VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Merhabalar lütfen banada yardım edebilir misiniz bende ilk gece çok kanamam olduğu için bir türlü ilişkiye giremedim çok korkuyorum ama bakire değilim çünkü ilk günu yapabildim gerisi gelmedi annemler çok sıkıştırıyorlar yap diye ama ben oraya bisey sokabilir miyim bilmiyorum sanırım cesatim hiç yok hep erteliyorum😔
merhaba arkadaşlar ben doktora gittim bu sorun için özel bir doktara ve tam 4. seansımda başarbaildim nolur doktora gidin kendinize inanın suan bebek hayalleri kuruyorum ve 1 martta bu sorunu çözdüm nolur herkes doktora gitsin kendi kendine başaramıyorsa

Selam kizlar ,ben bu sayfa sayesinde vajinismusu yendim hatta bi kac ay sonra hamile kaldim.ama tam ikiski kismini yenemeden alisamadan kaldim 3 ay once sezeryan dogum yaptim 1 kizim oldu simdi yine iliski deniyorum agrim oluyor .devamli iliskiyi erteliyorum .artik zevk alarak bu isi cozmek istiyorum .sizce ne siklikla yapsam alisirim yada tavsiyeniz var mi yinemi dilator setine donsem acaba nasil yol izlesem bu sorunu kokunden cozerim . Anne oldum hala bu sorunla ugrasiyorum .kafamda bunu nasil cozucem .esim cok anlayisli ama onada artik bu eziyeti yapmak istemiyorum.

Selam kizlar ,ben bu sayfa sayesinde vajinismusu yendim hatta bi kac ay sonra hamile kaldim.ama tam ikiski kismini yenemeden alisamadan kaldim 3 ay once sezeryan dogum yaptim 1 kizim oldu simdi yine iliski deniyorum agrim oluyor .devamli iliskiyi erteliyorum .artik zevk alarak bu isi cozmek istiyorum .sizce ne siklikla yapsam alisirim yada tavsiyeniz var mi yinemi dilator setine donsem acaba nasil yol izlesem bu sorunu kokunden cozerim . Anne oldum hala bu sorunla ugrasiyorum .kafamda bunu nasil cozucem .esim cok anlayisli ama onada artik bu eziyeti yapmak istemiyorum.
Gun aşırı deneyin...

Nasılsa daha önceden aparat kullanmışsanız tekrardan onlarla egzersiz yaparak devam edin. Onların faydası çok o yüzden ara vermeden direk çalışmaya başlayın Bence yaparsınız

Nasılsa daha önceden aparat kullanmışsanız tekrardan onlarla egzersiz yaparak devam edin. Onların faydası çok o yüzden ara vermeden direk çalışmaya başlayın Bence yaparsınız
Bugun doktora muayene oldum .aslinda ben yendim yani cocugum bile var suan ama iliskim agrili doktor kizlik zarin kalin dedi o yuzden zorlaniyorim suan zamanla cozulcek bir sorun bu sanirim ben en iyisi hergun duzenli calisayim alistirayim kendimi .

