VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

MrsSirius MrsSirius ama kendini keşfet eşine de hoşlandığın noktaları söyle eşin üstteyseee sennnin hafif üzerine yatsın klitorisini uyarsın bedeniyle...sende sadece zevke odaklannn eşine odaklan onun zevkiyle zevklen falan

Bi yerde şöyle bir şey okumuştum siz bir aynasınız eşinizin nerenize dokunmasını istiyorsanız siz oraya dokunun ..

Ben sadece altta olduğum pozisyonda denedim valla başka bi pozisyonda hiç denemedim ya cesaretim yok

Bence üstte de dene canım bir kere. Ben o pozisyona kesinlikle cesaret edemem yapamam diyordum. Ama asıl onda yapabildim. Son denemede üstte girişi yapıp vajinayı genişlettik ten sonra alta geçtim. Bacaklarımı kendime çektim. Arada yoruldugum zaman da beline doladım. Altıma da yastık koydum. Acım olmadı bu kez. Ama fazla çıkarıp girince kasılma yaşıyordum. Eşime de öyle yapma dedim. Ama zevk alamadığını söyledi. Sonra üste geçeyim diyerek cikmasini söyledim. Kanama oldu bu kez. Nerden baksan 2 ay oldu biz beraber olmaya başlayalı ama kanama olmamıştı.

M Meyaski kuzum ben öyle bi sıkıntı yaşamadım alttada üsttede problem olmadı acaba enfeksiyon vs olup yanıyor acıyor olabilir mi ?

jnci jnci merhaba inci.
Son denememizde herhangi bir sorun yasamadim.
Üstte olduğum pozisyonda vajina genisledikten sonra alta geçtim. Bacaklarımı kendime çektim bu kez. Altımda da yastık vardı.
Ama penis vajinadan çıkıp çıkıp girince kasılma yaşıyordum. Esime yapmamasını söyledim. O da ondan zevk alıyormuş.
Ben bu zevk almayla ilgili de bir şey sormak istiyorum. Penisin bu şekilde vajinadan fazla çıkması ve girmesiyle mi zevk alınıyor? Artık bu aşamaya gelmek istiyorum. Bu konuda bilgi eksikligim var sanırım 😢

Kasiklarima dogru agri oluyor git gel esnasinda esim kendini cok kasiyorsun dedi. Ben ustte hic denemedim henuz hep ayni pozisyon☹ Hic zevkte almadim henuz agri hissediyorum 3 kez esli oldu

Eşin kastigini söylüyorsa öyledir canım. Hissediyorlar çünkü onu. Ben yeneli 2 ay oldu nerdeyse. Ara ara kasilmalarim oluyor. Bir de bazen acı hissediyorum bazen hissetmiyorum falan. Değişiyor. Ama yapabiliyorum ya artık ona seviniyorum. Daha üç kez esli denemissin. Zamanla daha iyiye gidecek.
Bir de ben artık ıslanma meselesini de takmamaya başladım. 17-18 yıllık evli bir kuzenim vardı ona anlattım derdimi.
O da insanın her zaman ön sevişmeye enerjisi olmuyor. Zaten baştaki giriş genelde biraz zor oluyor, baskı oluyor gibi şeyler söyledi. İçim rahatladı. Ben baskı hissi olmadan penisin kolayca girmesi gerektiğini saniyordum. Ama öyle değilmis. Ve son birkaç ilişkide daha kolay islandigimi fark ettim. Önceden hep bir korku hissederdim. Az biraz islanmada zar zor yapacağım diye. Ama kayganlastirici iş görüyor zaten. Birkac git gelden sonra genişliyor orası.

Seninki de zamanla daha iyiye gidecektir eminim. Bahsettiğin ağrıyı ben de hissediyordum. İçerde bir yere vuruyordu sanki. Ama şimdi yaşamaz oldum. Sen de kurtulacaksin bundan inşallah. Ama üstteki pozisyonda da dene istersen. Kontrol sende olunca bir tık daha kolay oluyor 👍🏼

M Meyaski canım evet ama tamamen mi çıkarıp tekrar yapıyor onu anlayamadım mesela 31 çekerkende elleriyle ileri geri yapıyorlar ondan zevk alıyorlar yani aksi olsaydı içinde durmalarıyla boşalırlardı yani hareket lazım bizimki tamamen çıkmıyor içinde git gel yapıyor zaten öyle olsa bende sıkıntılanırdım muhtemelen .. ve içinde gitgel yapınca bende zevk alıyorum

