VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Selam kızlar ben vajinismusu yeneli 2 ay oldu fakat zevk alamıyorum ben ilişki sırasında.. Pozisyondan mı kaynaklı acaba siz hangi pozisyonu önerirsiniz bunun için?

Selam kızlar ben vajinismusu yeneli 2 ay oldu fakat zevk alamıyorum ben ilişki sırasında.. Pozisyondan mı kaynaklı acaba siz hangi pozisyonu önerirsiniz bunun için?
Pozisyon kaynaklı değildir canım tamamen zevke odaklan 😍

yok tatlım ben hiç bir şekide egzrsiz yapamıyorum ama inat ettim penis le başaracağım bu işi....tabi ki sadece ben değil hepimiz başaracağız....
Canım inan aparatla çok daha kolay aşacaksın bu problemi.. fahiş fiyat ile beraber %100 yenme garantisi veren doktorlar klinikler böyle tedavi ediyor..Amaç vajinaya bşy girebildiğine beynini inandırmak her şey bilinç altıyla ilgili olduğu için .. bilinç altını inandıracağız yani aparatla çalışarak .

Kızlar beni etiketlemissiniz sağolun ama ne yazikki aparatları yapipi eslerde olmuyor artık iyice cokusteyim anliyamiyirum tüm hevesim kırıldı anlayamıyorum niye niye
Aparatlarin en büyüğünü içinde beklet. 15 20 dakika beklet. Sonra çikart. Tekrar sok ama kastan geçtiğini anladigin anda dur. Kasa sağdan soldan baskı yap esnet iyice. Oyle kasın da genisliyor. Dilator icindeyken parmaginla sağa sola çek. Bunlardan fayda göreceksin.

merhaba ,ilk defa duydum nasıl kullanacağız hindistan cevizi yağını canım...acıyımı azaltıyor kaymasınımı sağlıyor...bir de zararı olurmu acaba ?
Zararı olmaz diyebiliyorum yediğimiz bşy sonuçta ..Vajina pH zarar vermiyor diye öneren doktorlar var ..
Hoş Bebek yağı içinde zararsız diyen doktorlar var Zararlı diyende var .. ama Hindistan cevizi yağı yenilebilir bşy olduğu için zarar vermez sanıyorum..yani öyle umuyorum

Haticecimmm Haticecimmm Eşli deneme nasıl oldu canım oldu mu?
Ben eşli denemeyi başaramadım ama ön sevişmeyi uzun tutmanın önemini anladım. Kadınların aldığı o hazzı bende hissettim. Canımın acısının o kadar da fazla olmadığını farkettim. Neden yapamadın derseniz mayasır olmuşum. Ama gerçekten çok özgüvenliğim şuan. Birde bu işi başarmak yada yapamamak erkeklerle alakalı bir konuymuş. Erkekler kadınları bu işe hazırlamalıymış. Bide hemen seviştik diye olmak zorunda da değil. Biz olacak diye kendimizi veremiyoruz

Rubella86 Rubella86 Canım Eşli deneme nasıl oldu oldu mu?
Merhaba İncicim yaklasık 3 aydir calisiyorum aparatlari :KK43: aparat sonrasi esli denedigim zamanlar da oldu en son basinc hissedip geri cekmistim kendimi hatta .Esim aparati sen zaten yapabiliyorsun onemli olan bana alisman diyor ve artik aparatsiz deneyelim dedi , denedik olmadi :KK43: Yenen herkes aparat ardına yeniyor diyorum ama 3 ay uzun bir surec olmadigi icib onun da aparata inanci kalmadi :KK43: Akisina birakalim , planlama ,kafanda kurma vucudumuz isteyince deneyelim diyor :KK43:

Merhaba İncicim yaklasık 3 aydir calisiyorum aparatlari :KK43: aparat sonrasi esli denedigim zamanlar da oldu en son basinc hissedip geri cekmistim kendimi hatta .Esim aparati sen zaten yapabiliyorsun onemli olan bana alisman diyor ve artik aparatsiz deneyelim dedi , denedik olmadi :KK43: Yenen herkes aparat ardına yeniyor diyorum ama 3 ay uzun bir surec olmadigi icib onun da aparata inanci kalmadi :KK43: Akisina birakalim , planlama ,kafanda kurma vucudumuz isteyince deneyelim diyor :KK43:
3.aparatı 10 dakika çalış 4.aparatı 5 dakika kadar ilişkiden önce içinde beklet canım atlama bu adımı öyle çok rahat olur.

Ben de yeneli 3 ay oldu zevk kismi sifir😃valla zevki gectim,artik cocuk yapma calismalarindayiz👀

X