Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

sızlama ilk olur ve cikarirken birden çıkarma yavaş yavaş çıkar o zaman yanma azalır

ve artik isaret parmagina geceyim mi sence

ya acikcasi cok acik olacak ama esime karsi istekli olunca o yanma olmadi bile ama sonra heyecanlaninca tekrar denedim bu sefer yanma oldu ama su an isaret parmagini denemeye kkorkuyorum ve pozisyon bulamadim kendime sen hangi pozisyonda yapiyorsun

ya acikcasi cok acik olacak ama esime karsi istekli olunca o yanma olmadi bile ama sonra heyecanlaninca tekrar denedim bu sefer yanma oldu ama su an isaret parmagini denemeye kkorkuyorum ve pozisyon bulamadim kendime sen hangi pozisyonda yapiyorsun

bende eşimin parmagını daha rahat alıyorum.kendi parmağım biraz acı yapıyor.hatta bazen eşim diyor şimdi parmağım içeride diye ben hiç hissetmemşm.pozisyona gelince sırt üstü yat bacaklarını dizlerndn kır sonra uygula.yani en azından ben öyle yapıyorum egzersizi

tamam arkadasim dedigin gibi yapacagim ama serce parmak hepsi girebiliyor mu parmagin sonuna kadar

giriyor arkadaşım.ve sana tavsiye aciyor diye düşünme bırak acısın allah in izni ile biz doğum yapacağız onun için bırak acısn ama yeterki olsun.bu arada ben egzersiz de iyiym ama peni.. bende hala alamadm.sana sadece yaptıklarımdn tavsiye verebilxrm yenmiş birisi olarak değil malesef:-(

cok sagol canim ya serce parmak tekrar deneyecegim bakalim sonra isaret parmagi ama biraz girmesi bile cok mutlu etti beni ve deneme yapsak mi esimle diye dusunmeye basladim

dogru dioysun arkadasim bebek istiyorum artik Allah yardimcin olsun

Arkadaslar aranıza yeni katıldım, sitede yazılanların bir kısmını okudum ve bu bile bana gaz verdi. Bugun ilk is sıcak bi duş alıp geçtim aynanın karşısına. Ama hiç bisey anlamadım kendimi aptal gibi hissettim. Delik nerde goremedim bile. İkinmaya calistim açılsın da goreyim diye ama ikinmaya çalışınca bayılacak gibi oldum. Ne yapmalıyım beni de aranıza alın 😔

yaparsın cnm , cesaretli olmak gerekiyor :)

Hoşgeldin cnm bende yeni katıldım aynı senn gb okuyup gaza geldm :) suan biz 1 adımdayz bnce inş bizimle berabr bu sorunu yaşayan herkes kurtulur... ayna karşısnda iyice incele elinle dokun orana tanımaya çalış otur ve bacaklarını aç aynada karşında olsun elinle aralamaya çalış içerisine bak bi gün sadce inceleme yap snra parmağnla denemeler yaparsn sırasıyla çözmüş arkadaşlar da yardmcı olacaktı

.SELAMLAR BACIM
0. aşama yapmaya başlamışındır diye kegelleri 1.aşamaya koymadım kegelleri yapı ver yemek yaparken sokkata LAF anlatırken falan sık bırak oranın kaslarını yönet bacım...
1.olarak bu bir hayal değil kötü düşünceleri at gitsin ve eşin için değillll kendin için yenmen gerektiğini aklına vurgula....
2.olarak genellikle bu vajinamızı yapısını herne kadar okumuş olsakda bilmememizden kaynaklanmakta bacım bu yüzden aynayı al yahut geç aynanın karşısınıa ayır bacaklarını ve vajinana deliğine bakıver incele......
3.olarak vajinanı incelerken ıkınıp nefes alıp vermeleri kavra görüceksin ıkınıp (doğum yaapar gibi) nefes al ver ve deliğinin açılıp kapanmasını gör, görki mutlu olup aklın aaaaa ne büyükmüş diyebilsin....

4.ben daha sonra 1 kulak çöpünü vajinama nefes egzersiznden hemen sonra içime soktum ve şaştım kaldım sonuçta parmak uzunluğundaki bir şeyi adeta yutarcasına almak şaşırttı.....

sonra buna az devam et....

