VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

cok sevindim asenacim biz senle ayni zaman yendik sayilir .nasil dilatoru yaptikca vajina alisti butun boylari aldi icine buda oyle iatr sadece sabir ve denemeye ihtiyacimiz var .🤩
Kesinlikle canım alışkanlık meselesi hep diyorum canım. Çok önemli egzersiz yapmak her deneme bi ilerleme buda aparat gibi gerçekten ben bi aparatı 2-3 haftada anca alıyordum eşlide öyle oldu 😁 bu arada gercekten aparata borçluyum her vaji olan kızlara bunu şiddetle tavsiye ediyorum. 😍

Kızlarrrr ben 4.boyu hiç yapmadım dün akşam eşli denedik öncesinde biraz Anestol sürdüm 3.boyu yaptım Bi 3 5 dk. Sonra eşli denedik önce alt pozisyonda ama onda tam alamadım sadece ucu girdi sonra üste çıktım yavaş yavaş oturdum kalçamı sağ sol yapa yapa ittim penisi içime acı ve yanma olduğunda bekledim nefes al ver yaptım sık bırak yaptım sonra iyice oturdum. Evet yanıyo gerçekten anlayamadığım şekilde yanma ve sızı var ama dayandım çıkarmadım yoksa Bi daha alamazdım içime. Öyle biraz hareket ettim git gel yapmaya çalıştım. Sonra çıkarınca tekrar hemen giriyor zaten. Çok mutluyum inşallah devamı gelir 🥰

ALLAHA çok şükür 2 saat önce bitti bu kabus ve ben kadın oldum ! Ayrıntıları yazıcam darısı bütün vajili kardeşlerime! 😃
[/QUOTE]

Başta konu sahibi incicime ve diğer tüm kardeşlerime destekleri için teşekkür ederim 1.5 ay oldu evleneli ve 3 gündür atlattım 3 gündür üstümden bir dünya kalktı ve yüzümde gülücükler var Allah’a şükür kızlar bir kere bu olay tamamen psikolojik bakın bunu neden söylüyorum anlatayım

Ben makyaj fırça saplarıyla başladım egzersizlere wemcain sürp içime alıyordum en son wemcaiin ve anestol Pomadla salatalık stleçleyip soktum (Allah affetsin o boy bişi o vardı) girdi ve hissetmedim sonra bi gün yine çok yapacağımdan emin değilim ama eşime de ısrar ettim ben bir gün öncesi Ablamdan karanfil yağının o bölgeyi hisssizleştridiğine dair tavsiyesini aldım onu sürüp orta parmağımı içime hemen aldım ve bişi hissetmedim pek neyse ertesi gün eşimle yine deniyoruz yatağın köşe uç kısmında ben sırt üstü yatıyorum o ayakta yine kastım kendimi ve yatakta ağlar gibi oturdum eşime dedim ya ben bu orta parmağımın hepsini aldım aparatla da oluyor bak dedim makyaj fırçasını soktum hemen girdi evet dedi sen kasıyorsun kendini diye sitem etti bana sonra dedim ki parmağını sen bi sok bakalım soktu ve kızlar kesinlikle bişi hissetmedim ikincisini de soktu ikimizde zevke geldik anlatamam dedim ben bu hissi yaşamalıyım o gazla eşime dedim sen üstüme çık Tabiri caizse aban üstüme ben bacaklarımı kendime çektim (bebek bezler pozisyon işte) nefes ıkınma olaylarını yaptım o aldığım zevk bana öyle bi gaz verdi ki sakın bu iş olmadan çıkma bu yataktan dedim kendime neyse abandı üstüme biraz zorladı ben de sabrettim iki dk da içimdeydi ve kızlığın bozulduğunu hissettim yani ufak bi acıma o da hemen geçiyor zaten kızlar eşim git gel bile yaptı boşaldı günlerdir bunun hayalini kurmuştum ve kızlığı da görünce ağladım sevinçten çünkü benden kan gelmeyince eşim biraz tuhaf karşılamıştı balayım zehir gib geçmişti meğerse ileri ittirememiş ondan bozulmamışım neyse o günden beri bi üstüme düşmeler herkesin Yanında kolunu omzuma atmalar kesinlikle bu erkekler çok değişiyor o iş olunca nolur evliliğinizi kurtarın ben çok ağladım çok mutsuz uyudum hele gerdek gecesi tam bi kabustu rabbim kimseye yaşatmasın inşallah siz de kurtulursunuz bu imtihandan kardeşlerim sorunuz olursa burdayım inşallah kendinize İnan’ın !

