Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
17.04.2011 de görücü usulü evlendim eşimle.Önceden kafamda belirliydi ne yapacağım ilk gün asla olmucaktı hiç bişey böyle şartlandırmıştım kendimi.
Ve öylede oldu.2.gün balayına gittik artık bugün olur düşüncesiyle denemeye başladık ama olmadı ertesi gün yine aynı..korktum hep istemedim ama her yeni güne uyandığımda bugün olur gözüyle bakıyordum ve hiç bi gün olmadı..günler haftalar aylar geçti.Aslında ilk başlarda kendimde bi sorun görmüyordum eşim birazcık uğraşsa olur diyordum ama o ,gün geçtikçe hiç aldırış etmezmiş gibi uyuyor denemek için yanaşmıyordu bile .O uyurken benim gözyaşlarım dolduruyordu geceyi o hep uyuyor ben hep ağlıyordum acaba beni istemiyor mu pişman mı evlendiğine diye düşünceler beynimi kemiriyordu ve bir gün aldım karşıma konuştum pişmanmısın dedim söyle anlarım ben seni bunları söylerken gözümden yaşlar sel olup akıyordu tutamıyordum kendimi herşeye ağlar olmuştum ben konyadan antalya ya gelin geldim bu buhran içinde kaybolurken aile özlemide içimi kemiriyordu öyle çok akardı ki gözlerimden yaşlar eşim geceleri yanaklarıma dokunurdu gözyaşı var mı diye bazen benimle ağlardı öyle içten ağlıyosun ki çok üzülüyorum seni böle görünce derdi...şimdi bile o anları hatırlıyorumda yine ıslandı yanaklarım neyse fazla uzattım aradan 4 ay geçti ben nette araştırmalara girdim ve vajinismus olduğumu öğrendim eşime bunu anlatmak hiç kolay olmadı asla kabul etmedi bunun bi hastalık olabileceğini neredeyse 3 ay boyunca eşime dil döktüm dr a gitmek için sonunda kabul etti önce jinekoloğa sonra psiyatriste gittik psikiyatrist in benimle konuşma tarzı o kadar kötüydüki ben bi parçada olsa umut aramaya gitmiştim ama binbir umutsuzlukla eve döndüm aradan yine aylar geçti bu kez eşim nette kitap ve dilatör siparişi verdi kitap geldi ve ben kitabı neredeyse ezber yaptım ama bi türlü geçemedim egzersizlere bigün ailemi çok özlediğim için konya ya gitmek istedim gitmeden önce eşim dediki bi daha deneyelim dedi aslında bende olmucanı bile bile denemek istedim ve denedik sonuç malum hüsran..sonra aklımın bi köşsinde bi ampül yandı ve BAŞARI MACERAM böylece başlamış oldu....:)

tarih 3 nisan kulak çöpü 1. ve 2. dilatör.sadece kulak çöpünü yapabilmem bana artık yapabileceğim güvenini vermeye yetmişti ve ardından 1 ve 2. dilatörü denedim ve inanın ne bir ağrı ne bir sancı ne bir yanma o kadar rahat oldu ki hiç bir şey hissetmedim bile ve ertesi gün leyla gibiydim sanki vajiyi yenmiştim kendimi o kadar güçlü hissettim ki o gün hep söyleyip durdum içimden yapabildim inanamıyorum..ardından konyaya gittim 1 hafta boyunca yapamadım geldikten sonra işe başladım ve regl oldum buyüzden devamını getiremedim umudum ve isteğim kırıldı reglim bitincede ertelemeye başladım eşimin ikazlarına rağmen sonra işyerindeki netten kadınlar kulübünü takip etmeye başladım öyle bi cesaret geldi ki o günün akşamı hemen başladım yeniden egzersize ve bundan 1 hafta sonra tüm egzersizlerimi tamamlayıp eş denemesine geçtim malesef sertleşme olmadığı için yapamadık bir kaç günde böyle geçti sonra tekrar regl oldum ve reglim biter bitmez egzrsiz yapıp denedim yarısını alabildim ama eşim e... boş... ı için devamı gelmedi...ve 26 mayıs cumartesi günü işten gelir gelmez egzersiz yapmaya başladım ve eşimle denedim olmadı altta denedim olmadı üstte denedim olmadı sırtımı duvara yaslayıp oturark denedim olmadı ve en sonunda eşim patladı bana bağırmaya başladı senin içinde başarma isteği yok isteseydin olurdu diye bu arada hava kararmıştı ve benim gözümden yine yaşlar süzülüyordu içimdende alah ıma dua ediyordum allahım yardım et kolaylaştır diye ve kalkıp gidicektim ki yataktan yeniden deneme isteği doğdu üste geçtim ve yavaş yavaş oturdum vageçmedim ve artık olmuştu başarmıştık ağrı acı yok ama yanma vardı oda fazla rahat olamadığım içindir neyse ki artık bitti bu kabus yeni yeni umutlara kanatlanıyorum vajili tüm arkadaşlarımı burada bekliyorum inşallah hepiniz başarırsınız (amin):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Iste buda benim hikayem..
Bundan bi sene 3 ay önce evlendim esimle.. Istemedigim bir evlilikti.. Esim Türkiyeden buraya damat geldi.. Ve bi sene boyunca bizimle ayni evde kaldi, tabi hiçbir yakinlasma olmadi, zaten sürekli babamin kontrolü altindaydik.. O bir seneyi bana zindan etmisti.. Hep nasil evlenirim ben bununla.. Nasil mutlu olurum düsüncesiyle heba ettim kendimi.. çok ugrastim nisani atmak için ama buna ailem müsade etmedi.. Kaçip gittim olmadi.. Intihar etmeye tesebbüs ettim olmadi.. Ne yaptiysam olmadi.. Kismetimde varmis diyerek kaderime küstüm.. ( iyikide böyle olmus iyikide kaderime küsmüsüm çünkü bana sonradan güldü kaderim.. )Ailem bile nekadar mutsuz oldugumun farkindayken, esimin anlamsiz hareketlerine anlam veremezken, onlarda bu isin olmasini istemezken, yinede evlendirdiler beni.. Bi insan bosanmak için evlenirmi.. Evet ' BEN ' evlenip ayrilcaktim.. Nasilsa ondan sonra ailemin söz hakki kalmaz kendi basimin çaresine bakarim düsüncesindeydim.. Nerden bilebilirdim ki ayrilmanin bukadar kolay olmayacagini.. Dügün gecemde stüdyoya gittik ve resim çekildik.. Kameraman bana bugün senin en mutlu günün neden gülmüyosun neden suratin asik.. Resimler çok kötü oluyo dedi.. Zorla gülümsemeler.. Aklim hep gecedeydi.. Istemedigim birine ait olcaktim.. çok dua ettim ins regl olurum ve bi bahanem olur diye ama :) Olmadi malesef.. Neyse eve geldim.. Törenler baslamis kameraman beni çekiyo.. Surati asik geline iltifatlar yagdiriyo.. çok güzel olmussun gelin hanim :) Buna bile gülemedim.. Geçtim oturdum.. Sürekli aklimda ' GECE ne olcak acaba ' ..

Aglamaya basladim.. odama çiktim ve anilarimi tazeledim.. Ben ' dik kafali, ben vurdum duymaz, Ben' kimseye minnet etmeyen, Nasil olurda aile zoruyla evlenirdim nasil olurda elim kolum bagli mutsuzluga sürükledim kendimi.. Asagidan beni çagirdilar inmek zorunda kaldim.. Duvagimi örttüler.. Kalbimdeki o çirpintilarin haddi hesabi yoktu.. Mutluluk, huzurdan degil.. Acidan.. Erkek kardesim geldi.. Ve kusagimi takti.. Ben herkese darildigim için, ailemin mutlulugumu umursamadigi için aglamicaktim!! Zor tuttum kendimi.. Sahte gülücükler saçmaya çalisiyodum etrafa adeta.. Sonra kameraman demezmi ' Hadi gelin vedalas ailenle' .. Can evimden vurdu beni.. Yikti geçti suan bile kalbimin atisi hizlandi.. Babam ne olursa olsun aglamicam derdi.. onun gözlerinin içindeki o pismanligi, o sululugu görünce dayanamadim babama sarilirak agladim.. Bekledim.. KIZIM gitme demesini bekledim.. Yok söylemedi.. Babamin koluna girdim.. ve evin kapisinin önüne geldik.. Malum trabzonluyuzya kapinin önünde kemençeci horon çaliyo.. Herkes mutlu.. Ben mutsuz..
Kapinin önünde havai fisek gösterisi yapildi o sirada babamla kapinin önünde bekledik.. ve yerdeki kirmizi hali yanmaya basladi.. Alev ates.. küllerini bana savurdu rüzgar.. Baba dedim.. Ve basladim aglamaya ' kurbanin olayim yollama beni, bak bu bi isaret olsa gerek ne olursun.. Kulun köpegin olurum yollama.. Aglastik öylece.. Neyse salona gittik.. Vs vs.. Gece oldu ve annem babam yanima geldi.. Akilli olun, nasihat fasli.. Aglayarak eve geldim.. Sadiçlarla birlikte.. Gitmesinler diye elimden geleni yaptim ama onlarda kalkip gidince esimle yalniz kaldim :KK43::KK43:
Neyseki üsüttüm, hasta oldum, buna bile sevindim oh bi bahanem vardi.. Esim tamam bu gece yatip dinleniriz.. Yarin deneriz dedi.. Neyse ertesi gün denicektik izin vermedim.. içimden gelmiyordu.. Sanirim ozamanlar vajinusmus degildi bu.. Istememekti.. insan ait olmak istemedigi bi insana kendini nasil biraksinki.. Evlendik o 1 hafta içinde ailemi aradi ve kiziniz beni reddediyo dedi.. Ki bu onun en büyük kabusu oldu.. Ailem o gece bize geldi.. Ve birsürü bagirsma tartisma.. ben iyice kendi kabuguma çekildm.. Bi baba nasil konusur bunu kiziyla.. onlarda çok zor durumdaydi.. ama ben yapayalnizdim kimse anlamadi.. en çokta annemden anlayis beklerdim.. ama yok.. o esime bagla kollarini, yap zorla! dedi..

