VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

SAdece içime girdiğinde oluyor peçetelik oraya koyduğumda 3 parmak dolacak şekilde kan oldu 2.

1. İlk girişte ise 2 yemek kaşığı kadar geldi diyebilirim

Süresi hemen geçiyor 1 saat sürmüş, damla bile gelmiyor hale geliyor

SAdece içime girdiğinde oluyor peçetelik oraya koyduğumda 3 parmak dolacak şekilde kan oldu 2.

1. İlk girişte ise 2 yemek kaşığı kadar geldi diyebilirim
Canım bi doktora git . Muayene ol.
acaba önce zar biraz zedelendi sonra mı kanadı diyecektim ki başta gelmiş zaten
Kendini çok kastığın içinde olabilir bu kanama
Ama en güzeli muayene olmak.
Ben yaşamadığım için korkutmak ya da ne biliyim normal bu diye yanlış bilgilendirmek istemem 🌸

Anladım canım Senin az mı oldu kanaman
Canım benim önce zedelenmiş pembe pembe nokta şeklinde geldi.
Sonra tam giriş oldu iç çamaşırının ağ kısmı oluyor ya onun tamamı kaplayacak kadar geldi.yani 2 kaşık kadar gelmiştir Ama bitti daha başka hiç olmadı.yaşamadım seninki tahriş olduğu içinde olabilir .

yapısal olarak ta fark eder sonuçta herkesin yapısı farklı tamam canım çok teşekkür ederim iyilik meleğimiz❤️😘

Bende Bir kere ucu tek girdi zarın bir kısmı yırtılmış demişti doktor . Pembe çok hafif belli belirsiz leke olmuştu . Ama aparat çalışınca artık kaslar alışıyor kanama olmuyor diye düşünüyordum ben ☹️

Dun gece ilk 3 aparatla calistikdan sonra gece esli deneme yaptik ama olmadi. Pes etmek yok. Bugun 4. Aparatlada calismaya devam edecem. Nasil calismaliyim 4. Aparata ??

Dun gece ilk 3 aparatla calistikdan sonra gece esli deneme yaptik ama olmadi. Pes etmek yok. Bugun 4. Aparatlada calismaya devam edecem. Nasil calismaliyim 4. Aparata ??
Canım ben 3.yü aldım sonra hemen aynı aparatı sokar gibi penisi aldım. Her sızı da baskıda durdum bekledim zaten tamamen oturunca hiç acı olmuyo sadece boğumu geçerken Bi ilerlemiyor gibi oluyor. 4ü hiç alamadım mesela 3 de bile zorlanmıştım. Vida çevirir gibi çevire çevire sağ sol yapa yapa ilerlettim hep

En çok uğraştığın 4 numara idi 🙋‍♀️ yuvarlaya yuvarlaya ittir bol yag ve ya ne kullaniyorsaniz kayganlastirmak için hop düpedüz girmiyor o

Bende Bir kere ucu tek girdi zarın bir kısmı yırtılmış demişti doktor . Pembe çok hafif belli belirsiz leke olmuştu . Ama aparat çalışınca artık kaslar alışıyor kanama olmuyor diye düşünüyordum ben ☹

Kanamadan korkmayın. Can yakan o değil çünkü. Ben aparat falan kullanmadım, deneye deneye en sonunda yapabildik. Kanama da ilk girişte olmadı, 2 ay sonra oldu. Acı falan hissetmedim hiç 😊

Burdaki herkes inşallah kurtulur bu zorluktan. O kadar çok istiyorum ki bunu. Allah yardımcınız olsun ❤️🤲

jnci jnci tamam dostum hanım demiyorum 😂 ben aparatları alalı bir ay oldu ama hala ilk aparattayım malesef
Canım selam bende ilk aparatı bir türlü alamamıştım çok uğraştım. Sonra baktım ki hep yanlış yerlere deniyormuşum🙊 o küçücük alanda nasıl yanlış yerlere gittim bende anlamadım 🤦🏼‍♀️ Aynayla biraz çalışıp öyle aldım 1.sini.

Canım selam bende ilk aparatı bir türlü alamamıştım çok uğraştım. Sonra baktım ki hep yanlış yerlere deniyormuşum🙊 o küçücük alanda nasıl yanlış yerlere gittim bende anlamadım 🤦🏼‍♀️ Aynayla biraz çalışıp öyle aldım 1.sini.
ya sanırım benim problemim tam olarak bu :KK43:

X