VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

jnci jnci merhaba ben evleneli tam bir yıl oldu fakat hala ilişkiye girmedik. Çok yanıyor ve kendimi geri çekiyorum eşimi de itiyorum. Şimdi ilk sayfayı ve bir kaç sayfayı okudum. Hala bakireyim, aparat denemeyi düşünüyorum ama bakire olduğum için sorun olmaz mı bu? Yada hadi aparatta sorun olmadı, eşli denemeye geçtiğimizde acımıyor mu kızlık zarı patlarken? Lütfen destek olun. Bende sizin sayenizde vajinismustan kurtulan biri olmak isterim.
Merhaba.
Kızlık zarı patlayıp çatlayan bir şey değil, ondan korkmayın sakın. Ben aparatla çalışmadım, deneye deneye 2 ay sonunda yapabildik. Bu sıkıntıyı hallettikten yaklaşık 2 ay kadar sonra kanama olmuştu. Acı veren şey oranın yırtılması veya kanaması değil. kuzenimden her ilişkinin başında baskı hissedildiğini duymuştum. Ben de yaşıyorum bunu. İlk girişte eşimi sürekli uyarıyorum, kasildigim zamanlar da oluyor maalesef. İlk girişi çok kolay olan var mıdır bilmiyorum. Ama kadının ıslaklığı yeterliyse kanama ve ağrı sızı olmaz diyor uzmanlar.

Merhaba.
Kızlık zarı patlayıp çatlayan bir şey değil, ondan korkmayın sakın. Ben aparatla çalışmadım, deneye deneye 2 ay sonunda yapabildik. Bu sıkıntıyı hallettikten yaklaşık 2 ay kadar sonra kanama olmuştu. Acı veren şey oranın yırtılması veya kanaması değil. kuzenimden her ilişkinin başında baskı hissedildiğini duymuştum. Ben de yaşıyorum bunu. İlk girişte eşimi sürekli uyarıyorum, kasildigim zamanlar da oluyor maalesef. İlk girişi çok kolay olan var mıdır bilmiyorum. Ama kadının ıslaklığı yeterliyse kanama ve ağrı sızı olmaz diyor uzmanlar.
Bende aparatla calisirken de esli denerken de olmadi. vajinusmusu yeni yendim 2 kez birlikte olduk esimle ve p..s in tamamini icime alabildim. Herhangibir kanamam olmadi bnmde. 😊 bende hep korkardim orasi patlayacak cok kan akacak hastanelik olacam kilitlenip kalacaz gibi hurafe seyler zannederdim hep. 🤭

Hayır muayene olmadım, alttan baktırmaya çok çekiniyorum bu yüzden buralardan çözüm bulmaya çalışıyorum. En son çare gidicem doktora. Kızlık zarı patlaması diye bir şey yok derken nasıl yani anlayamadım?
Henüz 4.aparatta olmama rağmen cevap vereyim :KK48: @kediseverkadin a kesinlikle katılıyorum. önce bi doktora gidin.
Biz evleneli 2 ay oldu eşimin desteği ve cesareti ile doktora gittik. alttan hiçççç anlamadan muayene etti. kızlık zarın duruyor gayet normal anatomin var. vajinismus değilsin sadece yeni evlisin dedi. sonra buraları okuyarak aparat aldım. denemelere başladım. kısacası hala patlayan ,çatlayan kanamam olmadı. olur mu bilmiyorum. bende oraya bi şey girince regl gibi kanamam olacak sanıyordum. hepsi hurafeymiş.bi yerden başlayın bence... inşallah başarırırız

Arkadaşlar önce vajinismusum sandım aparatlar denedim sonra eşli denedim falat yanma ve batma hissi cok fazla oluyordu doktora gittim ve vajinal enfeksiyon olduğumu öğrendim. Kesinlikle vajinismusum demeden önce doktora gidip muayene olmanızda fayda var