Canım bu hayatta nelerin üstesinden geldiğini Bi düşün yapacağız biz bu işi kadınların bu hayatta yapamayacağı hiçbişey yok öyle düşün
Kesinlikle kendi kendimizin terapisti olmalısınz inanın başarılmayacak imkansız değil bütün samimiyetimle söylüyorum 🙏🏻

ALLAHA çok şükür 2 saat önce bitti bu kabus ve ben kadın oldum ! Ayrıntıları yazıcam darısı bütün vajili kardeşlerime! 😃

Başta konu sahibi incicime ve diğer tüm kardeşlerime destekleri için teşekkür ederim 1.5 ay oldu evleneli ve 3 gündür atlattım 3 gündür üstümden bir dünya kalktı ve yüzümde gülücükler var Allah’a şükür kızlar bir kere bu olay tamamen psikolojik bakın bunu neden söylüyorum anlatayım

Ben makyaj fırça saplarıyla başladım egzersizlere wemcain sürp içime alıyordum en son wemcaiin ve anestol Pomadla salatalık stleçleyip soktum (Allah affetsin o boy bişi o vardı) girdi ve hissetmedim sonra bi gün yine çok yapacağımdan emin değilim ama eşime de ısrar ettim ben bir gün öncesi Ablamdan karanfil yağının o bölgeyi hisssizleştridiğine dair tavsiyesini aldım onu sürüp orta parmağımı içime hemen aldım ve bişi hissetmedim pek neyse ertesi gün eşimle yine deniyoruz yatağın köşe uç kısmında ben sırt üstü yatıyorum o ayakta yine kastım kendimi ve yatakta ağlar gibi oturdum eşime dedim ya ben bu orta parmağımın hepsini aldım aparatla da oluyor bak dedim makyaj fırçasını soktum hemen girdi evet dedi sen kasıyorsun kendini diye sitem etti bana sonra dedim ki parmağını sen bi sok bakalım soktu ve kızlar kesinlikle bişi hissetmedim ikincisini de soktu ikimizde zevke geldik anlatamam dedim ben bu hissi yaşamalıyım o gazla eşime dedim sen üstüme çık Tabiri caizse aban üstüme ben bacaklarımı kendime çektim (bebek bezler pozisyon işte) nefes ıkınma olaylarını yaptım o aldığım zevk bana öyle bi gaz verdi ki sakın bu iş olmadan çıkma bu yataktan dedim kendime neyse abandı üstüme biraz zorladı ben de sabrettim iki dk da içimdeydi ve kızlığın bozulduğunu hissettim yani ufak bi acıma o da hemen geçiyor zaten kızlar eşim git gel bile yaptı boşaldı günlerdir bunun hayalini kurmuştum ve kızlığı da görünce ağladım sevinçten çünkü benden kan gelmeyince eşim biraz tuhaf karşılamıştı balayım zehir gib geçmişti meğerse ileri ittirememiş ondan bozulmamışım neyse o günden beri bi üstüme düşmeler herkesin Yanında kolunu omzuma atmalar kesinlikle bu erkekler çok değişiyor o iş olunca nolur evliliğinizi kurtarın ben çok ağladım çok mutsuz uyudum hele gerdek gecesi tam bi kabustu rabbim kimseye yaşatmasın inşallah siz de kurtulursunuz bu imtihandan kardeşlerim sorunuz olursa burdayım inşallah kendinize İnan’ın !
[/QUOTE]

Yasayan bilir o hissi 😢😢 intihar bile edecektim nerdeyse allah herkesi kurtarsın...

Yasayan bilir o hissi 😢😢 intihar bile edecektim nerdeyse allah herkesi kurtarsın...
[/QUOTE]
Canım bende 2 gündür yendim gibi dün gece tekrar denedik Anestol ve Hindistan cevizi yağı sürdüm başta içime almak zor oldu tabi ama Bi kere girince artık hep giriyor her pozisyonda denedik iyice alışsın diye ama gerçekten oturarak almak çok daha kolay ben kalçamı sağa sola ite ite alıyorum içime Bi dene sende. Mesela bende gel git yapamıyorum çok kötü Bi yanma hissi tuhaf Bi acı oluyor ama onuda aşacağım.