5.kulak çöpü zamanla etrafına kağıt havlu peçete sarıp streçleyip prezervative sokuver öyle hijyen adına daha sağlıklı böyleee milim milim kalınlaştırarak içine sokup beklet ve git gel yapmayı dene tabi bolca jelll kullanmalısın tahriş olammak için... prevervatvde kullanmalısın mantar olmamak için....

6.aşama bazı arkdşlar burada 1 parmağını içine sokup ilk boğumu hissetmeye geçti ben bu aşamayı yaptım ama ardından 2 parmağa geçemedim çünkü parmağımla rahat olamadım o kaslarımı hissedince midem almadı yabancı bir aparat daha rahat oldu hayacim....

7.aşama parmak hoşuna gittiyse 1 parmak 2.boğuma dek sokman gerek yani az daha ilerletecen yoksaaa aparatına biraz daha peçete sarıp streçleyip prezevtv takıp bol jel ile egzersize devam edeceksin...

AYRICA BUNLARI YAAPRKEN HER ZAMAN BİR SONRAKİ AŞAMAYA BİR ÖNCEKİ AŞAMANIN TEKRARINDAN SONRA KISACADA OLSA ÖYLE GEÇECEKSİN ....

8.aşama bakkaldan mum alıp yahut marketten mum ile aynı şekilde aparat yapabilirsin bacım... mumun ucunu bıçakla keserek küçülte bilirsin penis şeklinde düşün ucu daha az sonrası daha kalın......ve bu şekilde aparat yapıp ilerlemelisin veeee zamanla 30 dkklık egzerslerni 1 saate bile çıkarmalısın......

hatta psikoterapi ile yenen hatunlar bu aparatları doktor takıyor içlerine eve gelip yatana dek o aparatlar içinde gezyolar bunuda diyeyimdeee içinde bekletmeninnn uzun süre önemini iyce belirtmiş olayım.... bende en son mumu 10-12cm kalınlığna gelene dek sarıp içimde bekeltip git gel yaptım.... içinde beklet tv karşısında evde kimse yoksaaa harika kolay olyor.....

sonraaa eşle denemeye geçebilirsin... eşin parmağını içine almayla başlayıp aparatalrala denedikten sonra inşlh yapacaksındır.......

NOT. parmak egzersizlerinde tırnak kısa olmalı veya lateks eldiven kullan.....
ben durex in jelini aldım kayganlaştırıcı şart sakın ha bebeyağı vazalin tükrük kullanam tahriş olur.....
prezervatif aparatlarda çok önemli.....

tahriş hissedersen krem olarak bepanthen krem kullanabilirsin aparatının üzerine sürerek....

BAŞARILAR BACIM.....

İNŞLH ANLATABİLMİŞİMDİR KISACA... EMİNİM EKSİK ANLATIMALRIM VARDIR SEN DAİMA YAZIVER ELİMDEN GELDİKÇE YARDIM EDECEĞİMDİR İNŞLH..... İYİ GÜNLER BACIM

Ara ara girip bakıyorum ne olur burayı bulmuşsanız bu işi başarmaya çok yakınsınız hem destek hem egz sayesinde kısa sürede yenebilirsiniz bizler yendik sizlerde yenersiniz.. Ben sadece 4 günde yendim ve şuan minik kızımı kucağıma aldım... Hayal gibi... Yukarıda anlattıklarımı adım adım yapın ve kendinize inanın..

Açıklamaların icin cok teşekkür ederim. Az önce yine denemede bulundum. Parmağımı sokmam soz konusu bile degil. Onun icin Iyice kayganlastirici sürdükten sonra kulak çöpünü itmeye çalıştım. Az bisey ucu girdikten sonra bişeye değdi ve feci acıdı. Resmen çığlık attım acıdan. Sonra çıkardım hemen bi daha da yapamadım. Aynı acı iliskiye girmeye çalışırken de oluyo o nedenle de partnerimi itiyorum ve tabiki sonuc fiyasko. Ah o acı olmasa. Ne bu acıtan kizlik zarı mı. Ama herkes birdenbire girdi yazmış. Hiç kimse böyle bi acıdan bahsetmemiş. Offffffffffffff

Canım yönü mü yanlış acaba kulak çöpünü dik değil popoya doğru eğimli olarak sokmalısın... Yada yapısal bir sorun mu var doktora görünmen iyi olabilir...

Arka arkaya toplam 4 günde mi yendin MaaşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…