Herkesin zevk alarak yaptığı şeyden korkup kendinize ve eşinize hayatı geceleri zehir etmeyin❤
Öncelikle size kendi başarımı anlatacağım .
Ben bunu uzman yardımıyla yendim 2 sene oldu..
Bana Doktorum tedavi öncesinde %100 başarı oranımız var demişti..ve ben tabi ki tedirgindim aklımda hep aynı soru vardı ya yapamazsam ❔
Hergün okudum ben burada yazılanları..
Deniyor ama yapamıyordum günler geçti haftalar geçti aylar geçti ve ben buna yeter artık demeseydim geçmeyede devam edecekti çünkü bu hastalığın asıl adı ertelemeydi..😞😞 tedaviye başlamadan önce hep aklımda olan o soru 4 günün sonunda cevap buldu 🙏🏼
Evet ben de yenmiştim başarmıştım :KK73:
her yenen kadının kurduğu klişe ama bi o kadarda hafifletici olan o cümleyi kurdum aylardır korktuğum şey bumuymuş 🙄
Hepimizin bildiği gibi Cinsel ilişki yeme içme gibi zaruri bi ihtiyaç..Tabii çoğalabilmek için de öyle.. bu hastalıksa bize beynimizin oynadığı bir oyun.. :KK20:
Yeri gelmişken Hemen söyleyim (EGZERSİZ OLMAYAN BİR TEDAVİ ŞEKLİ YOK)
Egzersizdeki amaç ise kapalı sandığımız yere bişeylerin girdiğini/girebildiğini görmek...
beynimizi buna inandırmak vajinismusla mücadelede Zafer için atılan bir adım 💪🏼
İnanın bana fizyolojik bir probleminiz yoksa tek sorun korkuysa (psikolojikse)kendi tedavinizi kendiniz yapabilirsiniz 🌸🌸
bunun için ihtiyacınız olan şey biraz cesaret 4 boy aparat ve kayganlaştırıcı sonrası ise çorap söküğü gibi geliyor zaten 😉

Şimdi Size Uzman Yardımıyla Vajinismusu Nasıl Yendiğimi Anlatacağım 🧡

Vajinismusun %100 Çözüme ulaşabileceği Tek Tedavi Şekli EGZERSİZDİR..
(Egzersizler APARATLA OLACAK)

ihtiyacınız olan şey yukarıdada yazdığım gibi ;
1-)En önemlisi Cesaret
2-)Olmazsa Olmaz Aparat(Dilatör)Seti
3-)Uyuşturucu Krem/sprey (markası farketmez)
4-)Kayganlaştırması için Bebeyağı.
Hindistan cevizi yağı da olur zeytinyağı da olur.

Siparişler Geldiyse Şimdi Çalışma Zamanı ⏳

Çalışmaya EN KÜÇÜK BOY olan APARATLA BAŞLIYORUZ

👉🏼Siz Önce sıcak bir duş alın gevşeyin 🚿
🎀Sipariş ettiğiniz Aparatların en küçük boyunun ucuna nohut tanesi kadar uyuşturucu kremini sürün
🎀Aparatın her yerine bolca kayganlaştırıcıyı yağı sürün..:KK39:

🎀Rahatlatıcı sakin bir müzik açın 🎶
Sert bir yere sırt üstü uzanın önce bacaklarınızı ayırın ve tek bacağınızı kendinize çekin diğeri uzatmış vaziyette kalsın

🎀Kayganlaştırıcı , bebe yağı ya da Hindistan cevizi yağı hangisini kullanacaksanız bolca vajina bölgenize masaj yaparak sürün

🎀Aparatı Vajina girişine yerleştirin.. RAHAT OLUN Başarmaya odaklanın 💆🏻‍♀️

❕ NEFES ÇOK ÖNEMLİ BİZİM ASIL CİNSEL ORGANIMIZ aslında BEYNİMİZ VE CİĞERLERİMİZ..demişti doktorum :KK36:

🌹bir gülü kokladığınızı düşünün Nefes alırken Omuzlarınızın Değil Karnınız Şişmesi Lazım (Diyafram nefesi) olacak

Nefesinizi verirken yavaş yavaş üfleyin sanki bir mumu söndürüyormuş gibi düşünün 🕯

🎀Şimdi Deriiiiiin bi nefes alınnnn aynı bir gülü koklar gibi Nefes verirken yavaşca aparatı ittirin vajinanın içine...🥳🥳
Hepsini ittirmediyseniz durun O vaziyette kalın ve vajinanızı (Sık-Bırak) yapın yani sanki çişinizi tutup sonra bırakıyormuş gibi..