kizlarrr yeni konu açıp tedavi yöntemlerini gün gün ayrıntılı şekilde yazdım göz atmanızda fayda var

Kızlar eşli denemeyi başardık ama yanma ve sızı hala devam ediyor bunun için öneriniz var mi
Bende de öyle çok kötü Bi yanma acı hissi var o yüzden git gel yapamıyorum hareket bile edemiyorum

kizlarrr yeni konu açıp tedavi yöntemlerini gün gün ayrıntılı şekilde yazdım göz atmanızda fayda var

Yendin mi canım çoook sevindiiimmm ❤️❤️❤️

Bende de öyle çok kötü Bi yanma acı hissi var o yüzden git gel yapamıyorum hareket bile edemiyorum
Bendede oluyordu biraz alışmak lazım birde sürdüğünüz yağı çooookkk az sürün kayganlaştırıcı beni aşırı yakmıştı

merhaba, ben zeliha 27 yaşındayım. 33.sayfaya kadar hiçbir yorumu atlamadan okudum inanın çok zor durumdayım. 2 yılımızın dolmasına bir hafta var ve ben yenip bunu evliliğimize hediye etmek istiyorum. bir kızımız var yaşını yeni doldurdu. evliliğimizin ilk 2 ayında çok sık deneme yapıyorduk o ara hamile kalmışım çünkü eşim ilk kez içime boşalmıştı (genelde boşaldığını bilirdim, görürdüm bacak aramda yani) hamilelik ve doğumdan sonra bakım süreci bize es verdirdi. 20 gün önce dilatör setini aldım ancak regl girince başlayamadım. açıkcası çok korkuyorm. sırtüstü pozisyonda aynada vajina girişini göremiyorum bile. aynayı yere koyup (üstte pozisyon şeklinde) görebildim ancak. kiloluyum bu da engel oluyor gibi geliyor. basenlerimden dolayı bacaklarımı tam istediğim gibi açamıyorum sanki. doğumdan önce 3 kez muayene olmak için çatala çıktım hepsinde açıp doktorun dokunmasına müsade ettim ama kastığım için sonuç alamadık.bir haftadır aparatın en küçük boyunu deniyorum hiç ilerletemiyorum çok tahriş olmuş kıpkırmızıydı giriş. o yüzden iki gün ara verdim sızının geçmesini bekliyorum. burayı iki gündür boş kalmamak adına okuyorum (malum vajinismus akıldan bir saniye bile çıkmıyor). emzirdiğim için emla vs kullanamıyorum zeytinyağı ile deniyorum inşallah yenmek istiyorum konuya yeterince hakimim sadece ben de varım demek istedim!
Canım uyuşturucu kremi emziren anneler kullanamıyor mu?
Ama zaten şart değil kayganlaştıcı ve aparat varsa olmuş bil bu işi
İlk yapacağın şey
👉🏼Önce Sıcak duş al gevşe
👉🏼Sonra Aparatın en küçüğünü ve vajinanı bolca yağla
👉🏼Yatağına ya da yere uzan sırt üstü bi şekilde
👉🏼Bacaklarını uzat ve ayır öyle çok ayırmana gerek yok
👉🏼bacağının birini kendine çek diğeri öyle uzatmış vaziyette kalsın
👉🏼Aparatı vajina girişine yerleştir
👉🏼Derin bi nefes al göbeğin şişsin 👉🏼Sonra vajinanı kas(çiş tutuyor gibi) kalçanı da sık
👉🏼Sonra Nefesini yavaşca ver vajina kaslarını bırak(çiş yapıyor gibi)
Kalçanı serbest bırak.
Bu esnada aparatı ittir.
Hepsi bu 🌸😊

Kegel Egzersizi denilen şey
( sık/bırak tut/bırak )
Vajina kaslarını kasmak demek tam olarak şöyle bir şey
Dışarıdasın çok çişin geldi ama WC yok
O esnada yaptığımız şey Kegeldir (Çişini biraz sıkmak sonra bırakmak)
Kalçayı sık
Kalçayı serbest bırak ❤
Vajina kaslarını kas
Serbest bırak
Çişini tut
Çişini bırak
Hepsi Aynı şey 😊🌸

Bendede oluyordu biraz alışmak lazım birde sürdüğünüz yağı çooookkk az sürün kayganlaştırıcı beni aşırı yakmıştı
Canım hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Acaba vajinal kuruluk mu var ki bende nasıl anlarım onu

X