VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Kadın doğuma gidin ...siz normalde yapıyor ve cok aci cekiyorum diyorsunuz bu normal dgil disparoni diye bi rahatsızlık var vajimusla karıştırılıyor araştırmanızı tavsiye ederim. .bebeğimiz de var allah omur sağlık versin..
Ben 1 haftaya kadar kendime dokunamazdim bile tam birliktelik yasanmadi hic ilk defa cesaret edip oyle bisey yaptim ama bi gitmemlazim

Kadın doğuma gidin ...siz normalde yapıyor ve cok aci cekiyorum diyorsunuz bu normal dgil disparoni diye bi rahatsızlık var vajimusla karıştırılıyor araştırmanızı tavsiye ederim. .bebeğimiz de var allah omur sağlık versin..
Disparoni ne canım

yaaaaaaa çoookkk sevindim gözün aydın kuzummmm
Artık özgürsüüüüünnnn 🎈🎈🎈 😍😍
EVet canım teşekkür ederimm ilgilendiğin için 😍 daha yeni yendim ama biraz zorlanıyorum yinede oluyor bi şekilde 1 2 defa daha alışacağım inşAllah♥️

EVet canım teşekkür ederimm ilgilendiğin için 😍 daha yeni yendim ama biraz zorlanıyorum yinede oluyor bi şekilde 1 2 defa daha alışacağım inşAllah♥
Canım gün aşırı ilişki yapın.
Bir gün dur bir gün ilişki olsun öyle hemen alışırsın 🤭🤩🤩🤩

Disparoni ne canım
Ilişki sırasında çok şiddetli acı ağrı netten araştırırsan oda çeşitli bi hastalık iki çeşit bi ilk giriş zamanı dayanılmayacak ağrı bida ilişki sırasında kasıklara vuran ağrı....

EVet canım teşekkür ederimm ilgilendiğin için 😍 daha yeni yendim ama biraz zorlanıyorum yinede oluyor bi şekilde 1 2 defa daha alışacağım inşAllah♥️
Zamanla alışacağız 😁😁 kuş gibi oluyor insan.......... inciden allah razı olsun inş bebeğini kucağına alır artık inciye hamilelik şikayetini danışırız 😁😁😁

20201008_165458.jpg

Bu arada sipariş ettin mi aparatları canım ne yaptın 🌸

KIzlar Salı yenmiştim kızlık iyi olsun diye bekledik Pazar yine yaptık hafif bi acı oldu baktık yine kanama olmuş normal mi eşim diyor ki tam dibine kadar girmiyor bi iki parmak dışarda bırakıyorsun Kasmandan diyor napıcam başlardan yine kasılıyorum ama alıyorum içime etik çok şükür bu kanama Ne zaman biter bi kadın Doğuma gitmeyi düşünyiroum zar kalın mı acaba

KIzlar Salı yenmiştim kızlık iyi olsun diye bekledik Pazar yine yaptık hafif bi acı oldu baktık yine kanama olmuş normal mi eşim diyor ki tam dibine kadar girmiyor bi iki parmak dışarda bırakıyorsun Kasmandan diyor napıcam başlardan yine kasılıyorum ama alıyorum içime etik çok şükür bu kanama Ne zaman biter bi kadın Doğuma gitmeyi düşünyiroum zar kalın mı acaba
Sürekli kanama mi oluyor canım
Miktarı ne kadar ve ne kadar sürüyor ?

X