5 aylık evliyim fakat hala bakireydim. Doktora gittiğimde vajinusmus olduğumu psikiyatriste gitmem gerektiğini söyledi. Sizler gibi bende çok araştırma yaptım. 6 bin fiyat istediler.o kadar veremezdim. İnternette çok yazı okudum fakat bu konu başlığı benim kurtarıcım oldu. Allah Razi olsun yazan anlatan arkadastan. Dilatör seti, bebek yağı birde anestol krem aldım. Cesaretimi topladım, kendime yapabilirsin diyerek morel vermeye çalıştım. Önce sıcak Bi duş aldım, sakinleştiren müzikler açtım. Aynanın karşısında 1. Gün en küçük olanı almaya çalıştım. Anlatıldığı gibi aşama aşama yaptım. Kesinlikle olumlu düşünce ve nefes bütün kapalı kapıları açtı 🤭 Daha öncesinde sanki orda Bi duvar varmış gibi hissediyordum ne yaparsam yapayım orayı asla aşamıcağımı düşünüyordum. Fakat oyle değilmiş. Dilatörü vajina girişine yerleştirdikten sonra diyaframdan derin bir nefes alıyorsunuz, nefes alırkende hafif ıkınıyır gibi yapınca orası açılıyor ve hooop içerde 😍 olmazsa hemen sakın birakmayan olana kadar çalışın...birinciyi yapınca mantığını anladım. Bütün eski düşüncelerim yok oldu nerdeyse. Hiç ara vermeden her gün çalıştım ve yaptıkça her geçen gün bir büyük boya geçtim. En son 4.yüde yaptım. Sakın korkmayın. Kendinize inanın. İnanın doktora Bu kadar para harcıycağınız Bi hastalık değil. Kendiniz de başarabilirsiniz. Daha sonra eşli ye geçtik. 10 dk uğraştım nerdeyse ama en sonunda oldu. O duvar zannettiğimiz yeri geçtikten sonra gerisi boşluk zaten hiç bişey hissetmiyorsunuz. 1 damla kadar da kanamam oldu. Ağrı, acı hiç bir şey hissetmedim Vajinanızı tanıdıkça, nasıl yapıldığı anladıkça beynimizin bize oynadığı bu oyundan kurtuluyorsunuz. Sizde başarabilirsiniz yeterli istekli olun inanın kendinize 👊

Kişilerin web sayfalarındaki bilgileri uygulayarak kendilerine tedavi uygulamaları veya hükümde bulunmaları asla önerilmez.

Tedavi yetki ve sorumluluğu da tamamıyla hekimlere aittir.

Herkesin zevk alarak yaptığı şeyden korkup kendinize ve eşinize hayatı geceleri zehir etmeyin❤
Öncelikle size kendi başarımı anlatacağım .
Ben bunu uzman yardımıyla yendim 2 sene oldu..
Bana Doktorum tedavi öncesinde %100 başarı oranımız var demişti..ve ben tabi ki tedirgindim aklımda hep aynı soru vardı ya yapamazsam ❔
Hergün okudum ben burada yazılanları..
Deniyor ama yapamıyordum günler geçti haftalar geçti aylar geçti ve ben buna yeter artık demeseydim geçmeyede devam edecekti çünkü bu hastalığın asıl adı ertelemeydi..😞😞 tedaviye başlamadan önce hep aklımda olan o soru 4 günün sonunda cevap buldu 🙏🏼
Evet ben de yenmiştim başarmıştım :KK73:
her yenen kadının kurduğu klişe ama bi o kadarda hafifletici olan o cümleyi kurdum aylardır korktuğum şey bumuymuş 🙄
Hepimizin bildiği gibi Cinsel ilişki yeme içme gibi zaruri bi ihtiyaç..Tabii çoğalabilmek için de öyle.. bu hastalıksa bize beynimizin oynadığı bir oyun.. :KK20:
Yeri gelmişken Hemen söyleyim (EGZERSİZ OLMAYAN BİR TEDAVİ ŞEKLİ YOK)
Egzersizdeki amaç ise kapalı sandığımız yere bişeylerin girdiğini/girebildiğini görmek...
beynimizi buna inandırmak vajinismusla mücadelede Zafer için atılan bir adım 💪🏼
İnanın bana fizyolojik bir probleminiz yoksa tek sorun korkuysa (psikolojikse)kendi tedavinizi kendiniz yapabilirsiniz 🌸🌸
bunun için ihtiyacınız olan şey biraz cesaret 4 boy aparat ve kayganlaştırıcı sonrası ise çorap söküğü gibi geliyor zaten 😉

Vajinismusun %100 Çözüme ulaşabileceği Tek Tedavi Şekli EGZERSİZDİR..