👉🏼Tekrar Deriiiiiince bi Nefes alın nefes alırken çişinizi tutuyormuş gibi yapın yani vajinayı sıkın..Nefesinizi Verirken sıktığınız çişi yapıyormuş gibi düşünün yani vajinayı bırakın tam bu bırakma esnasında aparatın diğer yarısını ittirin 🎀🎀
Kayıp gitti gördünüz mü 👀
(Vajinamız enine ve boyuna genişleyebilen esnek bi yer çünkü)🌷

🌸Aparat içinizdeyken 5 defa sık bırak yapın çişinizi Sıkıp bırakıyormuş gibi yani (Kegel egzersizi) 😉

🌸Sonra aparatı vajinadan çıkarmadan ileri geri yapın .. (5 dakika kadar)

🌸İleri geriden sonra aparatı içinizden çıkarın veee
Tekrar derin bir nefesle vajinaya ittirin
(Bunu 20 kez yapın) Çıkarın tekrar Yapın

⏰ Çalışma süresini kendinize göre ayarlayın tavsiyem Minimum 30 dk çalışın

👉🏼Bir Büyük boya geçmeden önce 15 dakika kadar bir önceki gün egzersiz yaptığınız aparatla çalışın
4 hariç Her aparatı aynı şekilde çalışacağız 🙏🏼
4.Boy aparatın sadece içinde kalması yarıya kadar alınması yeterli olur.

🎈Aparat egzersizini 10/15 dk kadar da eşinizin size yapmasına izin verin ki güven oluşsun ilişki daha kolay olsun

🔍PÜF NOKTA Aparatları ve Vajinanızı bol yağlamanız gerekli..

Önce Deriiiiiiiinnnn bir nefes alınacak bu esnada çişimizi tutuyormuŞ gibi vajinayı kasacağız/sıkacağız kalçamızda kasılacak sonra nefesimizi verirken tuttuğumuz çişi bırakıyormuş gibi yapacağız hafif ıkınma gibi
sonrasındaysa tek hamlede aparatı vajinaya itmek püf noktadır eşli denemede de aynısını yapacağız

:) Eğer Aparat egzersizleri bittiyseeeeeeee :sampiyon:

🙈🙉🙊Geldik en son Aşamaya 💕
(EŞLİ DENEME)💏

DİKKAAAAAAATTTT ⚠

Bu sefer aparat çalışırken sürdüğümüz Uyuşturucu kremi/spreyi sürmeyin çünkü peniste uyuşur ve dolayısıyla ilişki gerçekleşmez..

Önce sıcak bi duş alın..Rahatlayın Gevşeyin 🛀 🚿

👉🏼Sonra 10 dakika kadar 3.boy aparatla egzersiz yapın 5 dakika kadar da 4.boy aparatın yarısına kadar olan kısmı içinizde bekletin
(Vajina genişliyor ilişki denemesi çok rahat oluyor)🥳🥳🥳

Artık ilişki denemesi yapabilirsiniz 💕

Bana Tavsiye edilen ve Benimde tavsiye ettiğim pozisyon KADIN ÜSTTEKİ POZİSYON

Eki Görüntüle 2699343

Ben ilk eşli denemeyi bu pozisyonda yaptım terapistimde öylesini önerdi.🥼
(kadının en rahat orgazm olabilme pozisyonudur hem) ❤
üstteyken tüm kontrol sizde olduğu için yavaş yavaş yapabiliyosunuz

Sert zeminde denemenizi yapabilirsiniz
Şart değil.