böyle bi sözden sonra kime siginabilirdimki.. Gel zaman git zaman 1 seneye yaklastigimizda ancak aramizi düzeltebildik.. Ben hiç tedavi olmaya yaklasmadim o 1 sene içinde, çünkü tedaviye baslasam ne fayda.. Ben istemiyorum! ..

Diceksinizki bütün bunlari neden anlatiyosun yendin artik.. Bu olaylarin izi beynimden hala silinmedi.. Bunca zorluga ragmen sustum sabrettim ve basardim.. Rabbim sabredenlerleymis..
O gün bugündur hep aradi ailem hep baski kurdular oldumu oldumu diye.. Esim baktiki düzeliyorum yavas yavs çok pisman oldu söyledigine..
Bu bi sene boyunca hep ailemin zoruyla jinekologlara, psikologlara, gitmedigim doktor kalmadi.. Fayda etmedi çünkü ' BEN ISTEMIYORDUM '
Bundan 5 ay öncesine kadar cinsel terapiste basladim.. Ona derdimi anlatmak beni rahatlatmiyodu.. öylesine gidiyordum..
siteye 31.01.2012 tarihinde üye oldum.. Buna 2 ay siteyi okumaktan sonra cesaret edebildim.. çok utandim.. Nasil ya derdim hep burda özelini açmak çekinmeden utanmadan sormak.. Nerden bilebilirdimki bu site sayesinde yenecegimi..
Burayla tanistiktan sonra cinsel terapistteki tedavim dahada bi olumlu geçmeye basladi..
Yalniz sanirim yasadiklarimdan dolayi ön sev..melerde kriz yasardim.. Bunu atlatmak benim için çok zor oldu.. ama çok sükür..
Cinsel terapisste esimle birlikte konusmak bana çok iyi geldi.. çünkü ne düsündügünü bana anlatmazdi hiç.. içini dökmezdi.. Aramizdaki buzlar erimeye basladi yavas yavas.. ikimizde hatalarimizi anlayip önce onlari düzelttik.. Ve evlilik nasil güzellesir neler yapilmalidir diye arayisa girdik.. Hersey çok güzel oldu..
Ve artik ' BEN ISTEDIGIM ' için terapi yanit verdi..
Burayi sadece okudum bi süre.. Kizlarin israriyla egzersize basladim.. Serçe parmak.. çunku kulak çubugunla yon bulmakta zorlandim.. Tabi bu arada cinsel terapiste söylemedim ona kalsa egzersize daha çok vardi.. ( tabi bi ay öncesine kadar biraktim terapisti çünkü bana birtek burasi cesaret veriyodu) Oturdum yere.. Bacaklarimi açabildigim kadar açtim.. Karsima mavis aynami aldim büyüteç tarafiyla önce ikindim baktim açiliyo orasi..
Ve Snowflaken, Gulsevdam, Sela msnden bana gaz veriyo bi taraftan :) Allah onlardan binkez razi olsun.. Her güzellik onlarla olsun.. Ve oldu.. hemde burnumdan nefes aldim bi veriste girdi tüm parmagim.. Aaaaaa beni o gün görcektiniz.. kalktip çocuk gibi evde kosuyorum zipliyorum hiç acimadi hiç.. Ben sinekten kaçan bi insanim yaa düsünün..
Neyse regl girdi araya.. sonra yine basladim, bi günde serçe, isaret parmagi, orta parmak.. Sicak bi dustan sonra çok rhat aldim bunlari.. Gitgellerde oldu.. sonra bikaç damla kirmizi vardi.. Ve egzersizi biraktim.. bu kirmizi kahverengiye dönüstü ve 1buçuk hafta sürdü.. Doktoru arayip sordum, ya ara kanamadir dedi yada kizlik zarindan..

Neyse sonra ben parmaktan tirstim ve set siparis ettim.. Ki bu siparis olayina girmek istemiyorum birsürü engel birsürü zorluk :KK70: Zealea sagolsun melegimmm onun sayesinde kavustum sete.. Tabi set gecikmeli geldi burda bayram oldugu için.. Biz zealea ile herGün acaba geldimi merakliyla heycanlaniyordukk.. Set geldi gelmeden bi iki gün önce regl oldum.. Bu arada birsuru aksilk saçimi boyatim derken kafam yandi doktorluk oldum.. Daha yeni yeni iyilesmeye basliyo, bulasik yikarken elimde tabak kirildi ellerim paramparça oldu.. Zehirlendim acillere düstüm.. Yüce Rabbim hepsini bi arada verdiki egzersize sira gelince bi engel çikmasin diye :KK70:
Neyseeeeeeeeeeeee beklenen o gün.. Reglim bitti.. ve ben birsürü kayganlastirici aldim.. Hiçbi engel çikmamasi için her önlemi almaya çalistim.. Aparatlari yikadimmmmmmm.. Ve Zealea sagolsun disiplin koydu.. Hergun saatlerce çalisacaksin dedi.. Uzun bi süreligine oturdum egzersizin basina.. ilk iki boy.. hedef buydu.. Zealea msnden yazmiski bak görürsün pazartesi 3. boya geçeceksin. :KK70: bende ona sürpriz yapmak istedim ve 4. boya geçtim.. Hemde bi gunde.. Toplamda 6 boy vardi.. Ve sonuncusu 12 buçuktu.. 4. boy 8 cmdi.. ya inanamadim nasil olur ilk basta sadece halka gibi biyere takiliyo.. bi bu zorluyodu.. ama öyle dayanilmicak bi aci degilki.. bekliyosun derin nefes aliyosun derin nefes veriyosun ve itiyosun zaten o halkadan geçtigini hissedince gerisi pit diye içeri giriyo.. Pazar günü 4 saate yaklasik egzersiz yaptim.. Ve 5. boyuda denemek istedim.. 10 buçuk cm lakin yapamadim.. olmadi.. geçemedim o halkayi neyse yoruldugum için olmamistir dedim ve egzersize son verdim.. ERtesi gün yani dün.. 4 . aparati yani 8 cm'i kolayca aldim.. beklettim.. Saga sola yaptim.. Git gel.. Zealea sagolsun.. Saniye tuttu ve 6 set yaptirdi bana.. ilkinde gitgel sanirim 1 dakika sürmüstü.. 10 kez git geli nekadar bi sürede yaptigima bakti ve en sonuncu sette 17 saniyede yapmistim hrh 10 gitgeli.. Sonra 20 tane gitgele çikardi ve 20 tane gitgelide 20 saniyede yapinca 5. aparata geçtim.. Tabi bu sonuncu aparat oldugu için vermis oldugu heycan apayri.. Bunu alirsam kendi kafamda yenmis olcaktim.. Ve zorladi tabi.. Bastaki o halka ufff yinemi sen ya.. Ama sen beni yenemiceksin halka ben senin boynunu bükecem bugün dedim ve ittim.. orda biraz beklemek derin nefes alip vermek yetiyo.. Ve aldim.. Ama bi yirtilma hissi vardi devam edemiyodum baski hissi vardi.. Bekledim.. geçti .. ittim yine yandi acidi bekledim geçti.. bu sekilde 5. boyu içimde 1 saate yakin beklettim bütün gün bununla çalistim..