@ctncng_a YENDİ 🎈
@Boncuka101 YENDİ 🎈
@Zor vaka YENDİ 🎈
@Rubella86 Eşli deneme kısmında
@Haticecimmm Eşli deneme kısmında
@Naynayy YENDİ 🎈
@Asenaasena96 YENDi🎈
@sellio YENDİ 🎈
@Kaktushlldnz Eşli deneme kısmında
@Seyma8663 YENDİ 🎈
@Kenzi Mahfi YENDİ 🎈Veeee HAMİLE 🤰🏻
@Wolfhead YENDİ 🎈
@LOTUS0710 YENDİ 🎈
@Umudum0419 YENDİ 🎈
@Zor vaka YENDİ 🎈
@maviorkide0303 YENDİ 🎈
@Guli007 YENDİ 🎈
@Mayamca YENDİ 🎈
@caresiz21 YENDİ 🎈
@Ay dogdu YENDİ 🎈
@Adonis01 YENDİ 🎈
@Betusokan YENDİ 🎈
@zhde06 YENDİ 🎈
@MrsSirius YENDİ 🎈
@Bzpnr YENDİ 🎈
@bilgisiz19087 YENDİ 🎈
@denizsiz dalga YENDİ 🎈
@aynuryildiz550 YENDİ 🎈
@depresif458 YENDİ 🎈
Saliha40 Saliha40 YENDİ 🎈
@Egeli_88 YENDİ 🎈
@cavela Eşli deneme
@Alisa Alisoy YENDİ 🎈
@Suranurum1 YENDİ 🎈
@Sumss YENDİ 🎈
@Aselimmm YENDİ 🎈
G gamze1905 YENDİ 🎈
@Bzykt YENDİ ve Hamileeee 🎈🤰🏻
@Mutsuz hatun YENDİ 🎈[/I]

@bnuraly YENDİ 🎈
yendii🎈🎈

Merhaba bende ayni sorunu yasiyorum bende evliligimin baslarinda bu sorunu yasadim sonra kendim evde yebdim ve dogum yaptim normal dogum sonrasi yine ayni sanki başa döndüm ne yapacam bilmiyorum bu sefer dilatör mu alsam acaba diyorum

Merhaba bende ayni sorunu yasiyorum bende evliligimin baslarinda bu sorunu yasadim sonra kendim evde yebdim ve dogum yaptim normal dogum sonrasi yine ayni sanki başa döndüm ne yapacam bilmiyorum bu sefer dilatör mu alsam acaba diyorum
Nasil yendin. Simdiki durumunuz nedir.

Nasil yendin. Simdiki durumunuz nedir.
Evede iste internetten arastirdim parmak egzersizi yaptim denemeler yaptık öyle yendim sonra hamilelik ve normal dogum yaptim suan tekrar başa dönmüş gibi hersey yine olmuyor bu seferde dilatör mü alsam diyorum onada iyi diyorlar

Evede iste internetten arastirdim parmak egzersizi yaptim denemeler yaptık öyle yendim sonra hamilelik ve normal dogum yaptim suan tekrar başa dönmüş gibi hersey yine olmuyor bu seferde dilatör mü alsam diyorum onada iyi diyorlar
Dilat9r kolay olur siparişini ver basla . Cnm

Dilat9r kolay olur siparişini ver basla . Cnm
Sizde mi bu sorunu yasadiniz . Yani basta oldu ve zorla yendim kendi kendime nasil oldu yendim hatirlamiyorum bile ama cok ugrastik parmak egzersisi falan yaptim denemeler cok yaptik basardim ve simdi yine başa döndüm cok yipratici bir durum

Bence al aparatlarını sıfırdan başla çok kısa sürede yeneceksin.

Bence al aparatlarını sıfırdan başla çok kısa sürede yeneceksin.
İnsallah ya siparis verdim bakalim bu sefer daha zor gibi geliyor ama insallah yenerim anladim bu yensede insan tekrarliyormus ve bu insaani yipratiyor birdaha birdaha basina gelecek olmasi

İnsallah ya siparis verdim bakalim bu sefer daha zor gibi geliyor ama insallah yenerim anladim bu yensede insan tekrarliyormus ve bu insaani yipratiyor birdaha birdaha basina gelecek olmasi
Cesaretinizi kaybettiginiz kanaatindeyim tekraralamiyor vaji endişe ve korku bedeninizi ele geçiriyor o kadar. Aparatlarin hepsini 1 gunde hal edeceğinize eminim sadece az bi cesaret ..

X