VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Canım sayfaları oku hepsini yazdım

Kesinlikle öyle bunada şükür diyorum 1 hafta öncesine kadar serçe parmağımı dahi degemezken simdi baya yol katettim yola devam insallah .siz yendiniz mi

Abartıldığı gibi degil dimi? Herkes mucize bir doktor gibi düşünüyor. 3 saatte çözüyor falan diye. Kendine sakin küsme kızma. Bu bir süreç ve o reklam icin boyle yollara basvuruyor. Çoluğu çocuğu var korkmuyor da.

Kesinlikle öyle bilsem gitmezdim çok pişmanım Allaha havale ediyorum onu

Kızlar kendinizi hazır hissettiğinizde 4.dilatörü çok zorlamaya gerek yok bence evet penis daha büyük belki ama neticede vajinamız için yaratılmış bi organ

Kızlar kendinizi hazır hissettiğinizde 4.dilatörü çok zorlamaya gerek yok bence evet penis daha büyük belki ama neticede vajinamız için yaratılmış bi organ
Bende öyle düşünüyorum aslında 3 e odaklanıp onu baya rahatlatınca 4.dilator yerine esimle calisiyim diyorum

Senin suan bittimi canim seansin

Peki siz Ayten hanım la konuştunuz tekrar ve size yardımcı olmadı sanırım bende çok sevdim memnum kaldım o öyle kararlı olmasa ben asla bırak aparat sokmayı 1afim bile gidemezfim
Sizin tedavi fiyatı neydi?

Canım sen ne kadar odrmistin
5.500₺ Ödedik bizde canım aynı şeyi bende söylüyorum helal olsun bakıldığında yaptıkları tek şey aparat egzersizi olabilir ama derecesi yüksek olup serçe parmağının bir boğumunu bile alamayan ben için çok büyük bşy yaptılar nelere vermiyoruz ki giden para olsun sonuç olarak mutlu olan biz olduk sağlıklıyız..

Kesinlikle canım giden para olsun mutluluk para ile ölçülmez hele bizim durumumuz da olanlar

Tebrik ederim inşallah bi gün bende yardım edebilirim sen gibi virüsten dolayı maalesef doktora gidemedim onun öncesinde bi piskologla parmak egzersizleri yaptım. Eşimin ve kendi parmağımı ikinci boğumlarına kadar aldım akşamına p.... başı girdi oh dedik ama ertesi günü yine aynı sorun kasılma vs. Sonra araya zaman girdi bi kaç şeyden ötürü. Maalesef yapamadık bişeyler. Sonra adet dönemimde düzensizlik olunca doktora gittik vajinusmus olduğumu da söyledim . Adet dönemim stresten kaynaklı düzensiz di şimdi düzene girdi.(amcam trafik kazası geçirince çok etkilendim) kadın doğum doktoru vajinama baktı ve vajinamın çok dar ve kalın olduğunu zorlama sırasında çok fazla kanama ve acıma olacağını söyledi şeklini çizerek anlattı. Ameliyat olmamı söyledi (vajina açma ) hatta bu durumbile vajinusmusa sebep olabiliyomuş.tabi ben o an korktum özel bi hastahane olduğu için başka bi doktorada gitmek istedim tam o sırada nalet gire corona denk geldi . Elimizden geldiğince denemeye çalışıyoruz kayganlaştırıcı çok kullanmadık. Eşim görevden gelsin yine kayganlaştırıcıya gececeğiz. Ama ya doktorun dediği doğruysa ve her ilişkim acılı olursa ? Diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi bu arda burada verdiğin bilgiler çok önemli gerçekten teşekkür ederim bende .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…