Süslü harflerle TEDAVİSİNİ 3 GÜNDE TAMAMLADI. Hakkimi helal etmiyorum o kadına.

Ne zaman gittin canım neler yaptırdı sonrasında aradınmı çözülmedi sorunum die

Ya iyi ki gitmemişimmm ona

Ne zaman gittin canım neler yaptırdı sonrasında aradınmı çözülmedi sorunum die
Ben gitmedim. Instagramdan takip ediyordum. 3 gunde tamamladi falan diye paylasimlari oluyordu. Ben esimle dilator calisirken 4. Ye kadar rahatca geldim. Sonra tam iliski yasadik. Bir sonraki gün denemede olmadi. Ben de dedum o doktor 3 gunde çözüyor ya da Herkes 3 saatte hallediyor. Benim neden olmuyor dedum. Benimki kesin imkansız dedim. Onun paylasimlari yuzunden boyle bir inancim oldu. Megerse bu bir süreçmiş. 1 ay calisma ile de halledilebilirmis. 2 hafta da sürebilirmiş. Onun 3 saatte tedavisini tamamladi cumleleri beni imkansizliga inandirmisti. Ve vazgeçmiştim. Bu sebeple halkımı helal etmiyorum ona.

Evet psikolojiyi ona göre hazırlıyosun söyleseler bu bir süreç die umutla çalışılır zaten hep para tuzağı bazı doktorlar inşallah demek orda sadece dilatör yapıo sonrası çözüldü dior reklam için

Benim doktorum ilk seansta bana mutlaka eşimle terapiye gelmem gerektiğini, bunun sadece kadının değil bir çift sorunu olduğunu ve zaman alacağını söylemişti. Bahsettiğiniz doktor da tıp bitirmiş benim doktorum da. İnsanların çaresizliğiyle oynamak çok büyük kul hakkı.

Evet instagramina girip bakarsan görürsün. Sabitlenmis hikayelerde renkli kagitlara yazılmış mektuplar var. Hepsi renkli kagitlarda yazili hemen hemen. Bu demek oluyor ki muayenehanede yazilmis. Bir kez mesaj attim dedim ki "hastalariniz iyileştiğini nereden biliyor nasil anliyorlar? Belki esli denemede olmayacak" dedim. Hastanın ben iyilestim demesi iyilesmis oldugunu gösterir gibi sacma bir sey dedi. Onun bu reklamlı tavirlari olmasaydi. Ben tam iliskiyi yasadiktan sonra calismaya devam ederdim kendimi kapatmazdim. Aylar kaybettim onun yuzunden. Tekrar başa döndüm. Hep sandim ki sorun bende. Herkes 3 saatte iyilesip gidiyor. Hakkimi kesinlikle helal etmiyorum.

jnci ben enka krem kullandım pek faydasını gormedimde anestol krem iyi midir etkili olur mu acaba ? Siz yeneli ne kadar süre oldu bana hangi pozisyon daha rahat oluyo ozelden yazar msnz lutfen yardım edin okadar yol katettim gerilemek istemiyorum

Tamam Allah razı olsun dilatorleri ben asla kendi basima beceremezdim sayesinde oldu ama çok ilgili değil okadar para verdim hayal kırıklığı yasiyorum resmen 2 haftadır ama pes etmiyorum asla elimden geldikce gün gün çalışıyorum bende hakkımı helal etmiyorum gercekten tek dilegim kurtulmak bu illetten ve dilerimki herkes sifa bulsun insaallah

Her gün calis vazgeçme. 1 gunde hallolacak kisa surede gececek inancini unut oncelikle. Bunun bir süreç oldugunu kabul et. Ve kendine zalimce davranma. Daha sefkatli ol. Bir tek sen degilsin. Vajina kaslari zamanla öğreniyor. Vazgecmeden çalış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…