Esim isteydi aksam 10 buçukta gelcekti.. bende kendimi hazirladim bu aksam olcak bu is diye.. o gelmeden bi saat önce basladim egzersize yine.. Sonra baktim çok yoruldum vajim sizliyo e saatler boyu çalisinca dedim ara vereyim.. ( Bu arada Zealea ve Kalbim4mevsim msnden cesaretlendiriyo gereken bilgileri veriyorlar söyle yap böyle yap diye) Tedirginlik yoktu çünkü ' P..S aparattan daha yumusak ve daha kolay söylentileri vardi akliimin bi kösesinde hep.. Bu 5 . alabildiysem onuda alirim rahatligi vardi.. Saat 10.15 heycan basti kalbimin atisi hizlandi.. Napicam ben, napiyorum ya dedim resmen bu güne kadar hep kaçan ben, ben davet ediyodum esimi resmen denemeye :KK70: Hala kendimdeki bu cesarete akil erdiremiyorum.. Esim geldi kapiya vuruyo.. Tabi bende seslendim gel diye anahtari vardi ben yerde uzanmis bi sekilde bacaklarim kendime dogru çekik aparat içimde bekletiyorum hadi hazirlan dedim esime.. Gayet sakin ve rahat gözükmeye çalistim Sonra kabus basladi.. :KK43: çok zor oldu.. Neden hemen anlatiyim; Esim geldi dusa girdi.. Heycanlandi herhalde..
sonra geldi yanima.. Dedimki bak önce anlasalim.. Prez. takmani istiyorum çunku haplarimi su son zamanlarda duzensiz kullandim hamile kalmak istemiyorum yenmeden dedim.. Ve kontrol bende olcak dedim.. Itmiceksin kendini.. hadi simdi hazir olda gel dedim :KK43: demez olaydim.. Kendisi sert..meyi saglayamadi.. Strese girdi.. kapiilara yumruk geçirmeye basladi.. Ben DOGAL OLSUN istiyorum dedi!!!!!Bagirip çagirdi.. dedimki benden dogalligi nasil beklersin.. yok ön sev..me olcakmis yok aparat olmicakmis içimde.. dedim iyi ozaman sen bunlari kabbullenene kadar bende bisey yapmiyorum bundan sonra!

Sonra öleydimde bugünü yasamasaydim diye söylenmeye basladi ben çikiyorum 2 saat fln gelmem dedi bagirdim çagirdim nereye gidiyosun nedir derdin,, ya prez.. sorun ediyo onu taktigimda olmuyo dedi.. ii dedim ozaman takma!!!! neyse çikardi yine kendisi sert..smeyi saglayamadi.. dedimki lanet olsun gel çikardim aparati tamam dedim bu gece yapmicaz.. rahat ol.. dediki ya sen beni sartliyosun illaki bu gece olcak diye deneme diyosun ya haydaa dogal olsun diyo hiç beklemedik bi anda al diyo içine iyi oldu ben sanki 2 senedir rhat iliski yasiyorum ve pit diye alcam içime.. Dedimki ben sartlamiyorum sadece denemek istiyorum bugn olursa olur olmazsa yarin olmazsa ertesi gun.. ben çikiyorum diye israr etti kapiya çikti biraz hava aldi geldi.. Ya bu is olur yada biter gibi bi söz etti.. çok darildim.. Hemen kalktim eger bukadar kolaysa bitirmek bitsin dedim hadi defol git.. çocuk gibi nazlaniyosun.. Bu kalkmayan bisey degil biliyosun! nedir bu korku nedir bu saçmalik ya dedim.. ben öyle söylemek istememistim diye gönlümü almaya çalisti.. Sonra yanima geldi özür dileyip beni yalniz birakma dedi.. Sakinlesip uzunca konustum teselli ettim.. Böylece baslattik ön sev..Meyi ve sertlesme oldu.. altta denedim pek rahat olmadi.. esim kendini itiyodu ister istemez.. hepte yatarak çalismistim.. ama bi cesaret belki olur diye üsste denedim elimle basini yerlestirdim ve sakin hareket etme dedim.. yavas yavas derin nefes alip vererek oturmaya basladim üstüne ama sirtim dönük yapamadim kayip gidiyodu popoya dogru p..s yüzüm yüzüne bakiyodu.. o halkaya geldik ve bekledim.. derin nefes aldim verdim ve o halkayi geçtim.. sonrasi ilerlemiyodu girmiyodu daha fazla naptim hafif çikardim p..s git gel seklinde tekrar oturdum daha çok girdi bu sekilde hepsini aldim ve bikaç defa nefes ver p..s çikar nefes al p..s al yaptm.. sonra evet oldu heycaniyla sarildik birbirimize.. çikardim sonra dedimki tamamdir dedi hadi gel bidaha yapalim dedim yok aciyo daha yapamam neyse bendede vardi istek bakim tekrar olcakmi diye hani tesadüf olmadigini bileyim.. Ve yine oldu.. Daha rahat oldu.. nasil girdi anlamadim.. sonra yine bunu 4 kere yaptim.. Pes etmis olsaydik ederdik.. Küsseydim kaderime yine küserdim ama hersey insanin kendi elindeymis birazcik disimi sktm ve bundan yarim saat sonra ne aparat ne bisey tamamen dogal basardim.. hep aparati çikarip p..s alcam diye sartlamistim ama baktim esim elden gidiyo sabrettim üstesinden geldik.. eger öyle biraksaydik yapmasaydik bütün gece ikimizede zindan olcakti ve sonrasinda tekrar cesaret edemicektim.. Demem suki sansa birakmayin sartlari biraz zorlayin emin olunki oluyo.. önemli olan esleri teselli ederek.. onlarin sertlesmesini saglayacak seyler soylemek.. Miki'sini sevmek yani.. açik oldu ama .. Zealea bana ögretti bu sözü Miki evet :) bundan sonra bana sordugunda nerdeydin diye MIKIdeydim dicekmisim Hihi :KK70:

Esimin beni alnimdan öpüp artik bitti gülüm, artik benimsin demesine bedeldi Tüm bunlar!

böyle iste kizlar.. Hep erteledim hep kaçtim.. Bi senemi verdim demicem çünkü ben o bi sene içinde hiçbi ugras hiçbir çaba içeresinde degildim hep kaçtim.. istemiyordum.. Son 5 aydir ISTEDIM ve ugrastim.. Sonunda bende basardim.. Belki klasik olcak ama bu sözü gerçekten içten ve inanarak söylüyorum ben yaptiysam herkes yapar.. doktorlar bile çok nazli çok tatli canli oldugumu soyluyorlar.. en ufak bi aciya dayanamam.. Ama bunun üstesinden geldim..

Sakin ertelemeyin.. sadece 48 saatte basardim.. imkansiz degilmis.. Darisi bütün vajinusmuslu arkadaslarima.. Hepiniz kurtulun bu illetten artik..

Ben belki 21 yasimdayim ama öyle seylerle büyüdümki anlatsam roman olur.. Bu yasimda sabredip susmayi ögrendim.. Sabredince herseyin dahada güzel oldugunu ögrendim.. Geçici bi dönem geçirmisim.. Ve hepsi bi ders oldu bana..

Beni bu sitede karsilayan nazimi çeken derdimi dinleyen bana cesaret veren, umudum bittiginde beni tekrar ümitlendiren Herkese tskr ediyorum:
Zealea, Snowflaken, Gülsevdam, Belit06, Kayraözlem, Sela, Fokurtu, Kalbim4mevsim, Sessizcekimsesizce, Trinity, Candy, RabisRabis, Cileklipuding,Yaramazpisi, Panterr, Mutlu1988 ,Kemre; 8 senenin ardindan bana imkansiz oldugunu gösterdin..

ARkadaslar gerçekten suan unuttugum isim varsa lütfen heycanima verin hepinizi çok ama çok seviyorum keske imkanimiz olsa biyerde bulusabilsek.. En büyük istegim..
Allah hepinizin gönlüne göre versinnnnnn CANLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:KK16:

canımmm sırada :emir_bebek: var hadi bakalımm:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK14:

sayfayı gizli okuyan arkdşlarım üye olmycaksanız yazılanları uygulayın ben her sabah kalkar okurdum burda yazılanları şaka gibi gelirdi korkunç gelirdi egzersizler cm ler denemeler :KK70: sonra bende birgün başardımmmmmmmmmmmmmmmmmmm yazıcak mıyım dedim yazdım :KK70:Vajinusmus kötü bir hastalık evet ama düşünün ki herkesin bir sınav şekli var bizimkide buymuş...Ha BU ARADA AVANTAJIDA VAR :KK70: yendikten sonra vajinusmuslu olmayan kişilerden daha kolay alttan muayene oluyorsunuz :KK70: :KK14::KK14::KK14: doktor dun bana durumumu anlttım muayeneden sonra dedı kı bı vajınusmus gecmısı olan bırıne gore cokr ahat muayene ettım zorlamadın benı normal dogum yapabılrsın ıns sorun olmassa :KK8::KK8::KK8:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Her başarı hikayesini okuduğumda bir gün bende başardım diye yazabilecek miyim diye düşünürdüm…Her başarı hikayesinde kendimden bir şeyler bulup ağlar en sonunda oh bee biri daha kurtulmuş diye sevinirdim
Kızlar ben 7 yıllık bir flört sonrasında evlendim,eşimle tanıştığımda 18 yaşındaydım dolu dolu 7 yıl geçirdik ve sonunda evlendik..Nişan sürecinde ufak tefek problem dışında her şey gayet mükemmeldi..Düğünümüz iki farklı şehirde oldu ve düğün gecesi ikimizde çok yorgunduk.Zaten daha önce konuşmuştuk, o gece bir şey yapmadık, denemedikte..Ertesi gün balayına gittik,balayındayken birkaç kez denedik ama olmadı. Sonra balayı sonrasına erteledik,evimize gelecektik ve bu iş bitecekti.. Tatil bitti eve döndük tekrar denedik, olmuyordu. Ben her seferinde eşimi itiyordum. İlk 20 gün denemeye devam ettik, ama olmadı yani ben hiç izin vermiyordum…Zaten sonra denemekten vazgeçtik. Bu böyle aylarca devam etti. Artık eşimle bu konu hakkında hiç konuşmuyorduk..Doktora falan da gitmedim, etrafımda ki hiç kimseye de anlatmadım bu böyle 9 ay kadar devam etti. Bunun bir hastalık olduğunu bilmiyordum…Yani vajinusmusu duymuştum ama bunun o olduğunu bilmiyordum. Sonra internetten araştırmaya başladım,10. Ayımda siteye geldim. Buraya gelmek benim için en önemli adım oldu. Çünkü ben bu sorunu sadece ben yaşadım sanıyordum..Bir ben yapamıyorum sanıyordum ve doktora gitmek bile çok ayıp geliyordu… İlk siteye yazmaya başladım,geçmişi ve başarı hikayelerini okudum.. Bu arada doktora gittim ve fiziksel bir şey yok dedi.Sonra adım adım egzersize başladım ve sadece parmak egzersizi yaptım. Serçe parmak, orta parmak derken egzersiz çok çabuk ilerledi. Zaten bu süreçte hep kafama yerleştirdim, bitecek bu kez ertelemeyeceğim diye… Forumu her gün takip ettim, çok yazmadım ama hep okudum, çünkü tüm soruların cevabı vardı yazılanlarda. Egzersizde çok ilerleyemedim yani 2 parmak 2 boğumdan sonra p…….s denemesine geçtik. İlk birkaç denemede sadece baş kısmını aldım devamı gelmedi. 3. Denemde baya ilerledik ama olmuyordu sanki bir yere takılıyor gibiydi..Yani 3 cm.lik bir kısım dışarıda kalıyordu. O gün yataktan ağlayarak kalktım olmuyordu..Hemen bilgisayarın başına koştum kızlar sağolsun bekliyorlardı. Olmuyor yapamıyorum diye bir de onlara ağladım. Cicekrose,zealea ve sela o gece gelin halayımı çektiler. Olmuş bitmiş diye ama ben inanmadım,inanamadım..Bu kadar kolay değildi,hiç acımamıştı…Acımayınca sanki olmadı sandım. Bir sonraki denemde kızların moral motivasyonuyla daha rahattım artık nasıl yapacağımı biliyordum.. Bu arada ben denemelerimi hep altta yaptım. Ben altta eşim üstte, ben p….s başını elimle yerleştirdim sonra popomu kaldırdım ve eşim hafif hafif itti. Takıldığım yerde derin nefes aldım ve özellikle nefes verirken eşim itti..Ben yine inanamadım bir daha denedik:) Kontrol ettim olmuştu Bu sefer inandım..Sonunda bende başarmıştım..Hemen yine foruma koştum,içim içime sığmıyordu. Koşup, zıplayıp bağırmak istiyordum… Her şey bir yana EŞİMİN YÜZÜNDEKİ MUTLULUĞU GÖRDÜM YA bu beni her şeyden daha çok mutlu etti. Çünkü eşim bu süreç boyunca bana çok destek oldu, bir kez olsun kırmadı, incitmedi ve ben son zamanlarda onun bu iyi niyetini suistimal ettiğimi düşünüyodum..Çok şükür bitti kızlar….
Ben yalnız başıma asla bu işin üstesinden gelemezdim..Forumda yalnız olmadığımı anladım,buraya yazan herkesten çok şey öğrendim..Benim ve herkesin sorusuna bıkmadan usanmadan cevap veren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum..Herkesin bana çok katkısı oldu. Allah hepinizden razı olsun.. İsim vererek diğerlerini incitmek istemiyorum ama cicekrose bana çok emek verdi,defalarca pozisyon anlattı. A planı B planı her ihtimali düşünüp farklı yollar gösterdi..Forumda beni ilk zealea karşıladı,sonrasında da hep destek oldu,özellikle moral bozukluğuna birebir:):KK16: ağlayarak geldiğimde bile güldürmeyi başardı..sela yine öyle..ben foruma ilk girdiğim gün elvan yenmişti onun mutluluğuna şahit oldum ve bu bana daha çok cesaret verdi…onun dışında kemrenin başarı hikayesi beni çok etkilemişti…çileklinin yazdıkları rabit ve ismini saymadığım herkesin çok katkısı oldu..her yazılandan yeni bir şey öğrendim…hepinizden Allah razı olsun..ben bu site olmasa yenemezdim…çoook teşekkürler..bundan sonra özellikle şu sınavdan sonra elimden geldiğince bende herkese yardımcı olmaya çalışıcam..Herkes kurtulur inşallah… Başarı hikayemin inşallah bir katkısı olur:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Selamlar herkese..Ben vajinismus forumlarını yaklaşık 3-4 aydır sürekli takip edip okudum, 10 yıllık evliyim ve problemi yeni çözebildim..10 yıldır sürekli erteledim, bu arada ilişkiye girmeden hamile kaldım, 6 yaşında kızım var, sezeryanla oldu. Başarı hikayelerini okudum ve karar verdim, bu işi kesin bitiricem dedim.Parmak egzersizini denedim, kulak çubuğuyla başladım, ama egzersizleri yapamadım.Bu arada Denizli de bu işlere bakan bir psikiyatriste mail attım, durumumu anlattım, ücret sordum, ama tenezzül edip cevap bile yazmadılar.Tabii muayeneye gidip ilk seanstan gelsin paralar...Bu işi fırsat haline getirip insanlardan uçuk ücretler almalarına dayanamıyorum..Bu durum beni daha da hırslandırdı. Vajiye yabancı cisim sokmak bana daha da korkunç geldi..Direk penis denemesine başladım..Önce bir kayganlaştırıcı aldım..1. gece : Üste çıktım, penisi elimle tutup yavaş yavaş popo yönüne doğru bastırdım, çok kasıldım, bacaklarım titredi, 5 dk falan uğraştıktan sonra bıraktım, ama daha da hırslandım, "vazgeçmek yok" dedim, bitiricem.. 2. gece: Aynı üst pozisyona geçtim, eşimin yüzüne dönük şekilde, elimle penisi yavaş yavaş bastırıp kuvvetli bir şekilde ıkındım, bunu arka arkaya 5-6 sefer tekrarladım, bu arada eşim strese girdi, ama sanki ucunun girdiğini hissettim gibi geldi, canım da yandı biraz tabii..bıraktık.. 3. gece : Önce duş aldım, "atarax" ismine bir sakinleştirici içtim, ön sevişme oldu, yine de kayganlaştırıcı sürdüm, aynı üst pozisyona geçtim, her ıkınıştan sonra yavaşça kendimi penisin üstüne bastırdım, elimle penisi tutup yönlendirdim, ve inanmayacaksınız hepsi giriverdi(15-20 dk uğraştım), ama gitgel kesinlikle yapamadım, bir süre öylece yavaş yavaş alıştırdım, sonra eşim üst pozisyona geçti, elimle tekrar penis yönlendirdim ve girdi, ilk 2-3 dk canım yandı ama inanın dayanılmayacak bir acı değil, sevinçten acıyı gözardı ettim, belli zaman sonra acı da kalmadı, ve ilk ilişkimizi yaşadık..hem de 10 yıl sonra..Yalnız sabaha kadar vajide yanma oldu..Benim en büyük hatam kararlılıkla bu işin üstüne gitmeyip ertelemek..Vajinin esneyebilen bir yapı olduğunu sürekli aklıma getirdim, ıkınmak ve popo yönüne doğru ittirmek çok önemli, her ıkınıştan sonra gevşeyip kendinizi biraz penis üzerine bastırın, acele etmeden, her uğraştan sonra ertesi gece biraz daha kolaylaşıyor.Önemli olan karar vermek, "yapabilirim" mesajını sürekli tekrarlamak ve vazgeçmemek..Yapabilirsiniz, buna inanın, bu forumlarda başaramazsınız diyen doktorlara da aldanmayın, hiçbir tedavi giderleri olmadığı halde dünya kadar para talep ediyorlar, yazık, veremeyecek insanlar ne yapsın, ben de onlardan biriyim işte..Herkese başarılar diliyorum, pes etmeyin..