Benimde 3.eşli denemem oldu ama öncesinde egzersiz yapmazsam girmiyor kaç denemeden sonra düzene girer acabaaaa

Kizlaaar o kadar kötüyüm ki😭😭😭biz daha yeni yendik vajinumusu....6aydir evliyiz...4ay kendimiz istemedik sonrada vajinumus vardi daha yeni yendim 2hafta oldu....insanlar o kadar uzerime geliyorki😭bana doktoea gitmemi bebek olmasin tedavi olmami dediler😭😭benim vajimus oldugumu bilmiyorlar zaten bilselerde anlamazlar😭😭😭o kadar kotuyumki su andaa artik bebek istiyoruz 6aydir bi sey olmuyor doktora git tedavi ol falan cook agrima geliyor🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️belki dogru diyorlar amaa biz zaten normal iliskude olmadikki nasil olsun ben yendigimdede regle az kalmıştı 😭insanlarin dediklerjni takmamaya calisiyorum ama aklimdan cikmiyor😭😭😭cokkk kotu oluyorum her manada😭😭

Bence üstte de dene canım bir kere. Ben o pozisyona kesinlikle cesaret edemem yapamam diyordum. Ama asıl onda yapabildim. Son denemede üstte girişi yapıp vajinayı genişlettik ten sonra alta geçtim. Bacaklarımı kendime çektim. Arada yoruldugum zaman da beline doladım. Altıma da yastık koydum. Acım olmadı bu kez. Ama fazla çıkarıp girince kasılma yaşıyordum. Eşime de öyle yapma dedim. Ama zevk alamadığını söyledi. Sonra üste geçeyim diyerek cikmasini söyledim. Kanama oldu bu kez. Nerden baksan 2 ay oldu biz beraber olmaya başlayalı ama kanama olmamıştı.
Üstte olmuyo ya penisi yerlestiremiyorum resmen nasıl yapmam gerek özelden yazar msn canım

Guli007 Guli007 canım boşver sen şöyle söyle biz 6 daha aylık evliyiz ve bu ay çocuk için karar verdik yani daha bu ilk ayımız ne tedavisi saçmalamayln deeee.. doktorlar da 1 yıl (12 ay )korunmasız ilişki olmadan gelmeyin diyorlar tedaviye başlamıyorlar zaten

M Meyaski canım evet ama tamamen mi çıkarıp tekrar yapıyor onu anlayamadım mesela 31 çekerkende elleriyle ileri geri yapıyorlar ondan zevk alıyorlar yani aksi olsaydı içinde durmalarıyla boşalırlardı yani hareket lazım bizimki tamamen çıkmıyor içinde git gel yapıyor zaten öyle olsa bende sıkıntılanırdım muhtemelen .. ve içinde gitgel yapınca bende zevk alıyorum

jnci jnci ya ben tamamen çıktığını hissediyorum. Git gel yapmada sıkıntı yok da dışarıya fazla çıkarıp giriyor sanki. İnşallah bana öyle geliyordur. Bir de altıma yastık koyuyorum rahat olsun diye. Bir süre sonra gömülüyorum yastığa. Döşekte de olmuyor. Ayarlayamiyor eşim.
Zevk almak için ne gibi şeyler yapmak gerekiyor ben de onu merak ediyorum. Kadınlar geç boşalıyor sanırım. Ya da bir tık daha zor oluyor kadınların zevk alması. Ben bir şeyler olacak diyorum ama o esnada eşim çıkıyor ya da benim kalkmami söylüyor. Olmuyor bir şekilde

Pozisyon mu tam ayarlayamıylrdunyz acaba yatağınızda deniyorsunuz değil mi?

Guli007 Guli007 canım boşver sen şöyle söyle biz 6 daha aylık evliyiz ve bu ay çocuk için karar verdik yani daha bu ilk ayımız ne tedavisi saçmalamayln deeee.. doktorlar da 1 yıl (12 ay )korunmasız ilişki olmadan gelmeyin diyorlar tedaviye başlamıyorlar zaten
Doğru diyosun canim akşam eşimle konuştum oda sakinleşdirdi beni saçmalama boş şeyler için ağlama delimisin falan....dedi kim ne derse beni söyle ki istemiyor benim ailemde olsa... şimdi her kesin cevabini verib susturmayi düşünüyorum belkide olucak Allahın izniyle....Allahim sabir versin bana umudumu kaybedib kendimi uzmeyim hep🙏🏻🙏🏻🙏🏻Allah isteyen her kese hayirli sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X