Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok teşekkürler inanın çok ihtiyacım var elimden geleni yapıcam tam olarak buna ihtiyacım var sizin önerdiklerinizi gün gün uygulamak istiyorum ve bu gün başlıyorum .

nekadar cabuk baslarsan okadar guzel canım ınankı azımlı olursan en gec 1 aya bunu hallederız yeterkı yapcağına ınan ve egzersızlerı bırakma bız hep yanında olucaz zaten.egzersız yapmak canını sıkabılır ıstmeyebılırsın bızde oleydık ama onla basardık ınan ılk parağını soktuğunla cok mutlu olucaksınn esın ıcın kendın ıcın azımlı davran ve kısa zamanda senıde gelın edelım burda

çok teşekkürler inanın çok ihtiyacım var elimden geleni yapıcam tam olarak buna ihtiyacım var sizin önerdiklerinizi gün gün uygulamak istiyorum ve bu gün başlıyorum .

süpersin cnm işte bu:13:
bak incecik apartı yada parmağını 1 kez almayı başar nası mutlu olcaksın umutlanacaksın emin ol
avesranın dediği gibi aynayı al karşına ıkın deliğin açıldığını göreceksin aparatı yada parmağını düz değil popo yönüne doğru eğimli it olurmu anlamadğn bişey olursa sor hemen
bizide haberdar et gelişmelerden

Son düzenleme:

inan bunu çok istiyorum ben de eşimle çok büyük hayallerle evlendim ama kabusa dönüştü biz hala çok mutluyuz ama eksiğiz artık tam olmak istiyoruz bu arada ben her gün seni burda bulabilirmiyim yani nasıl iletişime geçicemi bilmiyorum daha çok yeniyim bu formda

canım melısa -akla ben haftaıcı sureklı burdayızz aksama kadar ama bız olmasak bıle herkes sana yardımcı olucak zaten emın ol sen yeterkı yaptın hersyeı buraya yaz

tamamdır ben bu söylediklerinizi bu gün deneyecem ne kadarını yapabilirim bilmiyorum ama deneyecem serçe parmaktan mı başlamalıyım peki ?

tamamdır ben bu söylediklerinizi bu gün deneyecem ne kadarını yapabilirim bilmiyorum ama deneyecem serçe parmaktan mı başlamalıyım peki ?

ellerını guzelce yıka serce parmağını ıyıce jelle ve delığe yasla baska yone doğru bak panık yapmadan popo yonune doğru ıttır ve gıttını goruceksın cnm ıkın ıttırıken zaten delık genıslıcek baktınkı parmakla yapamıosun kulak copune pecete sa bı ıkıkat setrecle onuda prezervatıfe gecır jelle bolca ve aynı yontemı uygula ıkınarak ıttır cnm bugun bunları dene ve yarın sabahtan senden haber beklıoruzz

serçe parmakla başla cnm güzelce kayganlaştır. eger tırnağından rahatsız olursan parmağına prezervatif geçirirsin aklında bulunsun
bak resmini koyuorm parmağını dimdik itme olurmu .Eki Görüntüle 811127 nerde takılırsan hemen sor.

tamam canım aynen uygulayacam söylediklerini yarın da ilk fırsatta ne kadarını yapabildiğimi paylaşıcam çoookkk teşekkürler iyiki burdasınız

sen beni terketme de ben seni terketmem merak etme

canım gözün aydın Allah bebeğini kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin

ben kullandım tatlım hazırladığım aparatın etrafına emla srdüm sonra onu vajinaya yerleştirdim heryer kremlenmiş oldu bi tüpün yarısını kullanıyodum ben

vajinanın girişine sürsem emla yarım tüp sonra aparatları denesem olurmu birde uyşması ne kadar zaman sonra geçiyor.birde emlayı günde kaç kez kullanıcam akşamda sürsem sıkıntı olurmu .2 yıllık evliyim arkadaşım bıktım diyebilirim evliliğim kabusa döndü

canım aparata prezervatıf gecırıp bol jelleyıp denesen

canım çok ii anlıyorum seni bende tam 1 yıllık evliyim ve bende yapamadım. emlayı burda önerdiler kullandım ben faydasını görmedim ama başaranlar var onunla sende dene denemekten zarar gelmez. canım aparata sürersen hem girmesi kolay oluyo hemde kaygan oluyo uyuşması en fazla 5 dk cnm her zman kullanma onu ama egzersizlere başaldığında kullan alışınca onsuz dene sonrada eşinle deneme yapınca kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…