Ben 5 yıllık evliyim. Düğünümden 2-3 gün sonra balayına gittik. Evde ciddi anlamda bir deneme yapmamıştık. Balayında yaptığımız ilk denemede korkudan ağlama krizine girdim ama nasıl bir ağlamam sakinleştiremedi eşim beni, o kadar anlayışlıydı ki üstüne bir de beni incittiğini zannedip üzülüyordu. Daha sonraki tüm denemelerde böyle sonuçlandı bacaklarımı bile açamıyordum. Daha sonra internetten araştırmalara başladım annem ablam biliyordu ama korkma çok ayıp bitir artık şu işi falan diyorlardı hala. Bulunduğum şehirde bir psikoloğa gittim bir süre tedavi gördüm parmak egzersizleri vs. çok zorlanıyordum hep ağlıyordum ama bir nebze de olsa ilerleme oldu ve ben hamile kaldım. Hamileliğimde bebeğime bir şey olacak korkusuyla eşimden iyice uzaklaştım. Bebeğimi dünyaya getirdim, büyüttüm. Bu arada vajinismus iyice kronikleşiyordu. 8-9 ay önce yine bulunduğum şehirde bir psikiyatriste gittim ben de ayrıca panik atak ve anksiyete vardı ve ben aslında onu tedavi etmek için gittim. Ama her gittiğim doktorda olduğu gibi buna da ağlayarak durumumu anlattım. Anksiyetem iyi olduktan sonra internetten Ankara'da bir klinik bulduğumu ve oraya gideceğimi söyledim. Gitmeme gerek olmadığını bunu kendisinin de tedavi edebileceğini söyledi ben de inandım. Çünkü Ankaraya gitmek benim için çok zordu ailem falan çocukla birlikte sorunun çözüldüğünü zannediyorlardı yani yalnızdım çocuğumu bırakıp gidemiyordum da. Başladık tedaviye eşli bir tedavi yöntemi ama biz bunu eşimle 2 gün yapabildik. Bu arada bana tedavinin 4-5 ay içinde sonuçlanacağını söyledi. Bir daha o doktora da gitmedim çünkü parmak sokmaktan başka bir şey yapamıyordum hala. Eşimle aramız iyice bozuldu, bütün kavgalar vajinismusa bağlanıyor her şeyin suçlusu hep ben oluyordum birbirimizden iyice uzaklaştık. İki lafımızdan biri boşanma olmuştu ama ben bir karar verdim Ankarada bulduğum Hera Kliniğe gitmeye karar verdim. Doktor Süleyman Eserdağı aradım 1 hafta içinde defalarca konuştuk. %100 diyordu, nasıl olur diyordum kendi kendime ben yıllardır çözemiyorum nasıl 3 seansta biter diyordum.Bi tarafım çok güveniyor bir tarafımda hep şüphe duyuyordu. Başka çaren yok dedim kendi kendime ve tüm şartlarımı zorlayıp kızımı arkadaşımı da alıp Ankaraya gittim. Bizi inanılmaz iyi karşıladılar sabah ilk muayenemi oldum ve öğlen çalışmaya başladık. Klinikte egzersizlere ve her şeye yardımcı olan bir de Ayla Hn. ve Senem Hn. vardı. 2. gün bitti dediler, tedavin bitti.. Nasıl olur dedim ben nasıl biter 2 günde. Süleyman Bey benle saatlerce konuştu ikna oldum. Söylediği her şeyi yaptım. Ve ilk denemede eşimle çok rahat bir şekilde ilişkiye girdim. 2. 3. daha da kolay oldu sanki daha önce hiç böyle bir şey yaşamamışım gibi. Ben ömür boyu böyle kalacağımı zannediyordum ama şimdi çok mutluyum.. Ben iyileşeli 1 hafta olmadı daha, darısı diğer tüm arkadaşların başına. Şimdiki aklım olsa en baştan giderdim Ankara'ya zaman kaybetmez evliliğimi yıpratmazdım.

hepinize teşekkür etmek için ve benim gibi problemi olanlara belki cesaret olur diye üye oldum.2,5 yılı aşkın süredir evliyim.eşimle uzun süredir tanışıyorduk evlendiğimizde.ilk gece hem evimizde değildik hem de yorgunduk diye deneme yapmadık sonra balayında başarısız bir kaç denemeden sonra vazgeçtik uzun süre,ben çok korkuyordum ve yaklaştırmıyordum ve bu şekilde rahatsızlığımı bile bile bu kadar süre geçirdim,eşim cinselliği aşırı önemsemiyordu ben de korkuyordum zaten.bu arada bir yakınım vaj.oldu kendisine önerilerde bulundum o biraz acele etti ve tedaviye hera kliniğe gitti memnun kalmadı zarı alındı uzun süre uğraşarak atlattı ama ben vajina yapısını iyi bilmeme rağmen dokunamıyordum internetten okuduğum egzersizlerde parmak tdvisini uyg çalıştım ama kesinlikle parmağımı oraya değdiremiyordum neyse uzun süre sonra ben de tedaviye gitmeye karar verdim izin aldım.randevu aldım ama eşim biraz daha beklememi istedi moralim bozuldu bende 3 gün önce bu siteyi tesadüfen buldum,başarı öykülerini okudum okudum...hemen o akşam pazartesi akşamı egzersize başlamaya karar verdim.vajinama baktım öncesinde bol bol kegel egzersizlerini yaptım.vaj.ma emla sürdüm ve bir kulak çöpü bıraktım ve girdi şaşırdım acı yoktu.sonra iki-üç-dört kulak çubuğunu biraz uğraşıp anestol sürerek yaptım ve oldu.pozisyonum yatağın ucunda gardrop aynasına doğru bacaklarımı açıp ıkınıp açıklığı gördüğüm yere nefes egzersiziyle bırakıp kulak çöplerini.ama elimi hiç bırakamadım.sonra aynı gece allık fırçasını kondoma sarıp denedim ve oldu.sonra küçük parfüm şişeleri-tester olan kondoma sarıp denedim olmadı ara verdim.ertesi gün başarı öyküleri ve egzersizleri okuyup cesaretimi artırıp akşama doğru tekrar kulak çöpünden başlayarak devam ettim ve parfüm şişeside oldu.gitgel yaptım yavaş yavaş.bugün sabah yine tüm egzersizleri artı şişenin etrafına pamuk sarıp kalınlaştırıp denedim bayağı uğraştıktan sonra o da oldu ama eş parmağı ve onun müdahelesini hiç istemedim.sonra eşim deneyelim dedi ve denedik sabah ben kastım bayağı ama girdi ama çok yandı kastığım için.hareket ettiremedim ama .akşama doğru tekrar denedik ve kolayca girdi ama kısıtlı hareket ettik yine de iyiydi.bu arada tüm egzersiz ve denemelerimde emla ve anestol yardımı aldım.galiba gerisi gelir ve devam ederim rahatça hareket de ederiz gün geçtikçe.... kanama ve ağrı olmadı,heralde çok gidiş geliş olmadığı ve kontrol ben de old.için .
iyiki tedaviye
gitmemiş ve iyiki bu siteyi görmüş ve yazdıklarınıza zaman ayırmışım.sayenizde oldu gibi....hiç biriniz sakın korkmasın egzersizleri elle veye aparatlarla yapın bu yazılanları okuyup cesaret alın oluyor işte.ve bizim gibi ertelemeyin .hemen başlayın olacak...

mrb arkadaslar bendede vajinismus problemi var esim egzersiz yapmami istemiyor kizlik zari iliski sirasinda bozulmasini istiyor ama bende kasilma oldugu icin iliski ye girmiyorus. sizlerden ögrenmek istediyim, parmak egzersizde kizlik zari bozulurmu.

Ve burdaki bazi arkadaslar bu vajinismus u kendi kendine cözmüsler bana yardimci ola bilirmisinis ayrintili bir sekilde lütfen. ben yeni üye oldugum icin msj atamiyorum.

mrb arkadaslar bendede vajinismus problemi var esim egzersiz yapmami istemiyor kizlik zari iliski sirasinda bozulmasini istiyor ama bende kasilma oldugu icin iliski ye girmiyorus. sizlerden ögrenmek istediyim, parmak egzersizde kizlik zari bozulurmu.

Ve burdaki bazi arkadaslar bu vajinismus u kendi kendine cözmüsler bana yardimci ola bilirmisinis ayrintili bir sekilde lütfen. ben yeni üye oldugum icin msj atamiyorum.

