vajinismus

çok kolay oldu hic anlamadım bile suan da da 5 aylik hamileyim:)anlatayım hemen anestol krem ve kayganlastirici JEL aldım yatağın uç kısmına altima yastik koyarak uzandim daha öncesinde kulak çubuğuyla anestol krem surdum sonra eşim ayakta benim komutlarimla önce p. ucunu hafiften titti korktugum yerde durdu öyle bekledik ben sakinleşince aynı şekilde devam ettik bu şekilde hepsi girdi ve pek anlamadım inanin ki çok kolay biz kendi kendimizi korkutuyoruz

çok kolay oldu hic anlamadım bile suan da da 5 aylik hamileyim:)anlatayım hemen anestol krem ve kayganlastirici JEL aldım yatağın uç kısmına altima yastik koyarak uzandim daha öncesinde kulak çubuğuyla anestol krem surdum sonra eşim ayakta benim komutlarimla önce p. ucunu hafiften titti korktugum yerde durdu öyle bekledik ben sakinleşince aynı şekilde devam ettik bu şekilde hepsi girdi ve pek anlamadım inanin ki çok kolay biz kendi kendimizi korkutuyoruz
anestol beni uyuşturmamıştı.

Sevgili zeynep bende bu lanet seyle maalesef karsilastim. Ve doktora gidip 5bin tl bayildim ama simdiki aklim olsa asla gitmezdim verdigim para bosa gitti cunki doktorun yaptigi hic bisey yok yine sen yapiyosun ama nasil egzersizler oldugunu anlatmami istersen anlatirim hatta numarami bile veririm 1 kisiye bile faydam olursa cok mutlu olurum. Bana yardim eden olmadi ve yeryuzunde yapamam ben asla dedigim seyi 16 gunde yendim.
Bana da yardım eder misiniz? Lütfeenn. Nasıl yendiğinizi özelden yazın. Çok yardıma ihtiyacım var.

X