👉🏼Tıpkı aparatla çalışır gibi yapacağız penisi tutun vajina girişine yerleştirin Derin bi nefes alın çişininizi tutuyormuş gibi yapın sonra nefes verin ve çişinizi yapıyormuş gibi kaslarınızı bırakın kalçayı serbest bırakın yavaşça oturun ilk girişte tabi ki baskı olur hatta yanma da olur ama bu dayanılmayacak gibi bi şey değil öyle olduğunda tekraren derin nefes al vajina (çişinizi tutuyormuş gibi yani ) sonra nefesi verir tuttuğun çişi yapıyor gibi ve bu esnada penisi almaya devam et 🙏🏼
🌸(NeFesini Asla Tutma)

🌸(Kalçayı Asla Sıkma.)
Penis ilk kısmı girdikten sonra devamı gelir biraz oturun tamamen alışsın vajinanız sonra ileri geri yaparsınız🤭
Yüzünüz eşine baksın hafif üstüne yatar gibi yapın biraz öyle kalın acele etmeyin yani..🎀
Her şey Hemen bir anda olmaz Her geçen gün ilerleme kaydedersiniz alışırsınız ☝🏼

UNUTMAYIN

BİZ ÇOK GÜÇLÜYÜZ 💪🏼
BİZ bunu kendimiz için yapacağız 👸🏻
BİZİM Diğer Kadınlardan hiç bir eksiğimiz yok

Vajinismus KADER Değildir 👇🏼
Önce Burayı okudular..Kafalarında bitirdiler..Kendilerine güvendiler..siparişlerini verip çalışmaya başladılar veeeeee kaçınılmaz Mutlu Son onlarda YENDİLER 💃🏻

Misafir olarak konumu okuyan yazdıklarımı harfi harfine uygulayıp teşekkür etmek için üye olanlar bile var.. 🤩

@ctncng_a YENDİ 🎈
@Boncuka101 YENDİ 🎈
@Zor vaka YENDİ 🎈
@Rubella86 Eşli deneme kısmında
@Haticecimmm Eşli deneme kısmında
@Naynayy YENDİ 🎈
@Asenaasena96 YENDi🎈
@sellio YENDİ 🎈
@Kaktushlldnz Eşli deneme kısmında
@Seyma8663 YENDİ 🎈
@Kenzi Mahfi YENDİ 🎈Veeee HAMİLE 🤰🏻
@Wolfhead YENDİ 🎈
@LOTUS0710 YENDİ 🎈
@Umudum0419 YENDİ 🎈
@Zor vaka YENDİ 🎈
@maviorkide0303 YENDİ 🎈
@Guli007 YENDİ 🎈
M Meyaski YENDİ 🎈
@caresiz21 YENDİ 🎈
@Ay dogdu YENDİ 🎈
@Adonis01 YENDİ 🎈
@Betusokan YENDİ 🎈
@zhde06 YENDİ 🎈
@MrsSirius YENDİ 🎈
@Bzpnr YENDİ 🎈
@bilgisiz19087 YENDİ 🎈
@denizsiz dalga YENDİ 🎈
@aynuryildiz550 YENDİ 🎈
@depresif458 YENDİ 🎈
@Saliha40 YENDİ 🎈
@Egeli_88 YENDİ 🎈
C cavela Eşli deneme
@Alisa Alisoy YENDİ 🎈
@Suranurum1 YENDİ 🎈
@Sumss YENDİ 🎈
@Aselimmm YENDİ 🎈
@gamze1905 YENDİ 🎈
@Bzykt YENDİ ve Hamileeee 🎈🤰🏻
@Mutsuz hatun YENDİ 🎈