meraba canım bak ben 3 yıllık evlıyım ve yenelı daha 6 gun oldu.bende dr.gıtmeden bu ılletle uğrastım ,herseyden ığrenen ve tıksınen bırıyım bu yuzden 3 yıl esımle kardes kardes uyuduk,ne zaman kaybı :KK43:((benm esımnde boyle tabuları var,zar konusunda cok hassastı,ben yapmalıyım,asla ızın vermem dedı.aglaya ağlya zar zor ıkna ettım,dr.gıttık,aparatla yapamazsam dr.un calıtrcanı soylemedım cunku asla tedavıye gıtmezdı.drun yanında tartıştık,agladım,aılme soyldım tlfnda ve annem kızınca esım kabul ettı.benm zar apartla calışırken gıttı,esım uzulmedi mı üzuldu evet ama gordu sonucta,ertesı gunde ılışkıye gırebıldık ve ınan o anda ıkımzde agladık sevncten.suan cok mutluyum,ılıskıye gırebılıyorum,bıraz baskı var,kanal dar hersey yoluna gırecek bılıyorum,herseyden onmlısı karı-kocayız artık,mutluyum.esını bır sekılde ıkna et,bılıyorum zor ama her asamada yanında olunca kendısı gorecek,oda yapacak....canını sıkma, ve zaman kaybetme,gıden zamn gerı gelmıyor malesef.......Allah yardımcın olsun :KK24:

meraba canım bak ben 3 yıllık evlıyım ve yenelı daha 6 gun oldu.bende dr.gıtmeden bu ılletle uğrastım ,herseyden ığrenen ve tıksınen bırıyım bu yuzden 3 yıl esımle kardes kardes uyuduk,ne zaman kaybı :KK43:((benm esımnde boyle tabuları var,zar konusunda cok hassastı,ben yapmalıyım,asla ızın vermem dedı.aglaya ağlya zar zor ıkna ettım,dr.gıttık,aparatla yapamazsam dr.un calıtrcanı soylemedım cunku asla tedavıye gıtmezdı.drun yanında tartıştık,agladım,aılme soyldım tlfnda ve annem kızınca esım kabul ettı.benm zar apartla calışırken gıttı,esım uzulmedi mı üzuldu evet ama gordu sonucta,ertesı gunde ılışkıye gırebıldık ve ınan o anda ıkımzde agladık sevncten.suan cok mutluyum,ılıskıye gırebılıyorum,bıraz baskı var,kanal dar hersey yoluna gırecek bılıyorum,herseyden onmlısı karı-kocayız artık,mutluyum.esını bır sekılde ıkna et,bılıyorum zor ama her asamada yanında olunca kendısı gorecek,oda yapacak....canını sıkma, ve zaman kaybetme,gıden zamn gerı gelmıyor malesef.......Allah yardımcın olsun :KK24:

tsk ederim cwp yazdigin icin,
iste esim beni dinleme gereyi bile duymuyor, olmaz diyor. biz daha yeni evliyis 2-3 ay oldu onun icin zamanla olurmus korkum gidermis.. ben onu kandirip doktora ikna etmem gerekirken o beni kandiriyor. beraber egzersiz yaparis felan diyip gecistiriyor ama cok zor gercekten bir yandan istiyorum sevdiyim insanla beraber olmak icimde bir istek var sadece cok acicak yirtilcak kanicak gibi seyler kuruyorum kafamda.. hersey cok guzel oluyor ama o an geldimi kaciyorum yataktan..
seninde dediyin gibi zaman kaybetmek istemiyorum. insallah bende atlaticam senin gibi.
cok mutluyum yazmisin insallah hep mutlu olursun insallah herseyde yoluna girer dilediyin gibi. Dilerim senin yasadigin mutlulugu bende yasarim insallah ve bu hastaligi ceken herkes yasar insallah.

iste esim beni dinleme gereyi bile duymuyor, olmaz diyor. biz daha yeni evliyis 2-3 ay oldu onun icin zamanla olurmus korkum gidermis.. ben onu kandirip doktora ikna etmem gerekirken o beni kandiriyor. beraber egzersiz yaparis felan diyip gecistiriyor ama cok zor gercekten bir yandan istiyorum sevdiyim insanla beraber olmak icimde bir istek var sadece cok acicak yirtilcak kanicak gibi seyler kuruyorum kafamda.. hersey cok guzel oluyor ama o an geldimi kaciyorum yataktan..
seninde dediyin gibi zaman kaybetmek istemiyorum. insallah bende atlaticam senin gibi.
cok mutluyum yazmisin insallah hep mutlu olursun insallah herseyde yoluna girer dilediyin gibi. Dilerim senin yasadigin mutlulugu bende yasarim insallah ve bu hastaligi ceken herkes yasar insallah.

işte bızı 3 yıl bekletende esımın Zamanla olur,dert etme,daha yenıyız- gbı laflarıydı.o öyle dedıkce bızde sırt sırta uyuduk,3 yıl gectı.bu hastalık zamnla ıyılesmıyor,dahada derınleserek buyuyor canım..sakın ertelme,esın lafla gecıstırıyorsa,sen daha uste cık,konuyu hatrlat,benım yaptgım hatayı yapma,ben esım konuyu acmayınca dıyodumkı,ohh bugunude atlattım,canım acımıcak :KK43:((halbukı ılşkı sırasında sadece baskı ve gıdıklanma hıssettım,onada alışıcam daha yenı yendım cunku.acı,yırtılma ve kanamaya takılma.bende bunlara takılmıstım.zannedıyodumkı,yatak,yorgan kan olcak,her taraf batacak,ambulans cagrcaz(bu ambulansı dgun gunu yanıma gelıp kapınızda ambulans bekltın dıyen koca karıdan yer ettım kafma)halbukı ınan alkası yok.avuc içinı doldrcak kadr bı kan geldı benden o kadr.kafanı bu hurafelerden uzak tut,oyle degıl ınan.içerısı uzun bır yol gıbı,penısı alabılıyor,sende yapabılırsın.yaparken derın nefas alıp ver......guzel haberlerını duyacgız ınsallah canım

işte bızı 3 yıl bekletende esımın Zamanla olur,dert etme,daha yenıyız- gbı laflarıydı.o öyle dedıkce bızde sırt sırta uyuduk,3 yıl gectı.bu hastalık zamnla ıyılesmıyor,dahada derınleserek buyuyor canım..sakın ertelme,esın lafla gecıstırıyorsa,sen daha uste cık,konuyu hatrlat,benım yaptgım hatayı yapma,ben esım konuyu acmayınca dıyodumkı,ohh bugunude atlattım,canım acımıcak :KK43:((halbukı ılşkı sırasında sadece baskı ve gıdıklanma hıssettım,onada alışıcam daha yenı yendım cunku.acı,yırtılma ve kanamaya takılma.bende bunlara takılmıstım.zannedıyodumkı,yatak,yorgan kan olcak,her taraf batacak,ambulans cagrcaz(bu ambulansı dgun gunu yanıma gelıp kapınızda ambulans bekltın dıyen koca karıdan yer ettım kafma)halbukı ınan alkası yok.avuc içinı doldrcak kadr bı kan geldı benden o kadr.kafanı bu hurafelerden uzak tut,oyle degıl ınan.içerısı uzun bır yol gıbı,penısı alabılıyor,sende yapabılırsın.yaparken derın nefas alıp ver......guzel haberlerını duyacgız ınsallah canım

insallah canim dediyin gibi olur. bende uzatmicam zaten bu konunun uzerine gidicem saol destegin icin

Merhaba arkadaslar, buda benim hikayem. Insallah bunlari okuduktan sonra daha fazla zaman kayip etmeden bu problemi benim gibi cözersiniz:

Herkes bizi 3 bucuk senedir mutlu ve asik bir cift oldugumuzu düsünürken, aramizda ne gibi bir sorun yasadigimizi kimse bilmiyordu. Disaridan ne kadar mutlu görünsekde icimizde hep bir burukluk vardi ama kimseyede söyleyemiyorduk. Almanyada bu hastalik yaygin olmadigi icin, ve kimse cesaret edipde bu konuyu acamadigi icin, kimse yardimci olamiyordu. Psikologlara gittigimde sorunu hep gecmisimde aradilar, oysa gayet mutlu ve sevilen bir cocuktum. Onun faydasinida görmeyince gynäkologa gittigimde kizlik zarimin alindiginda sorunu asacagimi söylemislerdi. Ama ne yazikki ameliyatimdan sonrada basarili olamadim.

Internetde arastirmalar sonucu Saygin beye rastladim ve bu benim son sansim diyerek randevu ayarladim. Ilk görüsmemizden sonra o kadar sicak, icinin güzelligi yüzüne yansiyan birisiyle karsilasacagimi düsünmemistim ve evet, ben bu hastaligi yenecegim diyerek ciktim ilk görüsmeden. Ara sira yine korkularim oluyordu, ya olmazsa? Yapamazsam? Bu benim son sansim, onuda kayip edersem bosanacagim diyordum.

Ama sadece 3 seans!!!!! Allahin izni ve Saygin beyin yardimiyla bu dertden kurtuldum. Artik esimle yeniden GERCEK bir balayi yasiyorum ve cok mutluyum. Artik o icine kapanik kiz, her kücük seyden agresiflesen, pireyi deve yapan insan gitti, ve yerine mutlu huzurlu bir Kadin geldi.

