VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Canım inan aparatla çok daha kolay aşacaksın bu problemi.. fahiş fiyat ile beraber %100 yenme garantisi veren doktorlar klinikler böyle tedavi ediyor..Amaç vajinaya bşy girebildiğine beynini inandırmak her şey bilinç altıyla ilgili olduğu için .. bilinç altını inandıracağız yani aparatla çalışarak .
canım ben dee accı korkusu var....o nedenl girişi oluyor devamı gelmiyor....

Zararı olmaz diyebiliyorum yediğimiz bşy sonuçta ..Vajina pH zarar vermiyor diye öneren doktorlar var ..
Hoş Bebek yağı içinde zararsız diyen doktorlar var Zararlı diyende var .. ama Hindistan cevizi yağı yenilebilir bşy olduğu için zarar vermez sanıyorum..yani öyle umuyorum
teşekkür ederim canım...

Şükürler olsun vajinismusu an itibariyle yendim😬 o kadar mutluyumki anlatamam sanki dünyalar benim oldu allah herkesin yardımcısı olsun çekmeyen bilemez bu sıkıntıyı kim dardaysa rabbim yardımına koşsun
Hadiiiiiii aayyy gözün aydınnnn canım. 😍😍😍

Bende kendimi bunun içinmi parçalamışım dedim herkes aynı şeyi söylüyoduda bana şaka gibi geliyodu o an sinirlerim bozuluyodu şimdi hedefte bebiş var inşallah rabbim tez zamanda o mucizeyide yaşatır hepimize😍

canım ben dee accı korkusu var....o nedenl girişi oluyor devamı gelmiyor....
Aparat almana gerek bile yok benim ümidim kesilmişti artık son bişey deniycem dedim mumun etrafına pamukla sardım sonra streç filmle kapladım üstünede eldiven geçirdim onu bebek yağı sürerek denedim ve ondan sonra yapabildim sonunda

Canım inan aparatla çok daha kolay aşacaksın bu problemi.. fahiş fiyat ile beraber %100 yenme garantisi veren doktorlar klinikler böyle tedavi ediyor..Amaç vajinaya bşy girebildiğine beynini inandırmak her şey bilinç altıyla ilgili olduğu için .. bilinç altını inandıracağız yani aparatla çalışarak .
Ben aparatımı kendim yaptım sana yar

Evet kimse yok keşke birileri bende başardım oldu desede yardım Edip motive etse 😍🤗
ben varım başardım inat ettim oldu çok şükür çok çabaladım ağladım ama şükürler olsun oldu😍 her türlü desteğe açığım çünkü ben çok yıprandım bu süreçte

Aynı ben de öyleyim şuan ya.. İlişki diye öldükleri şey Bu mu diyorum hiçbi şey anlamıyorum valla inşallah zamanla düzelir.. Direk çocuk yapma aşamasındayım ben de artık 🤣
Insallah duzelir diyelim,kendimde o umudu goremedim😄😄

Bende kendimi bunun içinmi parçalamışım dedim herkes aynı şeyi söylüyoduda bana şaka gibi geliyodu o an sinirlerim bozuluyodu şimdi hedefte bebiş var inşallah rabbim tez zamanda o mucizeyide yaşatır hepimize😍
İnşallah canım bende o mucizeyi bekliyorum vajiyi yeneli 7 ay oldu 4 aydır da bebek için uğraşıyoruz işte inşallah senin hemen olur 🤰🏻

İnşallah canım bende o mucizeyi bekliyorum vajiyi yeneli 7 ay oldu 4 aydır da bebek için uğraşıyoruz işte inşallah senin hemen olur 🤰🏻
İnşallah zaten hiç korunmayı falan düşünmüyorum rabbim ne zman nasip ederse gelsin sağlıcakla hepimize o duyguyu yaşatsın inşallah

jnci jnci ve diğer arkadaşlar bir şey soracağım malum ben yendim ilişkiyi her seferinde bebe yağı ile deniyoruz zamanla bırakabilecek durumda olur muyum acaba bırakmasam bir zararı olur mu çocuk istediğimde falan?

jnci jnci ve diğer arkadaşlar bir şey soracağım malum ben yendim ilişkiyi her seferinde bebe yağı ile deniyoruz zamanla bırakabilecek durumda olur muyum acaba bırakmasam bir zararı olur mu çocuk istediğimde falan?
Ben bıraktım canım spermleri öldürmesede yavaşlatıyor dediler ..
Hindistan cevizi yağı ile dene istersen

Tebrike derim.canim.nasil basardin 😍
Valla hala rüya gibi bende anlamadım bende kendi aparatımı kendim yaptım mumun üstüne pamuk sardım sonrada streç filmle kapladım üstünede eldiven geçirdim zaten ben tek parmak ve çift parmak yapabiliyodum onuda deneyince içime bi rahatlık geldi yapabilirim dedim benim altta olduğum pozisyonda bacaklarımı kendime doğdu çektim aparatla egzersiz yapıyo gibi eşimi yönlendirdim ve baskı hissettiğim yerde bekle dedim sık bırak yaptım oldu bu süreçte bol bol bebe yağı sürdüm ve ilişkiden önce tek parmak çift parmak yaptım o zman daha rahat oluyo hatta dün akşam ki denememizde baya git gel yapmasına izin verdim çok şaşkınım😬

Ben aparatımı kendim yaptım sana yar

ben varım başardım inat ettim oldu çok şükür çok çabaladım ağladım ama şükürler olsun oldu😍 her türlü desteğe açığım çünkü ben çok yıprandım bu süreçte
canım çok tebrik ederim :KK70:

X