@bnuraly YENDİ 🎈
S Sunriseeee

Herkesin zevk alarak yaptığı şeyden korkup kendinize ve eşinize hayatı geceleri zehir etmeyin❤
Öncelikle size kendi başarımı anlatacağım .
Ben bunu uzman yardımıyla yendim 2 sene oldu..
Bana Doktorum tedavi öncesinde %100 başarı oranımız var demişti..ve ben tabi ki tedirgindim aklımda hep aynı soru vardı ya yapamazsam ❔
Hergün okudum ben burada yazılanları..
Deniyor ama yapamıyordum günler geçti haftalar geçti aylar geçti ve ben buna yeter artık demeseydim geçmeyede devam edecekti çünkü bu hastalığın asıl adı ertelemeydi..😞😞 tedaviye başlamadan önce hep aklımda olan o soru 4 günün sonunda cevap buldu 🙏🏼
Evet ben de yenmiştim başarmıştım :KK73:
her yenen kadının kurduğu klişe ama bi o kadarda hafifletici olan o cümleyi kurdum aylardır korktuğum şey bumuymuş 🙄
Hepimizin bildiği gibi Cinsel ilişki yeme içme gibi zaruri bi ihtiyaç..Tabii çoğalabilmek için de öyle.. bu hastalıksa bize beynimizin oynadığı bir oyun.. :KK20:
Yeri gelmişken Hemen söyleyim (EGZERSİZ OLMAYAN BİR TEDAVİ ŞEKLİ YOK)
Egzersizdeki amaç ise kapalı sandığımız yere bişeylerin girdiğini/girebildiğini görmek...
beynimizi buna inandırmak vajinismusla mücadelede Zafer için atılan bir adım 💪🏼
İnanın bana fizyolojik bir probleminiz yoksa tek sorun korkuysa (psikolojikse)kendi tedavinizi kendiniz yapabilirsiniz 🌸🌸
bunun için ihtiyacınız olan şey biraz cesaret 4 boy aparat ve kayganlaştırıcı sonrası ise çorap söküğü gibi geliyor zaten 😉

Şimdi Size Uzman Yardımıyla Vajinismusu Nasıl Yendiğimi Anlatacağım 🧡

Vajinismusun %100 Çözüme ulaşabileceği Tek Tedavi Şekli EGZERSİZDİR..
(Egzersizler APARATLA OLACAK)

ihtiyacınız olan şey yukarıdada yazdığım gibi ;
1-)En önemlisi Cesaret
2-)Olmazsa Olmaz Aparat(Dilatör)Seti
3-)Uyuşturucu Krem/sprey (markası farketmez)
4-)Kayganlaştırması için Bebeyağı.
Hindistan cevizi yağı da olur zeytinyağı da olur.

Siparişler Geldiyse Şimdi Çalışma Zamanı ⏳

Çalışmaya EN KÜÇÜK BOY olan APARATLA BAŞLIYORUZ

👉🏼Siz Önce sıcak bir duş alın gevşeyin 🚿
🎀Sipariş ettiğiniz Aparatların en küçük boyunun ucuna nohut tanesi kadar uyuşturucu kremini sürün
🎀Aparatın her yerine bolca kayganlaştırıcıyı yağı sürün..:KK39:

🎀Rahatlatıcı sakin bir müzik açın 🎶
Sert bir yere sırt üstü uzanın önce bacaklarınızı ayırın ve tek bacağınızı kendinize çekin diğeri uzatmış vaziyette kalsın

🎀Kayganlaştırıcı , bebe yağı ya da Hindistan cevizi yağı hangisini kullanacaksanız bolca vajina bölgenize masaj yaparak sürün

🎀Aparatı Vajina girişine yerleştirin.. RAHAT OLUN Başarmaya odaklanın 💆🏻‍♀️

❕ NEFES ÇOK ÖNEMLİ BİZİM ASIL CİNSEL ORGANIMIZ aslında BEYNİMİZ VE CİĞERLERİMİZ..demişti doktorum :KK36:

🌹bir gülü kokladığınızı düşünün Nefes alırken Omuzlarınızın Değil Karnınız Şişmesi Lazım (Diyafram nefesi) olacak

Nefesinizi verirken yavaş yavaş üfleyin sanki bir mumu söndürüyormuş gibi düşünün 🕯

🎀Şimdi Deriiiiiin bi nefes alınnnn aynı bir gülü koklar gibi Nefes verirken yavaşca aparatı ittirin vajinanın içine...🥳🥳
Hepsini ittirmediyseniz durun O vaziyette kalın ve vajinanızı (Sık-Bırak) yapın yani sanki çişinizi tutup sonra bırakıyormuş gibi..