Eger bu mektubu yolun basinda olan bir bayan okuyorsa, lütfen ertelemeyin ve kendinizi Dr. Saygin beyin profesyonel yardimina birakin. Bende internetden Saygin beyin sitesindeki mektuplari okurken inanmakta güclük cekiyordum, acaba bende böyle seyler yazabilecekmiyim diye, ama görüyorsunuzki bende o mektuplari yazanlarin arasindayim artik ve sizde olacaksiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen yazin, yardimci olabilmek cok mutlu eder beni.

hepinize teşekkür etmek için ve benim gibi problemi olanlara belki cesaret olur diye üye oldum.2,5 yılı aşkın süredir evliyim.eşimle uzun süredir tanışıyorduk evlendiğimizde.ilk gece hem evimizde değildik hem de yorgunduk diye deneme yapmadık sonra balayında başarısız bir kaç denemeden sonra vazgeçtik uzun süre,ben çok korkuyordum ve yaklaştırmıyordum ve bu şekilde rahatsızlığımı bile bile bu kadar süre geçirdim,eşim cinselliği aşırı önemsemiyordu ben de korkuyordum zaten.bu arada bir yakınım vaj.oldu kendisine önerilerde bulundum o biraz acele etti ve tedaviye hera kliniğe gitti memnun kalmadı zarı alındı uzun süre uğraşarak atlattı ama ben vajina yapısını iyi bilmeme rağmen dokunamıyordum internetten okuduğum egzersizlerde parmak tdvisini uyg çalıştım ama kesinlikle parmağımı oraya değdiremiyordum neyse uzun süre sonra ben de tedaviye gitmeye karar verdim izin aldım.randevu aldım ama eşim biraz daha beklememi istedi moralim bozuldu bende 3 gün önce bu siteyi tesadüfen buldum,başarı öykülerini okudum okudum...hemen o akşam pazartesi akşamı egzersize başlamaya karar verdim.vajinama baktım öncesinde bol bol kegel egzersizlerini yaptım.vaj.ma emla sürdüm ve bir kulak çöpü bıraktım ve girdi şaşırdım acı yoktu.sonra iki-üç-dört kulak çubuğunu biraz uğraşıp anestol sürerek yaptım ve oldu.pozisyonum yatağın ucunda gardrop aynasına doğru bacaklarımı açıp ıkınıp açıklığı gördüğüm yere nefes egzersiziyle bırakıp kulak çöplerini.ama elimi hiç bırakamadım.sonra aynı gece allık fırçasını kondoma sarıp denedim ve oldu.sonra küçük parfüm şişeleri-tester olan kondoma sarıp denedim olmadı ara verdim.ertesi gün başarı öyküleri ve egzersizleri okuyup cesaretimi artırıp akşama doğru tekrar kulak çöpünden başlayarak devam ettim ve parfüm şişeside oldu.gitgel yaptım yavaş yavaş.bugün sabah yine tüm egzersizleri artı şişenin etrafına pamuk sarıp kalınlaştırıp denedim bayağı uğraştıktan sonra o da oldu ama eş parmağı ve onun müdahelesini hiç istemedim.sonra eşim deneyelim dedi ve denedik sabah ben kastım bayağı ama girdi ama çok yandı kastığım için.hareket ettiremedim ama .akşama doğru tekrar denedik ve kolayca girdi ama kısıtlı hareket ettik yine de iyiydi.bu arada tüm egzersiz ve denemelerimde emla ve anestol yardımı aldım.galiba gerisi gelir ve devam ederim rahatça hareket de ederiz gün geçtikçe.... kanama ve ağrı olmadı,heralde çok gidiş geliş olmadığı ve kontrol ben de old.için .
iyiki tedaviye
gitmemiş ve iyiki bu siteyi görmüş ve yazdıklarınıza zaman ayırmışım.sayenizde oldu gibi....hiç biriniz sakın korkmasın egzersizleri elle veye aparatlarla yapın bu yazılanları okuyup cesaret alın oluyor işte.ve bizim gibi ertelemeyin .hemen başlayın olacak...

ne güzel bak yavas yavas kutluluyorsun bu dertden, bende istanbulda saygin beye gittim gecen ay ve bu dertden tedaviyle kurtuldum. Simdi fazla ara birakmayin yaklasik hergün dene. Bolca bepanthen ve fito krem kullan. Bak bir kac defa denedikden sonra hic sorun yasamicaksin ve rahatca hareket ettireceksin esine. Mühim olan bacaklarini cooook acman ve rahat olman.

merhaba;
bende sana bişeyler söylemek istedim. yaşadığın durum vajinismus evet ve anlattığın şeyler de hep benm yaşadığım şeyler.kasılmalar titremeler vajinam kapalıymış gibi hissetmeler bacaklarımı açamamalar acıyacak korkusu vs vs.
bu konuyu beyninde bitirmedikçe olmuyor ve olmayacak.birincisi vajinamız kapalı değil,ikincisi ise eğer ki kendini kasmazsan bu iş çorap söküğü gibi oluyor
fakat bunu beyninde çözemedikten sonra sana bu forum da destanlar da yazılsa yapamazsın.çnkü bende böyleydim.
kendim yapamayacağımı anlayınca Ankarada HERA KLİNİĞE gittim.Sayın Süleyman Eserdağ sayesinde bitti ve biz çok mutluyuz.sadece 3 günde bitti.sen de zaman kaybetme eşini ikna et ve süleyman bey ile görüş derim.

İşte hikayem….
Eşimle görücü usulü tanıştık, benim evlilikle ilgili korkularım vardı, evlenmek istemiyordum, üç senenin sonunda tamam dedim, evlendik. Düğünümde hiç ağlamadım, çünkü eşimin beni üzmeyeceğinden emindim, çok rahattım. Düğünden önce de konuşmuştuk, ilk gece yorgun oluruz diye yapmayacaktık, onun da rahatlığı vardı. Düğün bitti otele gittik, uyuduk, ertesi günde çıktık dolaştık, daha sonra beklenen an geldi, ben çok tedirgindim. Eşim namaz kıldı dua etti, sonra ben namaz kıldım, başladım dua etmeye, düğünden önce de o gece çok önemli, ilk birleşmeden önce dualar kabul olur, o gece Allah evlenen çifte nazar eder, perdeler kalkar, Allah'ın çok hoşuna giden birşeydir helalinle o işi yapmak, bizim içinde dua et diyen bir sürü insan vardı. Bir sürü dua ettim, garip duygular içindeydim, ettim de ettim, bitirdiğimde eşim uyumuştu :)))))))))))
Ertesi gün denedik olmadı, eşimin canı sıkıldı, benim elimden bir şey gelmiyordu, açtı tv seyretti.
Daha sonraki günlerde sen hazır olduğun zaman yaparız boşver falan dedi, bu sırada sürtünmeli sev..meyi keşfettik, böyle bir ara devam ettik.
Daha sonra eşim gitgide benden uzaklaşıyordu, her akşam tv seyrediyordu ve çok lüzumlu haller dışında konuşmuyordu. Sesini ancak arkadaş ortamında duyuyordum :KK43:(((.
Evlendikten üç ay sonra Maldivlere gittik. Orda da eşim otel odasından çıkmadı, sürekli tv seyretti, ben havuzda denizde yalnızdım, ilk birlikteliğimi orda yaşamak istemiyordum, bunu reddediyordum orda kanamam çok olursa doktor bulmak ve derdimizi anlatmak zor olacaktı. Dönüşte Dubai ‘den bir laptop aldım. (Bunun çok büyük bir hata olduğunu sonradan farkettim.)
Eve döndük , eşim bu defa da sürekli bilgisayar oynuyordu, bilgisayarı son kalan paramla almıştım, düğün borçlarından dolayı sıkışıktık, kendi elimle kendime neler etmiştim.
Canım sıkılıyordu evde, eşim duvar gibiydi, ne yapsam dikkatini ve ilgisini çekemedim :KK43:
Daha sonra kampanyayla taksitle bende bir bilgisayar aldım ve eve internet bağlattım, cinsellik konusunda birşeyler okumak istiyordum, neyi yanlış yaptığımı bilmiyordum ve öğrenmek istiyordum.
İnternetin açıldığı gün kkdan vajinismus olduğumu öğrendim :KK43:(.
Ağlayarak içeri geldim, eşime ben va… ismini bile söyleyemiyordum :KK43:(, hani şu haydar dümenin bahsettiği ve benim her duyuşumda kanalı değiştirdiğim hastalık!!!! Eşim bana sarıldı, öptü, önemli değil biz hallederiz dedi.
Bir psikoloğa veya psikiyatriste gitmeyi önerdim ama asla kabul etmedi, kendi başımıza hallederiz, gidip kimseye özelimizi anlatma, ayrıca bu iş için doktor doktor, hastane hastane gezmeni istemiyorum dedi.
Aradan aylar geçti, on aylık evliydim, eşim iyice ilgisizleşmişti, dikkatini çekmek için bir sürü gecelik, tavşan kız kıyafeti, zeyna elbisesi vs aldım oryantal danslar denedim ama sürtünmeli sev..melerden eşim artık haz etmiyordu, aslında açık açık bir şey de söylemiyordu, yine ilgisizdi. En sonunda ben artık psikoloğa gitmek istiyorum, Ankara’ da İstanbul’da bu hastalığı 3-5 günde çözen psikologlar varmış, senelik iznimizi bu şekilde kullanabiliriz dedim. Eşim istemedi, izinde tatile gittik, bir süre daha yalan oldu.
kk da kızlar vajinismusla ilgili şeyler yazıyorlardı ama tek başıma bu hastalığı yenebileceğimi sanmıyordum.
En sonunda bir psikolog buldum ve gittim, psikolog önce eşinle aranızdaki iletişim problemini çözücez, aranızda konuşulmayan şeyler var, ilişki bitmiş ve herkes kendi dünyasına çekilmiş dedi, önce ilişikiyi yeniden örücez vajinismusa sonra geçicez dedi. İşte kötü günler o zaman başladı, eşimle tartışmaya başladık, tartışmalar bir kısır döngü gibiydi, ben yalnızca ilgi istiyordum, o herşeye bir bahane buluyordu, gecem gündüzüme karıştı. Neden böyle olmuştuk anlamıyordum, üstelik beni deli gibi severek, üç yıl peşimde koşarak almıştı :KK4:, bunun için miydi herşey? Herşey bu kadar mıydı? Halbuki evlenmeden önce ne kadar mutluyduk, saatler yetmiyordu, ayrılık çok zor geliyordu, evin içinde buz gibi bir hava vardı, üşüyordum resmen.
Psikologda artık aile terapisini bırakalım vajinismusa geçelim dedi, bu defa ben istemedim, acaba bizim sorunlarımızı vajinismusu çözmek çözecek miydi?
Başka çarem yoktu egzersize geçtik ama ben depresyona girdim, bir parmaktayız ama perişan haldeyim, psikoloğa gitmek daha beter ediyor, rahatlatmıyor beni… Üstelik altı aydır psikoloğa gidiyorum, psikoloğa gittim psikolojim bozuldu :KK43:…..
Artık dayanamıyordum, bir psikiyatriste gidip, bana ilaç yazmasını istedim, hiçbirşey hissetmek üzülmek istemiyorum :KK43: artık dedim, biraz konuştu benimle ve vajinismusun neden bu kadar uzadığını sordu.
Çileklipuding: Ben boşanmak istiyorum, eşim çok ilgisiz :KK5:.
Psikiyatrist: Bu yaşadığınız evlilik değil, hele bir karı koca olun ondan sonra düşünürsünüz.
Çilkeklipuding: Eşim çok ilgisiz.
Psikiyatrist: Bak sana çok ilkel birşey söyleyeceğim, benim olanı sahiplenirim. Birçok erkekle konuşursun, gülersin, otururursun, yemek yersin ama kocanı diğerlerinden ayıran şey yatak odasıdır. Anladın mı?
Çileklipuding: Beni mutlu etmiyor, beni üzüyor.
Psikiyatrist: Sen onu mutlu et ki o da seni mutlu etsin...
Ayrıca doktor bambaşka dünyalarda olduğumuzu, hiç ortak yönümüzün olmadığını, belki cinsellikle evliliği götürebileceğimizi söyledi.
Daha sonra eşimle beraber gittik.
doktor bir eşimle bir benimle konuştu.
Çileklipuding: Şöyle şöyle olaylar oldu, eşim beni çok üzdü.
doktor: (eşime dönerek..) ne diyorsun, etrafında dönüp, senin ilgini çekmeye çalışan bir kadın, üstelik çok da dişi, bu konuda sen ne düşünüyorsun?
(Ben daha önce eşimin karşısında striptiz, tavşan kıyafetleri, zeyna kıyafeti vs vs çok şey denemiştim, doktora anlatmıştım eşim yokken :)
Eşim: Kem küm. (konuşamadı)
doktor: Nasıl oluyor, güzel başlıyor değil mi? Sonra ne oluyor, iş birleşmeye gelince seni itiyor değil mi? Her seferinde reddedilmek güzel bir duygu mu?
Eşim: (Afallamış görünüyor, yüzü çok tuhaf) Hayır, güzel bir duygu değil.
Doktor: dişiliğini yatağa yansıtamıyorsun...
Bu laflardan sonra anladım ki sıra bende. Bu işin düğüm noktası vajiyi yenmek, başka türlü olmaz. Çünkü ben öncesinde vajiyi yensem de eşimle aramız düzelmeyecek gibi geliyordu. Belki de bu da bir kaçıştı, bir ertelemeydi. Ama çok tedirgindim :18:, iş başa düşmüştü, ne yapacağımı şaşırdım, sorun bendeydi, benim yüzümden bu haldeydik, nasıl yenecek, nasıl yapacaktım. doktor dilatörü uzattı. O ne? dedim yüksek sesle. doktor bana baktı ellerin titriyor dedi. Aslında farkında değildim ama korkuyordum.
........
Daha sonraki günlerde parmak egzersizlerine devam ettik, ben dilatörden korkyordum, eşimin parmağı ile deniyorduk, bu hem ona alışmam ve güvenmem içindi hem de daha rahattım.
İki parmaktan sonra doktor artık p...s denemelerine geçeceğimizi söyledi, bir tuhaf oldum, doktor gün geçtikçe seni daha mutsuz görüyorum dedi, tedirginliğim hat safhadaydı, korktuğum gün gelmişti, yüksek bir yere çıkıp suya atlamak üzere olan ve vazgeçen biri gibi hissediyordum :18:. doktor anksiyete giderici bir ilaç verdi. Eve döndük.