👉🏼Tekrar Deriiiiiince bi Nefes alın nefes alırken çişinizi tutuyormuş gibi yapın yani vajinayı sıkın..Nefesinizi Verirken sıktığınız çişi yapıyormuş gibi düşünün yani vajinayı bırakın tam bu bırakma esnasında aparatın diğer yarısını ittirin 🎀🎀
Kayıp gitti gördünüz mü 👀
(Vajinamız enine ve boyuna genişleyebilen esnek bi yer çünkü)🌷

🌸Aparat içinizdeyken 5 defa sık bırak yapın çişinizi Sıkıp bırakıyormuş gibi yani (Kegel egzersizi) 😉

🌸Sonra aparatı vajinadan çıkarmadan ileri geri yapın .. (5 dakika kadar)

🌸İleri geriden sonra aparatı içinizden çıkarın veee
Tekrar derin bir nefesle vajinaya ittirin
(Bunu 20 kez yapın) Çıkarın tekrar Yapın

⏰ Çalışma süresini kendinize göre ayarlayın tavsiyem Minimum 30 dk çalışın

👉🏼Bir Büyük boya geçmeden önce 15 dakika kadar bir önceki gün egzersiz yaptığınız aparatla çalışın
4 hariç Her aparatı aynı şekilde çalışacağız 🙏🏼
4.Boy aparatın sadece içinde kalması yarıya kadar alınması yeterli olur.

🎈Aparat egzersizini 10/15 dk kadar da eşinizin size yapmasına izin verin ki güven oluşsun ilişki daha kolay olsun

🔍PÜF NOKTA Aparatları ve Vajinanızı bol yağlamanız gerekli..

Önce Deriiiiiiiinnnn bir nefes alınacak bu esnada çişimizi tutuyormuŞ gibi vajinayı kasacağız/sıkacağız kalçamızda kasılacak sonra nefesimizi verirken tuttuğumuz çişi bırakıyormuş gibi yapacağız hafif ıkınma gibi
sonrasındaysa tek hamlede aparatı vajinaya itmek püf noktadır eşli denemede de aynısını yapacağız

:) Eğer Aparat egzersizleri bittiyseeeeeeee :sampiyon:

🙈🙉🙊Geldik en son Aşamaya 💕
(EŞLİ DENEME)💏

DİKKAAAAAAATTTT ⚠

Bu sefer aparat çalışırken sürdüğümüz Uyuşturucu kremi/spreyi sürmeyin çünkü peniste uyuşur ve dolayısıyla ilişki gerçekleşmez..

Önce sıcak bi duş alın..Rahatlayın Gevşeyin 🛀 🚿

👉🏼Sonra 10 dakika kadar 3.boy aparatla egzersiz yapın 5 dakika kadar da 4.boy aparatın yarısına kadar olan kısmı içinizde bekletin
(Vajina genişliyor ilişki denemesi çok rahat oluyor)🥳🥳🥳

Artık ilişki denemesi yapabilirsiniz 💕

Bana Tavsiye edilen ve Benimde tavsiye ettiğim pozisyon KADIN ÜSTTEKİ POZİSYON

Eki Görüntüle 2699343

Ben ilk eşli denemeyi bu pozisyonda yaptım terapistimde öylesini önerdi.🥼
(kadının en rahat orgazm olabilme pozisyonudur hem) ❤
üstteyken tüm kontrol sizde olduğu için yavaş yavaş yapabiliyosunuz

Sert zeminde denemenizi yapabilirsiniz
Şart değil.

👉🏼Tıpkı aparatla çalışır gibi yapacağız penisi tutun vajina girişine yerleştirin Derin bi nefes alın çişininizi tutuyormuş gibi yapın sonra nefes verin ve çişinizi yapıyormuş gibi kaslarınızı bırakın kalçayı serbest bırakın yavaşça oturun ilk girişte tabi ki baskı olur hatta yanma da olur ama bu dayanılmayacak gibi bi şey değil öyle olduğunda tekraren derin nefes al vajina (çişinizi tutuyormuş gibi yani ) sonra nefesi verir tuttuğun çişi yapıyor gibi ve bu esnada penisi almaya devam et 🙏🏼
🌸(NeFesini Asla Tutma)

🌸(Kalçayı Asla Sıkma.)
Penis ilk kısmı girdikten sonra devamı gelir biraz oturun tamamen alışsın vajinanız sonra ileri geri yaparsınız🤭
Yüzünüz eşine baksın hafif üstüne yatar gibi yapın biraz öyle kalın acele etmeyin yani..🎀
Her şey Hemen bir anda olmaz Her geçen gün ilerleme kaydedersiniz alışırsınız ☝🏼

UNUTMAYIN

BİZ ÇOK GÜÇLÜYÜZ 💪🏼
BİZ bunu kendimiz için yapacağız 👸🏻
BİZİM Diğer Kadınlardan hiç bir eksiğimiz yok

Vajinismus KADER Değildir 👇🏼
Önce Burayı okudular..Kafalarında bitirdiler..Kendilerine güvendiler..siparişlerini verip çalışmaya başladılar veeeeee kaçınılmaz Mutlu Son onlarda YENDİLER 💃🏻

Misafir olarak konumu okuyan yazdıklarımı harfi harfine uygulayıp teşekkür etmek için üye olanlar bile var.. 🤩

@ctncng_a YENDİ 🎈
@Boncuka101 YENDİ 🎈
@Zor vaka YENDİ 🎈
@Rubella86 Eşli deneme kısmında
@Haticecimmm Eşli deneme kısmında
@Naynayy YENDİ 🎈
@Asenaasena96 YENDi🎈
@sellio YENDİ 🎈
@Kaktushlldnz Eşli deneme kısmında
@Seyma8663 YENDİ 🎈
@Kenzi Mahfi YENDİ 🎈Veeee HAMİLE 🤰🏻
@Wolfhead YENDİ 🎈
@LOTUS0710 YENDİ 🎈
@Umudum0419 YENDİ 🎈
@Zor vaka YENDİ 🎈
@maviorkide0303 YENDİ 🎈
@Guli007 YENDİ 🎈
M Meyaski YENDİ 🎈
@caresiz21 YENDİ 🎈
@Ay dogdu YENDİ 🎈
@Adonis01 YENDİ 🎈
@Betusokan YENDİ 🎈
@zhde06 YENDİ 🎈
@MrsSirius YENDİ 🎈
@Bzpnr YENDİ 🎈
@bilgisiz19087 YENDİ 🎈
@denizsiz dalga YENDİ 🎈
@aynuryildiz550 YENDİ 🎈
@depresif458 YENDİ 🎈
@Saliha40 YENDİ 🎈
@Egeli_88 YENDİ 🎈
C cavela Eşli deneme
@Alisa Alisoy YENDİ 🎈
@Suranurum1 YENDİ 🎈
@Sumss YENDİ 🎈
@Aselimmm YENDİ 🎈
@gamze1905 YENDİ 🎈
@Bzykt YENDİ ve Hamileeee 🎈🤰🏻
@Mutsuz hatun YENDİ 🎈

@bnuraly YENDİ 🎈
A ayso-12

Ben varom ama biz aşılama yaptırdım öyle kaldım kızım var 8 yadinda
Bende aynı siz gibi istiyorum aslında yüzde yüz vajinismus değilim ilerledi ama bir yere kadar bazıları doktorlar vajinismusu aşılama yapmıyorlar diyorlar ben gitsem herşeyin normalse yaparlar mı acaba çok korkuyorum

Kızlar merak ettim bu aparatları denerken kanama oluyor mu? Olmuyor mu? İlk deneyimim olacakta? Cahilliğimi mazur görün.
Tekrar selamlar, vajinusmus olacam diye aklım gidiyordu 2 gün önce sükür bitti. Kanamam oldu, ilk gün her giriste kanamam oldu ve kesildi. Cok acıdı ama degdi.

Kızlık zarımı aldırmak istiyorum penis denemesindeki basınç hissine dayanamıyorum sanki yırtıp atacakmış gibi geliyor :KK43:

Kızlık zarımı aldırmak istiyorum penis denemesindeki basınç hissine dayanamıyorum sanki yırtıp atacakmış gibi geliyor :KK43:
Ben aldırdım. Ancak bu zar yapısına göre doktorun önerdiği ve ya gerek görmediği bir konu. Bence bir muayene olun. Fiziksel bir şeyse zar yapısından dolayı ise zaten sizi yönlendirir

X