Ertesi gün eşim heyecanlıydı. denemek istiyordu, ben çarşambaları bir işe başlamam , bana pek uğurlu gelmiyor, başladığım işler yarım kalıyor, eşime denemek istemediğimi söyledim, eşimde doktordan gazı almış, sen bu kadar anlayışlı olduğun için böyle uzuyor demiş ya doktor, neyse ısrarcı oldu, yatakta üstüme çıktı, ağlamaya başladım. İçeri gittii başarısız bir denemeydi :KK19::KK19:.
Perşembe günü ilaca başladım, ve gerçekten iyi geldi, cesaret verdi bana p..s başını içime alabildim
Cuma yine bir deneme p...s başı giriyor, c.tesi doktoru aradım, ilerleyebilir miyiz dedim, doktor senin izin verdiğin yere kadar olur dedi.
C.tesi eşime tam birleşme istiyorum dedim, eşim panik oldu, heyecandan sanırım tutuldu , bense herşeyin mükemmel olmasını istiyordum, ev biraz dağınıktı eşime otelde denemek istiyorum dedim, valiz hazırladım, kuaföre gittim saçımı topuz yaptırdım :115:. Tepeden tırnağa bir hazırlık yaptım. Eşim gerilmişti sıra ondaydı. Üstelemedim, bugün kalsın dedim. pazar, pazartesi de öyle geçti.

Salı günü işteyken bu akşam bu iş bitecek dedim kendime, ilaca devam ediyordum. Eşime birşey söylemedim. Akşam eve geldim, etrafı topladım beyaz bir geceliğim vardı, hacdan 100 küsür dolar gibi benim için pahalı olacak bir rakama almıştım, hiç giyinmemiştim, ilk geceme saklıyordum. Onu hazırladım, abdest alıp, namaz kıldım, eşime namaz kılmasını ve dua etmesini söyledim. Pek isteksizdi yine de yaptı.
“Allahım! Beni ve eşimi birbirimize karşı bereketli kıl. ِAllahım! Eşimin benden rızıklanmasını (faydalanmasını) benim de ondan rızıklanmamı sağla. Allahım! Bizleri bir arada tuttuğun sürece hayırda tut ve ayırırsan da hayır üzerine ayır.” :KK69:
Bu duayı yüksek sesle beraberce okuduk, sonra eşim alnımı öptü ve malum işe başladık :KK17:.
Fazla vakit kaybetmek istemiyordum bu kadar gazı almışken, kayganlaştırıcı sürdük ve eşimin üstüne çıktım. Ben üstte o altta bu pozisyonda denedik, yavaş yavaş içime aldım acımaya başladı, daha fazla uzatmak istemedim, geri de dönmek istemiyordum, ağırlığımı üzerine verdim ve pıt diye girdi :KK19: , kızlar çok kolay oldu, bu kadar kolay olacağını tahmin etmemiştim, bir süre öylece bekledik. Eşim git gel yapmak istedi, izin vermedim, bu gecelik bu kadar yeter :KK23: , Oldu da bitti işteeee :nazar::nazar::nazar::nazar:

Sadece biraz cesaret lazımmış, başka hiçbişey yokmuş
Eşim inanamadı, yine olmaz diye düşünüyormuş, ben biliyordum olacağını, çünkü kararlıydım :KK15:.
İki sene sonra oldu, cinsel hayatımızdan sonra İnşallah evliliğimizde düzelir, ve herşey yoluna girer….

Şunu da söyleyeyim kk nın da çok faydası oldu, baktım burdaki birçok arkadaş da eşi ile problemler yaşıyorlar, yine de egzersizlerine devam ediyorlar, bu bana çok büyük güç verdi. Hele avatara duvaklı resim koymak ve vajinusmusu yendiğinde duvağını açmak, çok anlamlı geldi, adının altın harflerle yazılması, burdaki arkadaşların birbiri ile dayanışması, bunlar gerçekten insanı motive eden şeyler....

Başlamak bitirmenin yarısıdır ve başarıya giden yol çalışmak, çalışmak, çalışmaktan geçer, korkularınızın üstüne gidin diyorum ve yazımı bitiriyorum :KK16:
:KK42:

canım neler yaşamışsın,bu işi başarmana çok sevindim senin adına gerçekten,evliliğini kurtarmışsın
:KK9:
:KK9::KK9:

ASıl önemli olan tedaviyi iyileştim ben artık diyerek aksatmamak. Düzenli olarak Plaisirs Secrets Geisha Kegel Egzersiz Topları vb toplarla kegel egzersizleri yapılmalı.

X